Cidden bir derdim var

ben erkek olsam vallahi karıma izin vermezdim.eşiminde bana izin vermesi tuhafıma giderdi.bu büyük bir özgüven aslında.eşin öncelikle kendisine çok güveniyor.müthiş bişey bu.

bence kötü bişey değil eşinin de haberi olduktan sonra hiç bi sorun olmaz ki sende karşı taraftakini tanıyorsun ama eğer kötü hissedeceksen kendini eşinide al öyle git derim

ee eşin için sorun yoksa sende dert etme
sonuçta yakın bir arkadaşın
eşinle karşılıklı güvende söz konusu
o yüzden dert etme derim

:1shok:uyyyyyyy anamm ne kocalar var beaaa :nazar:anacum ben kocama ula herüfcüm ben eski bir erkek arkadaşumla yemeğe gideceğum desem haa benii oracıktaa rezul eder vede çiğ pişmuş yer cokacimcoook haçen o bana öyle dese ben ne yaparum alırım elime oklavayiii yermisun yemezmisun ben koçamıi dişi sinek le bile bırak yemeğe ula iki adım gerume göndermem daa öldururum oniii..

şaka bir yana valla ben gitmezdim zati muhterem kocacımda zaten göndermezdi yani işin özü ne gider nede gönderirim.
:

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkez düsüncesinde ve davranislarinda özgür tabi...
Disardan kimse karisamaz

Ama bana göre böyle seyler ters...
Yani cok cok iyi arkadasda olsa evli bi bayanin
yada ayni sekilde evli bir erkegin yaninda esi
olmadan karsi cinsle bulusmasi....olmamasi
gereken bisey bence...

Ben olsam bölye bi bulusmayi kabul etmezdim...
Esiminde ayni sekilde böyle bisey yapmasini istemezdim...

arkadaşlar açtıgım yazılardada gördügünüz üzere mutlu ve çok güzel bir evliligim var. hiç bir sorunumuz yok. geçen hafta liseden çok sevdiğim bir erkek arkadaşımla karşılaştım. msn den görüşüp muhabbet ettik. bugün c.tesi günü buluşalım uzun uzun muhabbet ederiz dedi. oda evlenmiş ama boşanmış. çok zor günler geçirmiş. c.tesi için beni yemege dışarı davet etti. eşime durumu söyledim önce düşündü. ben dedimki gerçekten çok yakın arkadaşım. aklı başında düzgün bir çocuktur. hatta senle tanışmayıda çok istedi ama bu tarafa geçemicek bir yerde buluşucaz dedim. oda ben sana güveniyorum akşam buluşmayın ama 4 gibi buluşun 8 e kadar gelmiş ol dedi. ama içimde garip birşey var. ilk defa eşimden başka bir erkekle arkadaşımda olsa yemek yicem. sizce bu istegim normal mi. yoksa vazmı geçiyim. eşime içimde bi gariplik var senden başka biriyle yemek yicem desem gitme o zaman felan der. kötü bişey değil dimi kızlar yaptıgım.-tatlicadiarzu-

ne güzel cevapların hepsi yazının içinde var
aynı şekilde eşin gelmiş ve senden eski ve çok güvendiği bir kız arkadaşıyla yemeğe gideceğini söylese senin cevabın ne olursa eşinde aynısını düşünür
aslında kötü bir olay değil eşinin sunduğu seçenekte gayet mantıklı fakat belli bir süre sonra bunu kabullenmezse sorun olur yada ondada hak doğuyor böyle olunca
aslında sen sorunun cevabını kendin vermişsin rahat değilsen gitme yada eşininde olduğu bir ortamda yapın sohbetinizi hem tanışırlar

ne eşimi gönderirim kız arkadaşıyla biyere mümkün değil:mymeka:
nede ben böle bişiy için izin isterim göndermeyeceğini bile bile:jeyyar:
ama herkesin düşüncesi kendine sence bi sakıncası yoksa
bizcede yok benim fikrim aynen yukardaki gibidira.s

valla aynı şey size teklif edilse sizde eminimki bir garip olursunuz

ben böle bişey desem ne kadar güven olursa olsun insanın içine kurt düşer
bence ilk buluşmayı eşinle beraber yap
senin arkadaşın ile olan muhapbetini görsün derim

arkadaşlar hepiniz sağolun. yazılarınızı tek tek okudum:) önce şöle söliyim. biz eşimle hiç çevre ne der demedik. hayat bizim dedik. bizim derdimiz çevre olmadı hiç. çünkü benim ailemde onun kilerde öyle şeyler düşüncek insanlar değil. modern anlayışlı insanlar. kayınvalidem bile görse asla bişey demez. hatta bana bu kadar güvendiği için oglunu takdir eder:) huzursuzluk sanırım bu kadar s ene sonra arkadaşımla görüşmenin verdiği heyecandan kaynaklandı. b,izim evliliğimizde sadece eşim değil ikimizde kendimize çok güveniyoruz:) ama hepinizin fikir ve görüşlerine saygı duyuyorum teşekkürler.

Banada garip geldi biraz hem çok yakım samimi arkadaşım diyorsunuz hemde 12 yıl görüşmedik diyorsunuz.12 yılda neler değişir neler..Tabiki herkes bu tarz olaylara farklı bakıyor.Ben eşimin bi kızla başbaşa yemeğe gitmesini istemezdim doğal olarakk ben de böle bişey yapmam.
Bana böle durumlar tuhaf geliyor.Ama eşine sölemişsin eşinde bunu normal karşılamış bence bunun üzerine kararını değiştirirsen hoş bi durum olmaz diye düşünüyorum.Madem ikiniz açısından da sorun yok neden olmasın bu sizin hayatınız

eşinle siz gerçekten çok rahatsınız yaşım küçük olabilir evlide degilim ama bana göre saçmalık seven insan birazcıkda olsa kıskanır eger gitmek istiosan birlikte gidelim der eşinin yakın bi arkadaşı sizi öle başbaşa yemekte gördü nedemez bunu düşündünmü veya sen hiç düşünmednmi eşine güveniosun ama neden bukadar rahat sakın yanlış anlama bu benim kendi şahsi görüşüm tabiyki sizi bilemem

hee bide toplulumuzda böle şeyler çok oluo sonuçta eşinden boşanmış ve şuan büyük bi boşlukta kendine yakın hissedicek birilerini arıo senin kalbin temiz olabilr ama onun ki temizmi senin eşinin bu kadar rahat davranmasından oda kendine bi pay çıkarmazmı bu bi buluşmayla kesilmiycek ardı arkasıda kesilmiycek yemekteki görüşmenizden sona seninle daha farklı şeyler yaşamak istiycek sonuçta 12 senedr görüşmemişsn geçmiş zamnda ii olabilir ama şuan nasıl ???HAYATTA KİMSEYE GÜVENMİYCEKSİN

evet fikirlerinize saygı duyuyorum. demekki görüş farkı:) devamı gelse bile bu köü bişeye dönüşmez. zaten öle bişey hissetsem (ki asla olmaz) bir daha görüşmiyecegimi asla bilir. arkadaşlar bu arada akşam buluşmıcaz saat 4 de bulusucaz. evli olmayan arkadaşların pek anlayabilecegini zannetmiyorum bu arada

Ama bide erkek arkadaşinin tarafini düşünsen hep kendini düşünüosun ama ya onun eski eşi görürse.....

sonuçta bide şöle bişey var. bizim eşimle kendi şirketimiz var. toplantılarımız oluyor dışarda. bazen günde 2 toplantı oldugunda dışarda yemekli işle ilgili tek başımaa gittiğimde oluyor. bir yerde yemek yiyoruz karşımdaki erkek oluyor. eşimde iş için bayanla yemek yemek durumunda kalıyor. o zaman bununda yanlış olmazsı gerekmezmi

iş için yenilen yemek ayrı dertleşmek için ayrı
ama madem sen eşim çok gitti böyle arkadaşlarıyla diyorsun biz moderniz diyorsun git görüş neden kendine dert ettin ki

anlamadım eşin dert etmiyor tamam demiş sen neden didikliyorsun ki bu durumu git yemeğini ye sohbet et eski günlerden falan gel neden bu kadar incelediğini anlamadım

aslında içimde bişi oluştu vaktiyyle lisedeyken o arkadaşına bişilermi hissetmiştin yoksa o duygularım mı çıkar ortaya tekrar diye düşünmen aklıma geldi çünkü normal arkadaş olsaydı bu bu kadar önemsemezdin demekki geçmişte bir duygusallık yaşanmış gibi geldi bana
yanlışsam söyle

arkadaşım bak şimdi eşinin arkadaşlarıdan birisi yada kaynangilin tarftan akrabalardan birisi görse bence ve kesinlikle yanlış anlarlar.!!!
yaptığın kendilikle yanlış değil ama yanında kız arkadaş olsa daha iyi olurdu kanımca.yani eşin herkese haberim var desede sorun çıkmazmı yinede......
bir düşün istersen.....

cnm eşimin haberim var demesine gerek yok zaten:) görselerde mutlaka arkadaşı veya iş içindir deyip slm verir konuşurlar. asla eşimin ailesindede böle bbişey olmaz. iş yemegimde felanda çok arşılastım dayısı teyzesiyle ama bizde o görmüş bu görmüş sorunu olmaz cnm

X