Cidden bir derdim var

eşin sorun etmemış o zaman bır sakıncası yok
ama bırazda garıp yanı eşinde yanında olsa daha ıy olur..
sonucta bırısı senı gorse bıle esın var
ayrıca ıcındekı huzursuzzlukta gıdebılr...
bencede aksam bulusmasıda uygun olmaya bılır esın dogru demıs
canım..eger rahat edıceksen kafandakı sıkıntıyıda at ozaman
canım ınan cok dostca soyluyorum ....
eşin sana guvenebılır ama senın yanında olması cok daha ıyı olur

arkadaşlar herkese teşekkür ederim. 1 SAAT ÖNCE EŞİMLE KONUŞUYORDUK. EŞİM C.ESİ 4 DEMİ GİTCEN CNM DEDİ EVETT DEDİM. O ZAMAN BENDE ÇIKINCA ANNEMLERE GEÇERİM DEDİ OK DEDİM. AMA SAAT 8 GİBİ ŞİRKETE GEÇİCEM DEDİ. Bİ ELEMANIMIZ BI DOSYAYI ALMAYA GELCEKMİŞ. OK DEDİM. O AN BENDE O ZAMAN BENDE ARKADAŞIMLA ŞİRKETE GEÇERİM 8 DE SENİDE GÖRMÜŞ OLUR HEM BİZDEN BİŞEYLER ALCAKMIŞ DEDİM. OLUR CNM TAMAM O ZAMAN 8 DE BENDE ARKADAŞINA BİR KAHVE ISMARLARIM DEDİ. VE BÖYLECE KONUYU KAPATTIK. HERKESE ÇOK AMA ÇOK EŞEKKÜRLER

Kimseye kizmadim yanliş anlamayin fikirlerinden dolayi. Herkesin yaşami, kültürü, zevkleri,inançlari, kavramlari farkli farklidir. Herkese teşekkürler. Ama ne yalan söliyim ben arkadaş olarak hiç bir erkekle bu zamana kadar baş başa kalmadim iş hariç. Onun için bi kurt oldu:) ama çikinca eşimle taniştircagim için halletmiş olcamm. Aslinda eşime bunu söliyince sanki o da bunu bekliyomuş gibiydi:)

vallahi doğrusunu söylemek gerekirse bana çok ters...
aynı zamanda benden daha çok eşime de ters tabi.. bırbırınıze guvenmeniz guzel bırsey ama,
evli bir insan olarak baska bır erkekle basbasa yemek yemek bana doğru gelmıyor.. :1no2:
böyle bır durumda ben olsaydım tamam ben kendımden emınımdır ama yınede boyle bırseyı esıme sorup izin bile istemezdim..
hem böyle bırseye gerek yok hemde yarın bır gun eşim eski kız arkadaslarından bırıyle basbasa yemek yemek ıstese asıl o zaman koptugum an olur.. kafamçokkarıştı
bılmıyorum herkesın kendı görüşü ama bana 180 hatta 360 dereceden bile fazla ters..
düşünemiyorum bıle.. :1no2:

bilmiyorum bana boyle seyler ters geliyor...ya ben kadinlara guvenmiyorum.senin arkadasinla gorusmen cok sorun olmaz,cunku bir iliskinin seyrini kadin belirler.kadin ne isterse o olur...ama ben kocamin bosanmis bir kadinla basbasa yemek yemesini istemezdim.birsey olmaz belki ama ne gerek var...bu kadar medeniyet bana ters arkadaslar.

Kimseye kizmadim yanliş anlamayin fikirlerinden dolayi. Herkesin yaşami, kültürü, zevkleri,inançlari, kavramlari farkli farklidir. Herkese teşekkürler. Ama ne yalan söliyim ben arkadaş olarak hiç bir erkekle bu zamana kadar baş başa kalmadim iş hariç. Onun için bi kurt oldu:) ama çikinca eşimle taniştircagim için halletmiş olcamm. Aslinda eşime bunu söliyince sanki o da bunu bekliyomuş gibiydi:)

seni iyi anladığımı sanıyorum
çünkü bende eşime aynı işteyim eşim aynen senin eşin gibi her şekilde güvenir
işyerimizde ben erkeklerle muhattap olabiliyorum eşimde bayanlarla oluyor
fakat iş için olunca soru olmuyor içimizde işin dışında bir mesele olunca hemen birbirimize fikir danışırız çünkü rahatsız eden birşeyler oluyor ozaman ikimizide
en güzel çözüm yolunu bulmuşsunuz sevindim sizin adınıza ne güzel birbirinizi bu kadar iyi tanımanız

benim esim bana cok güvenir ama genede yanliz yollamaz cünkü bana ve kendine evliligine laf gelmesini kaldiramazz sen kendin bilirsin ama bencede yanliz gitme esinle gittt yoksa gitme zati ortada bir sürü lafci seytanlar dolaniyordurkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Bu tip bir durum bana uymaz. Yapmam, eşimin yapmasınada müsade etmem. Arkadaşım çok dertliyse evde bir akşam yemeğine davet ederim, hem eşimle tanışır hemde dertleşirdik.

ben fikrimi söyleyeyim..arkadaşım bana buluşalım dese ben dışarda yalnız buluşmazdım.hatta eşime sormaz izin istemezdim bile....aynı şeyi o yapsa ben asla izin veremem böyle bir duruma..ben eşimi kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim..ben artık evlenmişim başka biriyle(ne kadar yakın olursam olayım) çıkıpta buluşamam..hem eşime saygısızlık gibi olur hemde bazı arkadaşların dediği gibi gören olur laf söylenir...ki böyle durumlarda mutlaka biri görür...ben eve çağırmak için izin isterdim eşimde..yemeği evde yerdik...ama size zaten eşiniz izin vermiş..kafanıza takacak bir durum yok bence sizin açınızdan..eğer gerçekten rahatsız olsaydı istemezdi ve bunu belirtirdi

eskiden ne kadar samimi olursam olayım, istersem can ciğer kuzu sarması olayım 12 yıldır görüşmediğim bir erkek arkadaşımla eşimsiz buluşamazdımbenneyaptımki çünkü aynı durumda olsam ben izin vermem:ecrin_bebek:eşime güvenirim ama karşdaki insana güvenemem:dilcikar: hele ki aradan onca yıl geçmişse

bence doğru değil arkadaşım ne gerek var ki şimdi durup dururken böyle bir şey yapmaya.. çok yanlışbence canım vazgeç..erkekden dost olmaz...

ben şahsen gitmezdim hatta hiç aşkıma sormaya bile kalkmazdım gideyimmi diye çünkü alacağım cevabı gayet ii biliyorum hayır olacaktır.. söylediğiniz kadar iyi olsaydınız bağlarınız kopmazdı diye düşünüyorum

Esinizi ve sizi bu kadar saglam temeller ustune oturttugunuz icin evliliginizi tebrik ederim.
Bizde de bu gibi olaylar sorun olmaz kesinlikle. Ben de erkek arkadasimla yemege gitmisimdir, esim de kiz arkadasiyla. Belki sizi rahatsiz eden o huzursuzluk gecmisten bugune ne kadar da beynimizde yiktigimizi dusunsek de aslinda kosede kirintilari kalmis olan "toplum baskilari" kaynaklidir.

bence gitme kesinlikle yada gittiysen bir daha gitme ben ewli bir kadının bir erkekle dışarda buluşması bana çok tuhaf gelior tamam sen saf niyetlerle oraya gidiosun ama erketen arkdaş olmaz canım yaa kanka manka derelr sonra aşık olup çıkıverirler işin içinden sonra ortalık karışır aman allah korusun bide adam dul yani millet laf yapar eşinin kulağına bu iftiralar gider zedelenir adam..boşwer be kardeşim onunla buluşunca eline ne geçerki gördüğün yerde selam ver selamını al tamam oldu bitti ama gidipte biyerde buluşmaya ne gerek var.bu benim fikrim tabi

bence doğru değil arkadaşım ne gerek var ki şimdi durup dururken böyle bir şey yapmaya.. çok yanlışbence canım vazgeç..erkekden dost olmaz...

kesinlikle katılıyorum erkek ne kadar benim kankam dense illaki biyerden açık verirler ya aşık olurlar sana yada yanlış bişe sölerler....ERKEKTEN DOST OLMAZZZZZZZZZZ:1hug:

B ence samimiyetin ve dürüst davrandığın için yanlış bişiy yok gibi..Fakat dikkat et derim eşin yada arkadaşın sana karşı bunu ilerde kullanmasın:)Çünki erkeklere asla güven olmuyor..

hem diyosun ki cok samimiyiz ,hemde görüsmeyeli 12 yil oldu diyorsun. bence esinle gitmen cok daha iyi yada o senin evine gelsin.tanissinlar esinle madem kaygin var.en iyisi bu.:1shok::nazar:

X