Çıkarcı mıyım😶?

Yaaa kusura bakmayın da acayip sinirlerimi bozdunz bu ne biçim bir duruş ya.
12 sayfa, 2 ay oldu hep aynı şeyleri yazmışsnz biz anladık siz anlamadnz daha g tamam işte kullanılmışsnz açık ve net hatta sömürülmüşsunuz. Açın gözünü yüksek bir fiyat verin ister devam ederler ister etmezler yadaaaa boşverin fiyatı dersi bir verir sonra borca yap der yine drama bağlar sizde çok iyi niyetlisiniz ya inanır bekler durursunz direk kızıyla da arkadasinzla da kesin muhabbeti gitsin hiç uzatmayın Allah aşkına

Siz çıkarcı değilsiniz çok iyi niyet siniz onlarda bunu kullan mislar okadar ders verdiniz emeğinizin karşılığını verebilirlerdi mesafe koyun

Fazla iyi niyet göstermişsiniz sürekli ücretsiz ders vererek ama araba vermek istemeyebilirler.
Bizim arabamız yok 1-2 kere babamdan istemek zorunda kaldık onda bile eşim çekindi bende öyle

arabayi kisisine gore de verebilir belki odaha iyi kullaniyordur yada herhabgi bir arizasi oldugunsa yaltirmaya gucu yetecektir ne niyetle verdigini bilemeyiz

mesela esim kaynima asla vermez ama en yakin arkadasina verdi

Siz de ders için aradığında "canım kusura bakma kocam artık istemiyor derse gelmemi" dersiniz. Ben kimsenin emeğini yerde bırakmak istemem şahsen nasıl rahatlıkla sizin zamanınızı karşılıksız kullanmış çalmış hayret. Bir de ayağına gidiyorsunuz. Pes. Öylesine arkadaş denmez.

Demekki maddiyat önemli. O yüzden bi iş yapıyorsanız hakkınızı alın. İş başka arkadaşlık başka. Herkesi kendiniz gibi ince düşünceli biri sanmayın. Bu da size ders olsun.

arabayi kisisine gore de verebilir belki odaha iyi kullaniyordur yada herhabgi bir arizasi oldugunsa yaltirmaya gucu yetecektir ne niyetle verdigini bilemeyiz

mesela esim kaynima asla vermez ama en yakin arkadasina verdi
Maddiyatimiz gayet iyi bu arada .. verdiği kişinin durumuyla aynı durumdayız.. araba olmadığı bakımda olduğu bir an bu olay olmuştu orayı kaçırmışsıniz . Başka bir durum var .. maddiyatla alakası yok bence ona yapmak istedi yaptı,bana canı istemedi tamamen yardım etmek

Fazla vericisiniz.

Okullar bitti 2 güne bir arayıp sormalar da bitti.. okullar başlayınca tekrar aramalarindan korkuyorum resmen
Tekrar ararsa cevap çok basit. Bu dönem ders vermiyorum,kusura bakmayın. Bitti bu kadar. Sizi fazla iyi niyetli bulup sömürmüşler dahasına müsaade etmeyin

Kullandırtmayın kendinizi kimseye bu kadar.

Bu olaylarda sizin çıkarcı olduğunuz durum neresi orayı anlamadım.
Babamın vefatından 3-4 gün sonra kamera açtırıp özel ders vermemi talep edecek ben de k dersi vereceğim.... Ne münasebet? Çok şaşırdım gerçekten, nasıl karşı koymadınız o üzüntünüzü görmezden gelip sadece kendini düşünürken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…