Ciddi mi şaka mi anlamiyorum

Bak bunuda anlarim yapiliyorda bunun karsiligini veririm. Ama sacma sapan yalan soyleyip sonra saka gibi gorulmesi benim anlamadigim. Daha once baskasina yaptiklarinida gordum bunu. Ama bana yapilinca cok bozuldum.

Binalar yan yana eve girdiklerinde cantayi unuttugunu fark edince kiz cok aglamis hemen geri donmusler.

Peeves sanki sen boşanıyordun yanlış mı hatırlıyorum? Muhtemelen ailecek huyları böyle. Görümceyi de uyarman gerekecek

Peeves sanki sen boşanıyordun yanlış mı hatırlıyorum? Muhtemelen ailecek huyları böyle. Görümceyi de uyarman gerekecek
Evet dogru hatirliyorsun. Bosanmadan donduk. Su an cabalari sonuc verdi duzenli bir sekilde maasi isi var. Maasinin hepsini bana veriyor ben harcamalari ayarliyorum. Gorumceylede uzun zamandir gorusmuyorduk zaten tekrari olursa hem uyarcam hemde artik konusmalarini ciddiye alicagimi sanmiyorum.

Şaka değil bu , boş boğazlık gevşeklik . Biz bitirdik işimizi gidiyoruz keh keh tarzı. Görümcenin ne yaptığını anladım da siz niye sormadınız e gidiyorum demiştin diye ? Sana şaka yaptım derse de siz ailecek bu işi bırakın beceremiyorsunuz de. Ayrıca çıkınca gitmişsinizdir umarım görümceye , ve çok saçma böyle şeylere alınmayın aklınıza bile takılmadın ciddi bişey söyleyip işinize gelmezse de yapmayın şaka yaptığınızı sandım ağzından çıkana güvenilmiyor diyin saçma sapan konulmayı bırakırlar .

O sirada bana kal geldi bisey soramadim. Kayinpederde yanimiza gelip konusunca uzatmak istemedim bayram gunu. Cikinca gitmedik gorumceye. Alindim ama artik alinmicam nasil biri oldugunu belli etmis oldu. Sadece aptal gibi hissettim kendimi o moralimi bozdu.

Çok sevindim senin adına herşey gönlünce olsun

Acayip aile acayip insanlar

Komik bir tarafı da yok ki söylediğinin.Şaka varsa mizah olmalı;nükteden ,mizahtan uzak şaka da saçma olmuş böyle.Sen de sıkıntı yok,karşındakiler sorunlu.

Bu arada çok sevindim. Üzgündün çünkü, daha bitmemişti içinde belliydi, düzelmesi çok iyi olmuş. Bundan sonra hep güzel günler görün inşallah.

İki kardeş büyüyememişler. Ya da şaka yapma olayını çok farklı anlamışlar. Eşinizi bilemem ama görümce bir şey diyince sallamayın. Neden sallamıyorsun fln derse de şaka yaptın zannettim dersiniz

Sizin her şeye inandığınızı biliyorsa dalga geçmek istemiş sizle. Zevzekler. Bazı insanlar bunu çok yapıyor. Kendi çaplarında eğleniyorlar.

Ben de her söylenene inanıyorum. Kendilerince komik olsun diye yalan söylüyorlar. Ben inanınca da heheh inandı. Keriz yerine konmaktan hoşlanmıyorum. Şaka da değil bu, düpedüz yalan.

Aynen ben herseye inaniyorum malesef. Cunku kendim boyle bir seyi yapmam karsimdaki de yapmaz saniyorum. Bencede saka degil yalan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…