Cikolata Kisti olanlar

geographer, imkansız diye bişey yoktur..sen ne kadar zor olsa da olumlu düşünmeye çalış..burada ne imkansız durmlarda bebek sahibi olanları gördük yaşadık..bir daha dene tüp bebeği durumunuz uygunsa..başka doktorlara git..üniversite hastanelerine git..bırakma bu işin peşini

arkadaşlar ne yapacağım ben

merhaba arkadaşım. benimde senin kistine yakın 2 tane aldılar biri ufak biri büyük. sağ tarafım yapışkandı doktor yumurtamı almadı. ama 6 ay tedavi gördüm. yapışkanlıklar bastırılsın diye sen böyle bir tedavi görmedin mi? tabiki bana hemen hamile kalmamı söylediler. ve tedaviden hemen sonra kaldım. ama bu kadar tedaviden sonra yaşmadı ve öldü. doktor bana yaşasaydı sakat olurdu dedi. benim anlatmak istediğim sana, tüp bebekden vazgeçme. yada aşılama yaptır. çünkü ilkinde yumurtanın cevap vermesi bana göre bir mucize. o yüzden umutluzluğa kapılma bu olmassa gene olur. eğer doktorun faydalı olmuyorsa hemen iyi dotor bul kendine. bana cevap yazarsan sevinirim.çünkü yapışkanlığı bastırma tedavisi görüp görmediğini merak ettim. (yani menepoza giriyorsun)fisfisfis

geographer merhaba öncelikle geçmiş olsun yazdıkların üzücü ama elbet bir çözüm yolu vardır tek doktorla yetinme ayrıca araştır bak ssk birçok hastalığı ve hatta bu hastalıkda tüp bebek masrafını karşılıyor artık üzülerek ve umutsuzlukla bunu yenemezsin önce moralle araştırmalısın ben öyle yaptım ilk başlarda.ve şimdi başardım.ve herkesin inanarak umutla yaklaşmasını istiyorum.stres her derde düşman çünkü.daha kötüye götürür.lütfen pozitif olun arkadaşlar.güzel düşünün güzel olsun.

tekrar merhaba arkadaşlar
miss polat suni menopoza sokma tedavisi görmedim,fakat doktora geçen ay gittiğimde şansın az ama eğer tekrar tüp bebeğe karar verirsen seni 2 ay menopoza sokarız sonra kistinin içini boşaltırız ve tüp bebek işlemini yaparız dedi

nitekim geçen gün methini duyduğum bir jinekologa gittim bana bir sürü test yaptırmamı söyledi tümör marker istedi ki bu test beni korkutuyor yani kistimin iyi huylumu kötü huylu mu olduğunu araştırmak istedi burada imkanlar kısıtlı üniversite hastanesine git dedi.yani ondan pek memnun kalmadım.

zaten jinekologlar ve tüp bebek uzmanları olaya çok farklı yaklaşıyor,çok ünlü prof. jinekoloğa gitmiştim tekrar ameliyat olmamı söyledi,fakat düp bebek işlemimi yapan prof. da bebeğin olmadan ameliyat olursan bebeği unut yumurtaya dokunursak herşey biter dedi.Şuan %10 şansın var o zaman artık hiç şansın kalmaz dedi

arkadaşlar aranızda İstanbul'da üniversite hastanesine giden var mı?Varsa yaklaşımları nasıl doktorların,nedense o hastanelere karşı bir ön yargı var içimde korkutuyor beni...

geographer aramızda istanbulda olan yok sanırım böyle bir şeyden de bahsetmediler sanırım giden olmadı ama belki yazmamışlardır.bence zor gelmesin peşini bırakma sonuç güzel olacaktır.doğru doktoru bulmalısın.

arkadaşlar aranızda İstanbul'da üniversite hastanesine giden var mı?Varsa yaklaşımları nasıl doktorların,nedense o hastanelere karşı bir ön yargı var içimde korkutuyor beni...

Canım, ben istanbul'danim farklı bir sebepten Capa universite hastanesine gittim ve tedavimi oldum.. Orda Kadın dogum uzerine heleki senin kistin ile ilgili konusunda cok iyi bir doktor var sana kesinlikle tavsiye edebilirim.. Kendisi bir donem benim doktorum du.. Yanlız SSK Prosedurleri malum biraz zor ve ugrastırıyor ama kesinlikle ben cok memnun kaldım istersen Adını ve cep numarasını özelden gönderebilirim. :) umudunu yitirme lutfen biz herzaman seninleyiz sevgiler.. :enbuyukkk:

zaten jinekologlar ve tüp bebek uzmanları olaya çok farklı yaklaşıyor,çok ünlü prof. jinekoloğa gitmiştim tekrar ameliyat olmamı söyledi,fakat düp bebek işlemimi yapan prof. da bebeğin olmadan ameliyat olursan bebeği unut yumurtaya dokunursak herşey biter dedi.Şuan %10 şansın var o zaman artık hiç şansın kalmaz dedi

herşeyden önce geçmiş olsun bende aynı sorundan dertli olan biri olarak ameliyat olma derim benim sol yumurtalıktaydı ameliyat oldum yumurtalığa dokunmadılar ama ameliyattan sonra sol yumurtalıkta yumurta oluşmuyor. ben bitkisel çayların çok faydasını gördüm benim yenilemedi istersen bir ay bitkisel çayları dene çörek otu civan perçemi hayıt otu. inşalllah en kısa zamanda sağlığına ve bebeğine kavuşursun

mutlulukcum doktorun ismini ve nosunu vermeni isterim fakat bu forum konusunda çok bilgisizim özelden nasıl göndercen ben nerden okuyacağım bilgilendirirsen sevinirim

esingül merhaba bu bitki çaylarını nasıl içeceğim ayrı ayrı mı

Bende adaçayını öneririm.. Cay demler gibi Kaynamış suya bir iki yaprak koyuyorsun ustunu kapatıp 5-1 dk bekledikten sonra günde iki kere içiyorsun.. Birde maydnoz la ourma banyosu da cok iyi diyorlar.. ama bunun sana faydası olur mu ? bilen arkadaslar yazar mısınız?

esingül merhaba bu bitki çaylarını nasıl içeceğim ayrı ayrı mı

Bende adaçayını öneririm.. Cay demler gibi Kaynamış suya bir iki yaprak koyuyorsun ustunu kapatıp 5-10 dk bekledikten sonra günde iki kere içiyorsun.. Birde maydnoz la ourma banyosu da cok iyi diyorlar.. ama bunun sana faydası olur mu ? bilen arkadaslar yazar mısınız?

Bende adaçayını öneririm.. Cay demler gibi Kaynamış suya bir iki yaprak koyuyorsun ustunu kapatıp 5-1 dk bekledikten sonra günde iki kere içiyorsun.. Birde maydnoz la ourma banyosu da cok iyi diyorlar.. ama bunun sana faydası olur mu ? bilen arkadaslar yazar mısınız?

mutlulukcum doktorun ismini ve nosunu vermeni isterim fakat bu forum konusunda çok bilgisizim özelden nasıl göndercen ben nerden okuyacağım bilgilendirirsen sevinirim

Ustte Kontrol Paneliniz 'i tıkla orda ozel mesaj kullanımını aktive etmen gerekiyor. Nasıl okuyacagına gelince Ben sana mesaj gönderdiğimde Kadınlar kulubunde tanımlı e-mail'ine mesaj aldınız okumak için tiklayınız diye birsey geliyor o sekide okuyabilirsin..

artık ne yapacağımı ne kullanacağımı şaşırdım

mutluluğun vereceği doktora da git umudunu kaybetme alanlarında uzmanlaşmış doktorlar var. bence de ameliyat olma. bu kisti hepimiz yenicez. bu fromda inşallah bebişlerimizi konuşacaz. olumlu bak. senden haberler bekliyoruz. öptümsengözlerimebaksanab

X