Çikolata ile cinsiyet öğrenme

cnurr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
63
13
23
Cevremdiklerden cinsiyet öğrenmeye gitmeden önce bir kaç adet çikolata yemem söylendi bebek hareket eder ve cinsiyet rahat görünürmuş siz hiç böyle bişey duydunuz mu gerçeklik payı nedir ?

Kaç haftalık? Çikolata yiyince bebek hareket ediyor doğru ama küçükse görünmez yine de diye düşünüyorum

Doktor da bana öyle derdi. Enerji verecek bir şeyler ye de gel hareket etsin de görelim diye. Bebeğe bağlı tabii. Ama yok çok küçükse de anlaşılmaz. Çocuk eğer arkasını dönmüşse cinsiyeti anlaşılmıyor. Ondan çikolata yiyin deniyor.

Bir arkadaşımın doktor ne yaptıysa görememiş. En sonunda sen bi çikolata yiyip tekrar gel demiş öyle öğrenmişler cinsiyeti😅

Ben son gittiğimde özellikle değil ama çikolata yemiştim ve ufaklık kıpır kıpırdı gerilip gerilip tekme atti ultrason boyunca 🤣

buzlu su veya soğuk su içince de çok hareket ediyor eğer çikolata veya şeker yemek istemezseniz.

Cevremdiklerden cinsiyet öğrenmeye gitmeden önce bir kaç adet çikolata yemem söylendi bebek hareket eder ve cinsiyet rahat görünürmuş siz hiç böyle bişey duydunuz mu gerçeklik payı nedir ?
Evet hareketleniyor ben doktora gitmeden hep yerim bide suda içiyorum

X