Cikolata Kisti olanlar

Kızlar Günaydın,

Silgicim, bu durumda haklısın hamiş dönersen bencede kesin olay çıkar :uhm:
Sen fırsat bu fırsat gelmişken, aklından geçen herşeyi hallet, oralarda insanı daha zorluyor çünkü. Canım memleketimde istediğin an, istediğin konuda dr'a gidip, her türlü işlemi yaptırabilirsin.yerimseniben

Bizim dün dr iyi geçti, galiba oğlandan kıza döndü. Kordon bacaklarının arasındaydı ve pek bişi görmek mümkün olmadı malesef, sanırım bir sonrakini bekleyeceğiz ama büyük ihtimal kız olacak gibi, ben demiştim belki annesine doğumgünü sürprizi yapar diye:):emir_bebek:
Maşallah sağlığı yerinde, herşey yolunda. :nazar:

Günaydınnnnnn sağlıklı olmanıza çok sevindim ponaran demek kız harikaaaa.bu arada emelikonun tahmini tuttu.ama bekleyelim bakalım kesinleşsin.ayyyy çok sevindim canım ya.Allah nazarlardan saklasın.sağlıkla gelsin.

Kızlar,

Haberler güzel gerçekten, çok teşekkürler.
Darısı sizlerin başına:dance:

Emelikocum, gökdeniz için tahminin nedir?

tr de dr. bana iyi huylu ama kotu davranan bir kist dedi bunlar icin:KK43: sana bir tedavi onerdi mi? bana bir dr. menapoza sokalim 1 yil dedi, sonrada bu infertilite hastalarida cok evhamli diye espri yapti."heheh cok komik" dedim ama icimden :) bu arada ben de 1.5 yillik evliyim, herkes cocuk sormaya basladi ve sanirim bu da beni strese sokuyor. Insanlar cok patavatsiz, herkes birsey ariyor baska insanlarin hayatinin altinda, magazin ve felaket haberleri sever bir milletiz. Onceden ben de sorardim ama bu bana ders oldu artik kimseye cocuk mocuk sormuyorum ve sormayacam, and icerim :) insallah esinin durumu duzelir.benim ablamin esindede bu sorun vardi ve 2 yil sonra cocuklari oldu. Sonra bir arkadasimda cikolata kisti ve esinde sperm azligi vardi ve o da su an hamile. Baska bir arkadasimda da bu kist varmis ve dr. daha nisanliyken cocugun asla olmaz demis, evlendi ve 1-2 ay sonra hamile kaldi. Ya iste ben boyle ornekler ariyorum, bu kadar ornek beni mutlu etmeye yetmiyor :)

silgi seni çok merak ettim hamiş kalabildinmi bendede çikolata kisti vardı 1 ay önce ameliyat oldum bende stresle bekliyorum artık

ponarancım emelikonun benim için tahmini erkek ama hayırlısı olsun.her ikiside beni mutlu edecek sağlıklı olsunlarda.ya çok sevindim ben ponaran ne bileyim sağlıklı olduklarını duydukça mutlu oluyor insan.silgi gelişme var mı.

silgi seni çok merak ettim hamiş kalabildinmi bendede çikolata kisti vardı 1 ay önce ameliyat oldum bende stresle bekliyorum artık

nry henuz kalamadim,bir gun olur diye bekliyoruz.. insallah sende hamile kalirsin hayirlisiyla, ben de ameliyat dusunuyorum. kac ay deneyip ameliyata karar verdin?

panorancimm hayirlisi olsunn, insallah saglikli bir bebisiniz olur, kiz istiyorsun anladigim kadariyla ki sonuc onu gosteriyormus. daha ne olsun.. :KK66:

reglim bitince bir dr.a gidicem gokdeniz. arastirdim iyi bir dr. buldum. tabii daha sonra birkac dr.a daha gidip fikir alicam. insallah bir cozum bulurum ve guzel sonuc alirim. dualariniza ihtiyacim var, korkuyorum...

günaydın kızlarrrr kısa birgüncük tatilden sonra yine başladık yeni bir haftaya herşey güzel ve gönlümüzce olsun.silgicim sen ve emeliko için dua ediyorum sürekli her ay bende sizle bekliyorum buna inanın.birde silgi regli dönemini kaçırmadan git doktora.dilerim bitmemiştir.emelikoda yazmış regli dönemi net görünüyor.güzel haberlerinizi bekliyoruz.ponarancım sen nerdesin bu sabah.

silgicim istersen başka bir doktorlada görüş en azından fikir al yani belki farklı bir bildigi vardır doktorun ama çok doktor ve kistler adetin 3 ve sonrasında bakılıyor

silgicim; ben 4 aydır adetim 3-4.gunu çağrıldım..buraya kadar gelmişken mutlaka bikaç doktorla görüşmeni öneririm..ama belki bu doktorun başka bir tedavi yada yöntemi varsa o ayrı..neyse bi git bakalım haberleri bekliyoruz

tabi birkac dr.la gorusucem. bu dr. oyle istedi, cok iyi bir dr. deniyor, arastirdim. ben su ana kadar hic bir zaman adetli muayene olmadim. aslinda bu kistin ne oldugu belli, tamamen nerelere yerlestigi sadece laparoskopide gorunurmus. emeliko sana aeliyat onermediler degil mi? sadece dene mi dendi?

bir doktor laporoskopi dedi..diğerine geçen çarşamba gittim gerek yok denemeye devam dedi..4cm altı kistlere ameliyat yokmuş

Ponaran nerdesin bugün hiç yazmadın merak ettim.yoğunlukdandır dşye düşündüm dilerim farklı bişi yoktur.çok daraldım ben bugün.tansiyonummu düştü bilmiyorum.

Kızlar Günaydın,

Ailede başgösteren sağlık sorunları sebebiyle dün yoğun bir gün geçti, neyse herşey yolunda Allah'a şükür.

Biz iyiyiz bebişle, merak etmeyin :nazar:
Silgicim, gelmişken farklı farklı birç ok dr ile görüş mutlaka, illa ameliyat diye de şartlandırma kendini. Senin kist kaç cm civarındaydı? Drlara kalsa herkesi kesecekler CADIARZU

Gökdenizcim, tansiyon olayı bende çok vahim. Acayip düşüyor ve işteyken kötü oluyor. Zor geçiyor günler. Aman allah eterinden saklasın. Dr şimdi demir haplarına başlattı beni, belki daha iyi olurum.

Emelikocum, bende senin gibi regl olduğum zaman hormon testleri için gitmiştim. Benimkide 3 cm civarındaydı.

X