Cikolata Kisti olanlar

Normal ama zaten ilk 6 ay 8 ay içinde yapabilirsin demişlerdi sonra tüpler kapanabilir demişlerdi..Moral çok önemli istemek de benim olsa ilk aydanda olurdu diyorum şimdi ama ben istemiyordum o zaman..bende son ay 3 gün oldum olmadım belim hala ağrıyor çok fena :bbo:

Canım zor günler geçirmişsin ama bak ne güzel Allah tamamına erdirsin darısı benim başıma doktorum bana bebek için 1 yıl süre vermişti ve sürem dolmak üzere bu arada yaşım 35 hergün dua ediyorum bakalım hayırlısı bitkisel birşeyler denedinmi soğan suyu vs.

Aminnn inş. kandil bugun inş. Rabbim gönlüne göre verir canım..Yok denemedim ben amelyattan 4 ay sonra evlendim yani çok uzun tutmadık..Evet ama doktor bana ilk hayatın kararmış amelyat etmemiz gerek ve amelyat olursan çocuğun olmaz demişti kanser olaiblirsin dedi 2. gidişimde de aman ya Rabbimin taktiri bak bebiş geliyor hamd olsun kanser de değilim timör değerlerim düştü de Dua edelimm inş. hayırlısı ile bebek sahibi olursun..Rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inş.

Canım benim çok zor günler atlatmışsın şükür şimdi bebeğin olacak hayırlısıyla , bende sana yazarım umarım bir gün hamileyim diye Allah isteyen herkese versin dün çok dua ettim, hakkımızda hayırlısı olsun :1rolleyes:

bende okudum İsmi-i Azam duasinı okuyun arkadaşlar =))

endometriosis hastası çok adet sancısı çeker,cinsel ilişkidede ağrıları olabilir,laparoskopi olur endişe ve korku içinde ameliyathaneye girer,laparoskopi sonrası da ağrı ve acı hisseder tümbu ağrı ve acıların bize verdiği bi mükafat yoktur! sadece korku vardır ya anne olamazsam ? yada mücadele vardır aşılamalar tüp bebek,kürler,vs....bazen hayatın hiç adil olmadığını düşünüyorum evlendiği ilk gecede hamile kalan kadınlar var bi de hastalar... hiç bi zaman allaha isyan etmedim etmemde en zor anlarımda bile şükretmeye çalıştım beterin beteri var diye ama bazen düşünmedende edemiyorum....burdaki herkese sabır diliyoum . ha bi de bizden daha zor durumda olan dertleri hastalıkları çaresiz olanlar var allah onlarında yardımcısı olsun bizimde .bunları yazmamın amacı gerçek hayatta hergün beraber olduğum insanlara aktaramadığım duygularımı benim durumumda olan insanlarla paylaşmak çünkü benim hikayemi siz anlarsınız evlenmeden çocukiçin endişe duyuyorumve şu an bunları yazarken de ağlıyorum

Son düzenleme:

hiç ama hiç ağlama canım buradaki en iyi örnek emin ol ki benim 15 cm ve 5cm vardı açık oldum ve sol yumurtalığım alındı evlenmeden 4 ay önce amelyat oldum..5 aylık evliyim 6 haftalık hamileyim hiçbirşey de yapmadım rahim filmi bile çektirmeme gerek kalmadı..Ve bana ilk kansersin dedildi amelyattan sonra çocuğun olmayacak denildi ve ben bunu nişanıma 2 gün kala öğrendim bitti istemiyorum gelmesinler dedim ama bak şimdi bebiş yolda :CüvCüv:

psikolojim çok bozuldu ne yapacağımı biliyorum galiba en iyisi zamana bırakmak olmazsada tedaviye başlamak .bu arada bana burda çok yardımcı oldun sağol allah seni bebeğine bağışlasın...:)

Canım çok geçmiş olsun çok şaşırdım demek 2 taraflıda kistin vardı ben 1 yıldır deniyorum ama kalamadım çok üzülüyorum inşallah kısa zamanda bebişlerimiz gelirler, bebeğini neden kaybettin kistlerden dolayımı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…