ÇİKOLATA KISTI İLE HAMİLE KALANLAR

Evet bizim rahimimizde kist yapıyor bu hastalık ama bazılarının diz kapaklarında oluyormuş. Vücudun çeşitli yerlerinde kanamalı yapılar oluşturabiliyormuş. Onun acısını ağrısını birtek yaşayan bilir. Allah yardımcısı olsun herkesin.

Hiç sıkma canını bana 3 ay deneyin eşinle olmazsa direkt tüp bebek diyen de oldu yani zor olur diyende oldu. Nasip kısmet bu işler Allahım nasip etsin gerisi hikaye.

Evet kan yoluyla nadiren ciğerde beyinde bile görüldüğü oluyormuş ama çok düşük ihtimal tabi. Allah bağışlasın. Sen ne kadar denemeden sonra hamile kaldın canım?

Çok teşekkür ederim moral oldunuz Allah razı olsun
8-9 cm’den sonra ameliyat istiyorlar diye biliyorum ama bazen hiçbir şey kullanmadan da küçülüyor nedendir bilmiyorum. Bana da sizin gibi evlendikten sonra ilaç vermediler direk çocuk deneyin dediler ilkte 4,5 cm olan kistim kendiliğinden 1,5 Cm e düştü nasıl oldu bilmiyorum. Ama bekarken çok ilaç kullandım yass ve yasmindi galiba bana verilenler. Visanne hiç kullanmadım o menopoza sokuyormus geçici olarak. Ben her ay adet görüyordum.

Benim 1 yılım doldu eşime sperm testi yapıldı normal çıktı. Bana da doktor femara yazdı onu kullandım sonrada yumurta çatlatmak için iğne vuruldum şu an yumurtlama dönemindeyim inşallah tutar. Sanırım 3 ay kullandırıp en son Rahim filmi çekecek. Sende bu seçenekleri doktorunuzla bir görüş istersen canım. Ya da önce çektir rahim filmini kist yapışıklık yapmış mı onu öğrenirsin. Bende kendiminkini merak ediyorum yapısıklık var mı diye. Doktor da olabilir ama kist bir tarafta olduğu için diğer tüpünle kalabilirsin diyor önce femara deneyelim dedi

Bende 3 cm kiste rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım 5 aylık kucağımda çok şükür. 1 sene normal yolla kalamadım doktorum rahim filmi çekelim dedi o ay kaldım

Benim 1 yılım doldu eşime sperm testi yapıldı normal çıktı. Bana da doktor femara yazdı onu kullandım sonrada yumurta çatlatmak için iğne vuruldum şu an yumurtlama dönemindeyim inşallah tutar. Sanırım 3 ay kullandırıp en son Rahim filmi çekecek. Sende bu seçenekleri doktorunuzla bir görüş istersen canım. Ya da önce çektir rahim filmini kist yapışıklık yapmış mı onu öğrenirsin. Bende kendiminkini merak ediyorum yapısıklık var mı diye. Doktor da olabilir ama kist bir tarafta olduğu için diğer tüpünle kalabilirsin diyor önce femara deneyelim dedi
Bende 3 cm kiste rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım 5 aylık kucağımda çok şükür. 1 sene normal yolla kalamadım doktorum rahim filmi çekelim dedi o ay kaldım
ayyy Allah bağışlasın bende çektirmek istiyorum neden önce film çekmiyorlar anlamadım çoğu kişiden duyuyorum en son çekmişler hep prosedür böyle herhalde. Senin kist çikolata kisti miydi peki canm?

Evet rahim filmi için normal yolla bir yılı doldurmam gerektiğini söylemişti doktorum. Doldurup gitmiştim o zaman cekti. Evet çikolata kistiydi sağ yumurtalıkta. 3 cm. İnşallah Allah sanada nasip eder

Evet rahim filmi için normal yolla bir yılı doldurmam gerektiğini söylemişti doktorum. Doldurup gitmiştim o zaman cekti. Evet çikolata kistiydi sağ yumurtalıkta. 3 cm. İnşallah Allah sanada nasip eder
İnşallah bende 1 yılı geçtim ama önce femara kullandırmak istedi olmazsa film çekilecek sanırım. Peki film sonucun nasıl cıktı canım yapısıklık tıkanıklık vs varmıymış?

İnşallah bende 1 yılı geçtim ama önce femara kullandırmak istedi olmazsa film çekilecek sanırım. Peki film sonucun nasıl cıktı canım yapısıklık tıkanıklık vs varmıymış?
Hayırr ikiside açık dedi hatta ben boşuna acı cektim çektirdim dedim sonra hamile kalınca demek ki azda olsa tıkanıklık vardı onu açtı dedi

Hayırr ikiside açık dedi hatta ben boşuna acı cektim çektirdim dedim sonra hamile kalınca demek ki azda olsa tıkanıklık vardı onu açtı dedi
Narkozlu mu yaptırdın kimisi çok acı çektiğini söylüyor kimisi de ruhum duymadı diyor. Bende femara 3 ay kullanıp direk film çektireceğim ya.

Evet kan yoluyla nadiren ciğerde beyinde bile görüldüğü oluyormuş ama çok düşük ihtimal tabi. Allah bağışlasın. Sen ne kadar denemeden sonra hamile kaldın canım?
Allah şifa versin. Bizim istediğimiz ayda oldu çok şükür.

Bende yapışıklık yok geçen gittim bıde emara fln girdim işte babada dedı dıger yumurtalıgın fln temiz gebe kalırsın dedı ama bakalım nolcak

femara ve visanne arasında ne fark var biliyor musunuz

enteresan

normalde ilaç kullanırken çok az regl olunuyor diye duymuştum. bu durum tuhaf geldi gerçekten geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…