ÇİKOLATA KISTI İLE HAMİLE KALANLAR

Yeniliyor kuzum ya bırakmıyor insanın peşini. Doktor kist küçülse de asla tamamen gitmez dedi. Zaten kist sadece bu hastalığın bir bulgusuymuş. Kist olmadan bu hastalığa sahip olanda varmış mesela şaşırmıştım. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan olur tek temennim o. Ama mecbur kalıncada tabi yapacak bir şey yok her şey allahtan 🤲🏻 senin kist büyük müydü ameliyat oldun? Doktor bana önermedi kist küçük oldugu için ama kist boyutu hiç önemli değil gebelikte bunu anladım.
Evet bizim rahimimizde kist yapıyor bu hastalık ama bazılarının diz kapaklarında oluyormuş. Vücudun çeşitli yerlerinde kanamalı yapılar oluşturabiliyormuş. Onun acısını ağrısını birtek yaşayan bilir. Allah yardımcısı olsun herkesin.

Hiç sıkma canını bana 3 ay deneyin eşinle olmazsa direkt tüp bebek diyen de oldu yani zor olur diyende oldu. Nasip kısmet bu işler Allahım nasip etsin gerisi hikaye.

Evet bizim rahimimizde kist yapıyor bu hastalık ama bazılarının diz kapaklarında oluyormuş. Vücudun çeşitli yerlerinde kanamalı yapılar oluşturabiliyormuş. Onun acısını ağrısını birtek yaşayan bilir. Allah yardımcısı olsun herkesin.

Hiç sıkma canını bana 3 ay deneyin eşinle olmazsa direkt tüp bebek diyen de oldu yani zor olur diyende oldu. Nasip kısmet bu işler Allahım nasip etsin gerisi hikaye.
Evet kan yoluyla nadiren ciğerde beyinde bile görüldüğü oluyormuş ama çok düşük ihtimal tabi. Allah bağışlasın. Sen ne kadar denemeden sonra hamile kaldın canım?

Çok teşekkür ederim moral oldunuz Allah razı olsun 😘😍❤️
8-9 cm’den sonra ameliyat istiyorlar diye biliyorum ama bazen hiçbir şey kullanmadan da küçülüyor nedendir bilmiyorum. Bana da sizin gibi evlendikten sonra ilaç vermediler direk çocuk deneyin dediler ilkte 4,5 cm olan kistim kendiliğinden 1,5 Cm e düştü nasıl oldu bilmiyorum. Ama bekarken çok ilaç kullandım yass ve yasmindi galiba bana verilenler. Visanne hiç kullanmadım o menopoza sokuyormus geçici olarak. Ben her ay adet görüyordum.

Mrb benım de 7 satım çikolata kistim var sağ overda doktorlar kimi ameliyat dıyo kımı 1 yıl süren dolsun sonra bakıcaz ve bende hıc cocuk ve gebelik fln olmadı bazı kişiler cocuk olmaz dıyıor kiminde olur dıyo ama doktorlar olur dıyo ameliyat mı olsam yoksa olmasam kararsızım ya amh testi fln yaptırcam ama yıne de bılmıyorm niye olmuyor sizin bir öneriniz varmı😔😔
Benim 1 yılım doldu eşime sperm testi yapıldı normal çıktı. Bana da doktor femara yazdı onu kullandım sonrada yumurta çatlatmak için iğne vuruldum şu an yumurtlama dönemindeyim inşallah tutar. Sanırım 3 ay kullandırıp en son Rahim filmi çekecek. Sende bu seçenekleri doktorunuzla bir görüş istersen canım. Ya da önce çektir rahim filmini kist yapışıklık yapmış mı onu öğrenirsin. Bende kendiminkini merak ediyorum yapısıklık var mı diye. Doktor da olabilir ama kist bir tarafta olduğu için diğer tüpünle kalabilirsin diyor önce femara deneyelim dedi

Bende 3 cm kiste rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım 5 aylık kucağımda çok şükür. 1 sene normal yolla kalamadım doktorum rahim filmi çekelim dedi o ay kaldım

Mrb benım de 7 satım çikolata kistim var sağ overda doktorlar kimi ameliyat dıyo kımı 1 yıl süren dolsun sonra bakıcaz ve bende hıc cocuk ve gebelik fln olmadı bazı kişiler cocuk olmaz dıyıor kiminde olur dıyo ama doktorlar olur dıyo ameliyat mı olsam yoksa olmasam kararsızım ya amh testi fln yaptırcam ama yıne de bılmıyorm niye olmuyor sizin bir öneriniz varmı😔😔
Benim 1 yılım doldu eşime sperm testi yapıldı normal çıktı. Bana da doktor femara yazdı onu kullandım sonrada yumurta çatlatmak için iğne vuruldum şu an yumurtlama dönemindeyim inşallah tutar. Sanırım 3 ay kullandırıp en son Rahim filmi çekecek. Sende bu seçenekleri doktorunuzla bir görüş istersen canım. Ya da önce çektir rahim filmini kist yapışıklık yapmış mı onu öğrenirsin. Bende kendiminkini merak ediyorum yapısıklık var mı diye. Doktor da olabilir ama kist bir tarafta olduğu için diğer tüpünle kalabilirsin diyor önce femara deneyelim dedi
Bende 3 cm kiste rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım 5 aylık kucağımda çok şükür. 1 sene normal yolla kalamadım doktorum rahim filmi çekelim dedi o ay kaldım
ayyy Allah bağışlasın 🙏🏻 bende çektirmek istiyorum neden önce film çekmiyorlar anlamadım çoğu kişiden duyuyorum en son çekmişler hep prosedür böyle herhalde. Senin kist çikolata kisti miydi peki canm?

Evet rahim filmi için normal yolla bir yılı doldurmam gerektiğini söylemişti doktorum. Doldurup gitmiştim o zaman cekti. Evet çikolata kistiydi sağ yumurtalıkta. 3 cm. İnşallah Allah sanada nasip eder 👼🏼

Evet rahim filmi için normal yolla bir yılı doldurmam gerektiğini söylemişti doktorum. Doldurup gitmiştim o zaman cekti. Evet çikolata kistiydi sağ yumurtalıkta. 3 cm. İnşallah Allah sanada nasip eder 👼🏼
İnşallah 🙏🏻 bende 1 yılı geçtim ama önce femara kullandırmak istedi olmazsa film çekilecek sanırım. Peki film sonucun nasıl cıktı canım yapısıklık tıkanıklık vs varmıymış?

İnşallah 🙏🏻 bende 1 yılı geçtim ama önce femara kullandırmak istedi olmazsa film çekilecek sanırım. Peki film sonucun nasıl cıktı canım yapısıklık tıkanıklık vs varmıymış?
Hayırr ikiside açık dedi hatta ben boşuna acı cektim çektirdim dedim sonra hamile kalınca demek ki azda olsa tıkanıklık vardı onu açtı dedi

Hayırr ikiside açık dedi hatta ben boşuna acı cektim çektirdim dedim sonra hamile kalınca demek ki azda olsa tıkanıklık vardı onu açtı dedi
Narkozlu mu yaptırdın kimisi çok acı çektiğini söylüyor kimisi de ruhum duymadı diyor. Bende femara 3 ay kullanıp direk film çektireceğim ya.

Bende yapışıklık yok geçen gittim bıde emara fln girdim işte babada dedı dıger yumurtalıgın fln temiz gebe kalırsın dedı ama bakalım nolcak

femara ve visanne arasında ne fark var biliyor musunuz

İlaç kullanıyo musunuz sizin yerinizde olsam visanne kullanırdım benim ameliyat olma nedenim visanne kullanımına rağmen 7 8 ay gibi uzun bir süre kistlerin küçülmemesi hatta büyümesiydi 3 ay gibi kısa sürede ilaca rağmen kist boyutum 2 katına çıkmıştı ameliyattan başka çare kalmamıştı yani
enteresan

Gerçekten çok ilginç kanser değerlerim de yüksek olduğu bağırsak mesane falanda da odak olduğu için kanser olabilir dediler acil ameliyata girdim ama değilmiş kanser çok şükür onkoloğa oldum ameliyatı
normalde ilaç kullanırken çok az regl olunuyor diye duymuştum. bu durum tuhaf geldi gerçekten :KK43: geçmiş olsun

X