Cikolata Kisti olanlar

Kızlar,

benim tek belirtim gögüslerim hassaalaştı geçen cumartesi itibarıyla. Ben başka şeylere yormuştum, benim hiç göğüs hassaslaşmam olmaz çünkü. Birde geçen Pazar regl belirtisi olarak belim ağrıyordu. Başka hiç belirtim olmadı.

Bencede hergün deneyin kızlar, biz bunca ay hep drlar dedi diye, gün aşırı yaptık. İlk kez hergün yapınca oldu valla :sm_confused:

Eşlere keçiboynuzunu dayayıp, hergün çalışın bence a.s.

gökdeniz bugun de yap yarın da pazar da hatta önümüzdeki haftada hergun yap:)) ben 33 gundebir adet oluyorum gökdeniz benim yumurtaya daha var görünüyor..27si ile 3 ü yazıyor o dediğin sitede

Ayyyy Emeliko Ben Onu Unuttum Canim Ya 33 Günde Bir Olduğunu O Zaman Tabi Orda çikan Tarihlere Dikkat Et O Zaman.adaçayi Iç Sen Eşinede Keçiboynuzu Ponaranin Dediği Gibi.sen Ateş ölçme Yapiyormuydun.ona Dikkat Et O Zaman.birde Akinti şekilleri.

Emelikooooo.umutsuzluk Yok.1-33 Günde Bir Adet Görüyosan Yumurtlaman Için Daha Erken.2-keçiboynuzu Pekmezi Marketlerde Satiliyor.(harnup Pekmezi Diyede Geçiyor)koska Nin Var Hem Tadi Güzel.3-moral Bozmak Yok.4-sende şu Ateş ölçen Aletten Al Ama Ben önümüzdeki Ay Adet Dönemimde Alicam Istersen Sende öyle Yap çünkü Adetin 1.günü Başlaniyomuş.bunla Ilgili Ayrintiyida Ponaran Gösterecek Bize.tabi Kendinin Haberi Yokdu Bundan şimdi Oldu.göstercen Dimi Ponaran.

Kızlar,

Emeliko, öyle bayrakları sermek yok! Isı ölçümünü eğer bu ay olmazsa, önümüzdeki ay başlarsın. sorun diil.
Akıntıya gelince ben hiçbirzaman görmedim kendilerini:1no2: sadece bazen daha ıslak hissedebilirsin belki kendini yoksa çok yol gösterici bişi diill merak etme.
Isı ise digital ile olabilir, daha rahat edersin. Ben hiç okuyamadım öbür dereceleri hayatımda...
Her türlü yardımcı olurum arkadaşlar, hiç merak etmeyin.
İhtisas alanım oldua.s
Tavsiyem eğer alabilirseniz, ovulasyon testi de alın.
Yardımcı olacaktır size.

Emelikocum,
olmaması mümkün diil ama emin olmak için ovulasyon testi alabilirsin bence.
Böylece soru işareti kalmza kafanda.

Moralsizlik Yok Emelikoooo.aaa Bak Kiziyorum Ama.baksana Ponaran A Bu Haftanin Ve Ayin Yildizi O.sira Bizede Gelecek.hem Nerden çikti Bu Moralsizlik Umutsuzluk.hem özel Günlerde Yaklaşti.her Ay Yeni Bir şans Yeni Bir Heyecan.kazanincaya Kadar Devammmmmm.

Ha Bu Arada önümüzdeki Ay Hem Dijital Isi ölçen Aletten Aliyoz Hemde Ovulasyon Testi Aliyoruz.anlaştik Mi.yok öle Vazgeçmek üzülmek Falan.

tamam ama ınsallah gerek kalmaz :) sizlere çok tşk ederim..ponaran gerçekten yıldız oldun..umut oldun..gökdeniz sağol..keşke aynı şehirlerde olsaydık..

Gönüller Bir Olsun Emeliko.isterseniz Sen Ve Ponarana Msn Adresimi Yazayim özelden.olurda Burda Koparsak Siteye Bişey Olursa Yine Görüşmeye Devam Ederiz Kizlar.

Merhaba Kizlar,
Nasilsinizzzzz.ponaran Yaptirdin Mi Kan Testini.emeliko Nasil Oldu Keyifler.silgi Kayboldu Zaten Keşke Iyi Haberi Duysaydi.beni Sorarsaniz Iyiyim Moralim Ne Kadar Iyi Olursa Hormonlarim O Kadar Iyi çalişacaktir.önemli Günler Başladi Ponaran Benim.çok çalişmam Gerekiyor.hafta Sonunu Iyi Değerlendirmeli.pztsi Tekrar Doktora Gidicem.bakalim 1 Tanecik Yumurtam Ne Yapmiş.

PANORANNNNN TEBRIK EDERIMMMMMMMM, O KADAR SEVINDIM KI ANLATAMAMM.COK GUZEL BIR HABER.:dance: CANIM ALLAH SAGLIKLA ANALI-BABALI BUYUTSUNN..DEMEKKI NORMAL YOLLA DA OLUYORMUS. YALNIZ SAKIN BIZI YALNIZ BIRAKMA, BEN ISI TAKIBINE BASLADIM SANA COK SORU SORUCAM CUNKU ANLAMADIMM:bbo:
YA INAN COK GUZL BIR HABER, ESIMLE OKUDUK BANA SEN HAMILE KALMISSIN GIBI SEVINDIN DEDI AMA GERCEKTEN SUPRIZ OLDU. EE ARTIK SEN ILK GAZIMIZSIN BAKALIM SIRADA KIMLER VAR, INSALLAH BIZE DE SIRA GELIR. BU ARADA KACINCI AYDA HAMILE KALDIN?
KENDINE DIKKAT ET, BIZI UNUTMA KUSERISSSS

EMELIKO, GOZDENIZ SIZE DE MERHABALAR ARKADASLAR. NASILSINIZ? OZLEDIMM CIKOLATALI ARKADASLARIMIIyerimseniben
BEN VE ESIM BIRKAC GUN BASKA BIR SEHRE KESFE GITTIK O YUZDEN INTERNETE GIREMEDIM, HARVARD UNIVERSITESINI FALAN GORDUK, SUPERDII. JAPONLAR YAPMIS ANLAYACAGINIZ :roflol:
PANORANA COK SEVINDIM, SIZIN DAHA ERKEN INSALLAH OLUR HEPIMIZIN. BENIM BU AY ADETIME 1 HAFTA VAR AMA BELIRTILER BASLADI YINE. O YUZDEN PEK UMUDUM YOK AMA YINE DE ALLAH BILIR. BEN YUMURTLAMA GUNLERIMI BILE BILMIYORUM AMA ONUMUZDEKI AY OVALUASYON TESTI ALICAM VE ISI TAKIBI DEVAM..
EMELIKO SENI UMUTSUZ GORDUMM, YAPMA SAKINN KI DAHA KAC AY OLDU SENIINN. PANORANLA BASLADIK, INSALLAH HEPIMIZ TEK TEK MUTLU HBRI ALICAZZZ..
GOKDENIZZ HAYIRLI ARKADASIMM SENINDE UMUDUN OLMAZSA BIZ ARADA COKUCEZ, BIZI DUSTUGUMUZ YERDEN KALDIRIYORSUN. BU ARADA OKUDUM MSJLARI TEK TEK, BENCE ESIN BEBEGINI KUCAGINA ALINCA COK MUTLU OLUCAK, MUTLAKA ISTIYORDUR..
SONUC OLARAK INSALLAH BIZLER DE HAMILE KALIRIZZ, PANORANI TAKIP EDERIZZZ yerimseniben

silgi nihayet hosgeldin..ne güzel haber dimi?hepimize de moral oldu..msn adreslerimizi yollayalım..ben kullanıyorum..bizim riskli gunler başladı..ınsallah bu ay tuttururuz hepimiz:))

Hoşgeldin Silgi Hem özledik Seni Hem Inanki Artik Merak Etmeye Başladim Hayata Küstün Sandim.ama Bak Gördünmü Ponaran Hamileeeee.bu Bizim Için Süper Benim Bildiğim Ponaran 8.ayinda Hamile Kaldi.yada 9.ama Ponaranda Takip Ettğim şu Var Benim Kizlar Her Zaman Sakin Moralli Umut Dolu.son üç Ayindada Testlerle Kendini Tanidi Ve Başardi.demekki Kafaya Takmadan Sakin Vucudumuzu Takip Ederek Bu Işi Bizde Başaricaz.hep Diyorum Ya Bu Savaşi Biz Kazanicazzzz.ve En Güzel Dualarimiz Ponaranla Kucağina Bebeğini Alsin O Siralardada Biz Hamile Oluruz Belki.silgi Geri Dönmene Sevindim.farkli Yerlere Gitmende Iyi Olmuş Kafani Dağitmişsindir.

evet panoran hep pozitifti. benim belki o yuzden olmuyor...offfffffff offfffffff......kizlar msn olayi ne oldu, benim var ama sizle saatlerimiz uymazki. msjlami aldiniz?
p.tesi ben de dr.a gidiyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…