ÇİKOLATA KISTI İLE HAMİLE KALANLAR

normalde ilaç kullanırken çok az regl olunuyor diye duymuştum. bu durum tuhaf geldi gerçekten geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim şimdi de hamileyim kaç aydır regl olmuyorum ama yine kistim aynı duruyo valla ne lanet hastalık bu hamilelikte geçer diyenler de yalan söylüyo sezaryen olmak zorundayım zaten doğumda alacak doktor kistimi başta küçülür diyodu artık o da umudu kesti

çikolata değil de farklı bir tür kist olabilir bu belki

Hiçbir zaman tamamen geçmiyormuş canım gebelik sadece adet olmadığın için hastalık sabit kalıyor büyümüyor

Hiçbir zaman tamamen geçmiyormuş canım gebelik sadece adet olmadığın için hastalık sabit kalıyor büyümüyor
Ya zaten hastalıktan tamamen kurtulmayı beklemiyordum ama regl olmayınca kistim kaybolur sanmıştım doktorum da öyle demişti ama yok gitmedi

Merhabalar hayırlı olsun Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Doğal yollamı oldu? Yoksa tedavi gördünüz mü?Tedavi gördüyseniz nasıl ilerledi süreç?

Canım merhaba bende femara ile geçen ay hamile kalamadım bir ay denedim rahim filmi çektirmek istedim. Bugün çektirdim benimde şükür açık çıktı tüplerim o zaman neden olmuyor dedim. Doktor da bazen kist yumurtaların işleyişini bozabiliyor dedi. 3 ay ilaç kullanmadan deneyeceğim. İnşallah olur.

Merhabalar, bende 6.5 cm lik çikolata kistimle hamile kaldım.Kist sağ yumurtalığım da idi ve yumurtalıkları birbirine yapıştırmıştı.Hamile kalmayı çok uzun süre beklemedim.Doğal yolla oldu çok şükür.Ancak bu sefer başka talihsizlik beni ve bebeğimi buldu.Malesef ki fetal dna testim de bebekde Trizomi 22 tespit edildi.Cvs verdim sıra da Amniyo sentez var.Bi insanın şansı gülmeyince gülmüyor iş de.İsyan da etmek istemiyorum.Ama şu son 6 aydır çok şey üzerime geldi.Kistim de hamilelikten sonra hiç küçülmedi, sadece baskıdan dolayı uzun ve ince bir patates görüntüsü aldı.İlerleyen süreç de ağrılarım olacakmış Dr öle söyledi

Kızlarım benimde sağ yumurtalığımda 3.5 cm büyüklüğünde kist var, solda sağlıklı folikül hücreleri görünmüş ama 3 aydır gebelik olmadı. Bu ay c-life macun ve aslanpencesi çayı içiyorum. Ovülasyon testi de deniyorum, bu ay olacağına inanıyorum Allahın izniyle. Olmazsa da gidip hormon testi vericem, henüz yeni olduğu için vermedim. İnsallah hamilelik haberini de vermek nasip olur

Merhaba kızlar 1.5 yıllık evliyim 1 yıl sonra çocuk istedik ve denedik olmadı 3.ay doktora gittim ve 6 cm kist olduğunu söyledi 6 ay denemem gerektiğini söyledi başka başka doktorlara gittim onlarda aynı şeyi söyledi 2 ay sonra başka doktora gittim ve diğer tarafımda da kist olduğunu söyledi 3 buçuk santim yıkıldım tabi çocuk istediğim için ilaç vermedi takviye ilaçlar verdi kullanıyorum hala ama henüz bişey yok 6 ay oldu bu ay kasıklarımda ve belimde çok ağrılar oldu normalde hiç olmazdı reglli olacağım zaman olurdu ilk defa oldu acaba kistten midir yoksa hamile olabilirmiyim ama hamile olanlar kabızlıkta çektiğini söylüyor ama bende yok 5 gün sonra regli olmam gerekiyor inşallah hamileyimdir dua edin eğer öyleyse yazıcam size

Merhaba c life macun kullanmissiniz faydasını gordunuzmu bende almayı dusunuyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…