Ciddiye alinmayan corona

Dun nobette 62 yasinda teyze dizim agriyor diye geldi ...
Bakanlik raporlu ilaclar icin bile hastaneye gelinmesin diye eczaneden direkt alabilirsiniz dedi ama bizim insanimiz her halta hastanede. Bir de korunma yontemleri yazmalariyla agiz ve burunlarini kapatmak. Amcalarin zaten umrunda degil. Gercekten cok vahim durumlar. Izin alsak alamiyoruz, almasak bir sürü gereksiz insanla muhattap oluyoruz. Allah bu ulkenin saglikcisina, askerine, polisine, iscilerine yardim etsin. Digerlerine zaten devlet destekci, yagmur yagsa tatildeler..

Viyana Üniversitesi yalanlamış Twitter üzerinden. Ama iddia etmeyeyim filmdelisi mantıklı bir açıklama yapmış.
Sosyal medyada takip ettiğim ünlü bir çocuk doktoru, öneri olarak parasetamol sundu.
Daha iyi ya da değil açıklamasına girmeden, böyle durumlarda ilk tercih edilen olmalı gibi bir yazıyla.
Şuan baktım, hikayedeymiş, kalkmış.

Kendi çocuklarımın hastalıklarından yola çıkarak bu yorumu yaptım, ciğer hastalıklarına ibu vermiyoruz mesela, yormamak adına.
Üsye durumunda ibu, diğer durumlarda parasetamol.
Gerçi ikisi de iki organda birikme yapıyor ama parasetamol bence çok etkili bir ilaç olmuyor, ateş vb şeyleri düşürse de sıfırlamıyor, belirli bir düzeyde hastalık seyri devam ediyor.
Belki budur sebebi.
Tamamen saçmalıyor da olabilirim, herhangi bir sağlık bilgim sadece tecrübedir.

Bir tıp doktoru konu sahibimiz var, belki aydınlatır bizi Yesyess

Valla mantikli aciklamasi var , dogru bir bilgi o ama yazamayacagim cok moralim bozuk , isyerim de kapatildi az once

Sizinle aynı bilgiyi bugün show haberde dahi verdiler, ibuprofen gibi ilaçları kesinlikle kendi kendinize kullanmayın, şüpheniz varsa mutlaka hastane doktor kontrolü gerekiyor, parasetamol tercih ediyoruz dedi bir doktor.

Çok geçmiş olsun bu arada iş yeriniz için de. Umarım bir an evvel geçer bu süreç

Sagol tatlim , koca bir kabusun icindeyiz tum dunya olarak , az once yazi yazip kapiya kilidi vurduk , yasadigim ulkede cok ciddi tedbirler alindi , ne yapacagimizi sasirdik

İbufren icerikli ates dusuruculerin coronanin etkisinin arttirdigina ve cigerlere sicramasini hizlandirdigina inaniliyor , bu sebeple kullanilmaskn deniyor , bende bugun eczaneden paracetemol aldim ne olur ne olmaz diye
Acikcasi hastalanirsak bulundugum ulkede hastanede iyilesebilecegime de inanmiyorum

Umarım öyle birşey olmaz

Malesef ben dr akdeniz e bağlıyorum ailemi arıyorum dikkat edin diye. Biz bişey olmaz kafasında herkes. O kadar anlatıyorum kii. Artık insanlarım bu rahatlığı beni rahatsız ediyor. Ankara dayız ve hala insanlar sokakta gezip tozma derdinde. Misafirlik derdinde. İnanamıyorum. Bir de bize bulaşmaz bizim genlerimiz e bulaşmaz mışş. Bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum yaz gelince geçer diye düşünenler arabistan afrika da şu an sıcaklık 30 derecenin üzerinde oralarda neden var peki. Hijnenimize dikkat edelim ne olur ya biraz evde dursak bişey kaybetmeyiz. Tabşbarada bahçeye vs iniyoruz biz de ama kalabalık ortama girmiyoruz

Hep bunu düşünüyorum

Bir garip cahil.arkadas minicik.bebege arter party mi ne yapmışlar kafe falan kapamislar bir ev dolusu akılsız çocuklarıyla gtmis.. ! Mahallede gün yapan kadınlar bir bitmedi komşularına bile görüşüyorum mesafe koydum.nerdeyse bir aydır .. watsapptan da yazmiyorlar çok da önemli değil!!

insanlarımız çok cahil üzücü kısmı da cahillği tercih ediyorlar.. bu hastalık yeni değil aylardır bizimle önlem alalım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…