Cikolata Kisti olanlar

günaydın arkadaşlar,
ponarancım herşeyin yolunda olmasına sevindim.dün görünmeyince kalbimize doğmuş sanki.merak ettik.
emeliko ve silgi tüm dualarımız sizinle ve hep aklımızdasınız.ben emelikonun yeni gittiği doktora daha çok inanıyorum.silgicim sende şu üç ayını çok iyi değerlendir.
herşey güzel olacak.

emeliko bazi dr.lar ameliyat oneriyor bazilari onermiyor, bilmiyorum senin kac ay oldu ama biraz zaman gecince sanirim once rahim filmi ve sperm analizi oneriyorlar. insallah bunlara gerek kalmadan saglikli bir hamilelik haberi alirsin.
panoran gecmis olsun ailenizdekilere..
kizlar ben internette Dr.lari cok arastirdim, Etiler'de bir hastanede bir prof dr.a ulastim ve cumartesiye randevu aldim. bakalim ne diyecek..tel.de konustuk once, kist kucukmus dedi, rahim filmini sordu. tekrar ultrasona alicak. havadisleri size yazarim, 3 ay boyunca haftada bir dr.,a gidicem gokdeniz haklisin acisini cikartayim ama degil mi :roflol:

Günaydın Kızlar,

Silgicim, saol güzel dileklerin için. Herkes iyi şükür. Süper program yapmışsın, haftada bir dr, baya performans ister. Ama dediğin gibi hazır gelmişken iyi değerlendirmeli. Güzel haberleri bekliyoruz.

Gökdenizcim, senin nasıl gidiyor hamilelik? Kaç haftalık oldun, ben 5. ayıma girdim.
Emelikocum, siz silginin bahsettiği testleri yaptırmışmıydınız?

günaydın kızlar,
silgi çok sevindim bende herşey gönlünce olsun canım ya.hayırlı haberlerle gel inşaallah.
ponaran iyiyim ben iyi geçiyor şu sıra kendimide iyi hissediyorum.ama tahminimce arada tansiyonum düşüyor.bu dönemde oluyormu ona bakıcam bir ara.zaten haftaya giderim kontrole.ve 10+4 doktorumun hesabına göre.nete göre 11+4 bir hafta oynuyor.
senin kocaman oldu yakında hissetmeye başlarsın.günler geçiyor.
emeliko doktora gidecekti bugün.bakalım sendende hayırlı haber bekliyoruz emeliko.

Gökdenizcim, 3 haftadır falan hissediyorum hareketlerini, çok garip bir duygu :dance:
Benim dr'un dediği ilk şey bana, kendini eskisi gibi düşünme olmuştu. Ben zati düşük tansiyonlu bir tipimdir, iyice yerlerde artık. Biraz yatıp dinlenince kendime geliyorum.
Zormuş bu tansiyon işleri gerçekten. :bbo:

ponarancım 3 haftadır mı erkek olmasın bu kız gibi demişti ama çünkü bizim bir arkadaş 6 aylık kız daha yeni hissetmeye başladı .şaşırdım bak şimdi.hep erkek erken hareketlenir derler ya.ayyy çok güzel olmalı hissetmek.Allah bana ve isteyen herkese nasip etsin sağlıkla.

ponarancım 3 haftadır mı erkek olmasın bu kız gibi demişti ama çünkü bizim bir arkadaş 6 aylık kız daha yeni hissetmeye başladı .şaşırdım bak şimdi.hep erkek erken hareketlenir derler ya.ayyy çok güzel olmalı hissetmek.Allah bana ve isteyen herkese nasip etsin sağlıkla.

evet 3 haftadır sırnaşık şey karnım (bikini bölgesine doğru) seyiriyor, baya hareketli canım benimki.

Cinsiyet konusu çok karışık zati bizde, dr ilk erkek dedi, sonra kız dedi. Arkası yarın gibi, bir sonraki randevuyu bekliyoruz şimdi. :roflol:

büyük bir heyecanla tabi ne zaman gideceksin haziran sonu mu.ben haftaya gideyim diyorum en son 16.05 de gitmiştim düşük tehlikesi olduğu dönem.haftaya gitsem uygun mu sence yoksa acelemi ediyorum kendi doktorum geldi.ona gidicem.

büyük bir heyecanla tabi ne zaman gideceksin haziran sonu mu.ben haftaya gideyim diyorum en son 16.05 de gitmiştim düşük tehlikesi olduğu dönem.haftaya gitsem uygun mu sence yoksa acelemi ediyorum kendi doktorum geldi.ona gidicem.

Normalde ayda bir gitmen lazım, yani 16 Haziran gibi. Ama sen kendi dr'um bir görsün dersen gidebilirsin tabi.

Biz bir sonrakinde cinsiyet işini garantiye almak için Temmuz'un ilk haftasına aldık randevu. Dr. "23. haftada erkeklerde testisler aşağı iner" dedi , yani cinsiyeti öğrenme ihtimali %90 gibi, o yüzden 23. haftanın içinde gideceğim.
Daha çok var yani :çok üzgünüm:

ay evet yaaaa gerçekden daha çok varmış.yaaaaaaa.1no2zaman hızlı ve heyecanlı geçiyor gerçi ama insan merak ediyor.duramıyor görmek istiyor.neyse bekleriz bisde napalım.1no2

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz bu sabah kiseden ses yokmu ben ve bebiş bu sabahda iyiyiz şükürler olsun sadece çok uykum varrrrrrrrrrrrr akşam erkenden yatıp uyucam.sizler nasılsınız silgi ponaran emeliko........................a.s.a.s.a.s

Bizde iyiyiz gökdenizcim, keyfimizi yerinde.
İçerde full aksiyon, allah eksikligini gostermesin.
Hafta bitsin diye bekliyorum bende, yorgun geçti bu hafta hep.
a.s.

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz bu sabah kiseden ses yokmu ben ve bebiş bu sabahda iyiyiz şükürler olsun sadece çok uykum varrrrrrrrrrrrr akşam erkenden yatıp uyucam.sizler nasılsınız silgi ponaran emeliko........................a.s.a.s.a.s

iyi diyelim iyi olalim :1rolleyes:
siz de iyi olun..

günaydın herkese a.s.a.s.
hayırlı cumalar arkadaşlar herşey gönlünce olsun.ponaran bazen kıskanıyorum senin şu iki gün tatilini.ne güzel benim yerimede dinlen yarın.pazar beraber dinleniriz.
kızlar salı gün gidiyorum doktora.saat 12:30 da.bakalım neler olmuş ogün öğrenicem.ikili test zamanı aslında ama sanırım benim doktor yaptırmıyormuş.ama bana ne der bilmiyorum yaş olayı var benim ya.
herşeyin hayırlısı diyelim.şu sıralar şükürler olsun iyiyim ya buna seviniyorum.ama stresden uzak tutamıyorum kendimi işyerim son zaman baya bi stres dolu.dilerim bebeğim bundan etkilenmez.uzak durmaya çalışıyorum ama elimden geldiğince.

Kıyamazlar sana :1hug:
Hamilelikle birlikte Cuma bile fazla geliyor bana artık.
Allah sana da böyle bir iş nasip etsin umarım. Bende hergün 1 saat yol gidip geliyorum.
:1no2:
İşyerinde stres önemli tabii, elinden geldiğince uzak tut kendini.
Güzel &rahatlatıcı müzikler dinle.

Benim senin yaşlarında hamile kalan bir arkadaşım var, 2 hafta ilerde benden.
Dr ona yaptı ikili test, bir konuş dr ile istersen
Hepsi farklı oluyor, benimki mesela 3lüyü yapmaya gerek yok dedi.
Kimi insanı duyuyorum hem ikili, hem üçlü yaptırıyor.

evet bu doktora göre değişiyor benimde anladığım.iş yerimden hertürlü zorluğuna rağmen memnunum ponaran uzun yıllar oldu çünkü alıştım buraya bağlandım.6.yılımı çalışıyorum.iyi kötü çok günüm oldu burda ama hergünümde zor oldu görevimden dolayı.ama önemli olan sevmek hayatı getirdiği iyi ve kötü herşeyi sevmek.ve güzel tarafından bakmak olaylara.

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun, su gibi geçsin bu haftada :)

Gokdenizcim, sana bahsettiğim arkadaşımdan dr amniyosentez istemiş.
İkili testi bana göre biraz daha yüksek çıkmış ama yaşından dolayı yapalım demiş.
Tabii kötü olan şu, biz dr ile konuyu deşmeseydik, pek ortaya çıkmayacaktı diyorlar.
Şimdi başka bir dr ile daha görüşmek istiyorlar, emin olmak için.
O yüzden sende drun ile şimdiden konuş.

Emeliko, silgi, sizden naber?

günaydın arkadaşlar,
yarın gidiyorum doktora 12:30 randevum.
ponarancım benim doktorum oldukça titiz.ama ben yinede sormayı düşünüyorum.amniyosentez okudum bende çok yerde 35 yaş üzeri 2-3lü testlerdense amniyosentez yapılıyormuş ama heralde doktorum bunu istemez çünkü benim kadar bebeğe önem veriyor ve bu testte düşük riski olabiliyor diyolar.bakalım ne diyecek yarın.normalde 2li test yaptırmıyormuş.
silgicim sesin çıkmadı haber ver neler yaptın.
emelikoooooooo çalışmalar nasıl gidiyor.

kizlar merhaba,
yazilanlari okuyamadim fazla ama umarim hersey yolundadir hepiniz icin..
ben dr.a gittim, ultrasonla bakildi kist ayni boyda 3. 30 gibi yani uc bucuk bile degil ve sukurler olsun sag over temiz.
yalniz dr. bana hemen laparoskopi yapalim dedi, 3 milyar da ucret cikardilar :) en iyi dr.lardan biri, isim vermiycem, bircok konuda ilklerden...
ok deseydim yarin lap. oluyordum ama daha sonra enistemle gorustum ki kendiside dr.dur. o da baska bi jinekolog arkadasina sormus ve o dr. kesinlikle kucuk boyutlu bir kist oldugu icin ben ameliyat onermem demis. yani kardesim olsa onermem ameliyat demis..bu durumda ben lap.dan vazgectm. artik bir rahim filmi cektirip biraz daha denemeye karar verdik..
kisaca boyle, bilmiyorum sizin fikriniz nedir ama bakin sizde hamile kaldiniz. emelikoya da dr. lap. onermemis..kafam aslinda cok karisik ama lap.inda riskleri var. en iyisi beklemek diyorum........biraz daha...

X