Cikolata Kisti olanlar

Kızlar, merhaba.

Eve şimdi gelebildik. Sonuçlar iyi gidiyor. Sonunda keseyi görebildik:)
Noktadan bile ufak, 1 cm bile diil.

dr yine söylemeyelim daha dedi ama dayanamadım anneme söyledim bugün artık :teytey:

yakinda o virgul olur annesi ne guzel bir duygu yasiyorsundur simdi, Allah'dan hayirlisiyla devaminin gelmesini diliyorum. insallah biz de en kisa zamanda hayalini kurdugumuz bu duyguyu yasariz. kendine iyi bak, bebisinede

slm silgi bende anne olmak ist ama bende de pko var yani yumurtlama bozukluğu ben tedaviye başladım ama çok umutsuzum serinkanlı olmak elimde değil ne yazıkk ki ama bigün bizde anne olacağız aksini düşünmek çok acı veriyor bu yüzden pozitif düşünmeye mecburuz umarım en kısa zaman da anne olursun tabi bende sevgiler.......

merhaba secko. insallah en kisa zamanda saglikli, hayirli evlatlarimiz olur. ben de cok umutsuzdum ve her regl donemi hala bunu yasiyorum. yine regl zamanim yaklasiyor ve moralmen pek iyi degilim. ama hayirlisiyla cocugum olur bir gun insallah diye dusunuyorum, hayirlisi tabii ki...sen tedaviye baslamissin bu bile cok guzel, ben yeni yeni birseylere basladim.insallah guzel sonuclar alirsin..

KIZLAR NERDESİNİZ BUGÜN YAAAAAA,BENİM ÇOK CANIM SIKILIYOR BUGÜN.NEDENİNİ İSE HEYECANLI BEKLEYİŞE BAĞLIYORUM BİRDE AİLEMİ ÇOK ÖZLEDİM.BU HAFTA GİTMEYİ PLANLIYORDUM BENİMKİ YARIN ÇALIŞACAKMIŞ NE ZAMANDIR GİDEMEDİK BERABER GİDELİM İSTEMİŞTİK PAZAR ÇALIŞMASI SÜPRİZ OLDU.AYIN 9 ZU GİBİ REGL OLMAM LAZIM BU AY ŞİMDİDEN HEYECAN YAPTIM DÜŞÜNÜNCE İÇİM DARALIYOR.BUGÜN BİRDE SİTEDE KÖTÜ YAZILAR OKUDUM.ŞU HAMİLE OLUP BEBEĞİNDEN KURTULMAK İSTEYEN BAYAN VARYAAAA AYYY YAZILANLARI OKUYUNCA TÜYLERİM ÜRPERDİ BEBEKDEN KURTULMAK KELİMESİDE DELİYE ÇEVİRDİ SENİN SÖYLEDİĞİN YAZIYI OKUDUM EMELİKO KÜRTAJLA İLGİLİ ÖYLE ÜZÜLDÜMKİ.NEYSE ŞU ÖNÜMDEKİ 10 GÜNÜ SABIRLA SİZLERİN DESTEĞİYLE GÜZELCE GEÇİRİCEĞİM.OLDU OLDU OLMADIYSA ZATEN SİLGİ EMELİKO VE BEN ISI ÖLÇÜMÜ OV.TESTİ NE BAŞLIYORUZ DİMİ KIZLAR.SIRA KİMDE HANGİMİZDE NE ZAMAN OLACAK BAZEN DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.HELE ŞU BEKLEME DÖNEMİ YOKMU.İŞTE İNSANI YORAN BU DÖNEM SANIRIM.HADİ KIZLAR GÖRÜŞÜRÜZ.KENDİNİZE İYİ BAKIN....a.s.

silgicim hiç havanı bozma..çünkü sen zaten bu ay dersine iyi çalışmamıştın..şimdi hemen digital bir ısıölçer al ve ısını her sabah ölçmeye başla ve yaz..sonrasında da ponaran sana yardım eder :))) moral bozmak yok..biz hepimiz aynı durumdayız..ben olacagına inanıyorum..gökdeniz daha çok var regline..beklicez :))

evet calismadim ama yine bir umit vardi ogretmenimmm .... ben butun ders arac-gereclerimi hazirladim.masamda digital thermometerim, ovaluation calenderim, kagit kalemim ve en onemlisi clomidim duruyor. birazda calisirsam belki bir sonuc alirim. bu arada bu ay 5 gun clomid kullanicam, bir dr. arkadas kullan 2 ay birsey olmaz dedi. bakalim ne olacak. kizlar 11. aya girdim, artik cok sey kaybetmem galiba. olmadi diger uc seyleri artik yaptiricam, hayirlisi dua edin...

Silgicim Kanka Olduk Kaç Aydir.dua Ettimmi Hepimiz Için Ediyorum Uzun Zamandir.ama Bak Ponaran çok çalişti.ve Başardi.emelikoda çok çalişiyor.benim Bekleme Sürecim Başladi Bende çok çaliştim Bu Ay.bir Umut Işte Hepimiz Için.bekliycez.allah Nasip Ettiğinde Olacaktir.ben Buna Inaniyorum.onur Akinin Bir şarkisi Var.bir Umuttur Yaşamak Bir Seveceksin Inadina.yüreğin Kan Ağlasada Güleceksin Inadina Inadina Seveceksin Inadina Birgün Sende Konacaksin Mutluluğun Kanadina ........

Ponaran Ben Bir şeyi Anlamdim Keseyide Gördü Sonunda Doktor Neden Hala Söylemeyin Diyo.

gökdenizcim, çok yeni olmasından sanırım.
Bizde çözemedik, hatta kocamla dalga geçiyoruz, 9 aylık olucam, biraz daha bekleyelim diyecek diye sırnaşık şey

Bu hafta Perşembe günü yine gideceğiz, o zamana fetus olacak, o zaman söyleyin dedi.

Hoş ben anneme söyledim bile:teytey:

Kızlar, günaydın!
İyi haftalar olsun, umarım bu hafta tüm bekleyenler için su gibi güzel akıp gitsin.

Haftasonu yoğun geçti, hiç giremedim internete.Herkes de moraller yerinde, aynen böyle devam.

Silgicim, sen şu ilaç işine hiç bulaşmasan bence... Bu ay ısını bir ölç, takip et sonraki aya dene istersen ne dersin ?

Günaydinnnnn,en Güzel Günler En Güzel Yarinlar Hepimizin Olsun Bu Cuma Bende Gidiyorum Tekrar Kan Testleri Vermişti Ne Olduklarina Bakip Yazarim Size Bilen Varsa Bende öğrenirim Ne Olduğunu.heyecanli Bekleyiş Var şimdi Bende Ne çok Umutluyum Nede Umutsuz.biz Elimizden Geleni Yaptik.nasipse Gelecektir Umudum.bu Kadar Umut Ettikden Sonra Fikrim Değişmezse Adini Umut Koymak Istiyorum Ben :):):):):) Kizlar Herşey Gönlünüzce Olsun.ponaran Bebişimize Iyi Bak Annene Söylemed Iyi Olmuş.silgicim şu Ilaci çikarsan Aklindan.senin Regl Başladi Ateşini ölçüyormusun Düzenli.emeliko Senden Naber çalişmalar Devam Mi.buldun Mu Keçiboynuzu Pekmezini.

gökdeniz aldım pekmez ama eşim hayatta içmem dyor ( nefret ediyormuş pekmezden ben de yeni öğrendm

Günaydın kızlar,
Benimde bugün regl günüm ve sancılarım başladı bile.Bu ayda oluyorum.Öbür aya kaldı benim yine kesin gelecek bugün.senağlama
Bu hafta testler başlıycak hayırlısı bakalım.Dua edin lütfen olumsuz olmasın

Angel, gelmesi de iyi bir şey bence. öyle düşünmeli.

Gökdenizcim, senin bu testler ne testi? Hormon testleri mi? Onlarsa, regl döneminde yapılıyor bildiğim.

Emelikocum, içtiği bir şeyin içine 2 kaşık karıştırıversen olmaz mı?

Evet gelmesi de iyi.En azından testleri yaptırırım da sonuçlar da belli olur ne var ne yok.Bu keçiboynuzu ne için arkadaşlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…