Cidden bir derdim var

ne var ki canım bunda.. eşinden saklı gizli bir iş yapmıyorsnuz sonuçta.. siz eşinize sormuşsunuz o da cevabını söylemiş.. zaten eşinizin aklında olumsuz bir düşünce olsaydı olumlu bakmazdı sanırım.

Bence çok normal bir durum. Kendi dediğiniz gibi belki arkadaşınız eşinizin yanında rahat rahat dertleşemeyebilir. Bu seferlik dediğiniz gibi başbaşa buluşursunuz. Günün sonunda arkadaşınıza eşimle de tanışmanı isterim diyerek bir akşam yemeğe evinize davet edebilirsiniz. Veya ilerki bir tarih için 3ünüz bir buluşma ayarlayabilirsiniz. Çünkü ben en azından yemeğe çıktığım yakın arkadaşımı eşimin de tanımasını çok isterim mesela.

Eşinizle aranızdaki ilişkiyi çok takdir ettim. Birbirinize böyle güvenmeniz, birbirinizi sıkmadan, fikirlerine ve çevresine saygı duyarak bir ilişki geliştirmiş olmanız o kadar güzel ve eşsiz bir şey ki, çok şanslı olduğunuzu düşünüyorum. Allah muhabbetinizi bozmasın =) Sevgilerimle

ben gitmezdim
dışarda buluşacağıma eve akşam yemeğine davet ederdim..
madem eşim anlayışlı biri bunu da anlayışla akrşılar..
hep brilikte yemek yer,dertleşirdik..
arkadaşımla özlem gidermiş olur,içiminde rahat olmasını sağlardım..
eşiminde keza böyle bir durumu olsa,buyursun evimize gelsin derdim???​

eşim tamam demiş olsa bile ben gitmezdim açıkcası....kendim dahil herkese güvenmiş olsamda olmaz...rahat edemem....

Arkadaşınızla görüşmek istiyorsunuz...
Eşinizde bunu saygı ile karşılıyor....
Gayet arkadaşça bir buluşma...
Sizi neden rahatsız ediyorda kötü birşey yaptığınızı düşünüyorsunuz onu anlamadım...

bu adamı yeteri kadr tanımadıgını düşündüm biraz
bence gerilimin bu yüzden
yani adamın seni cagırma sebebinden emin deilsin acaba neden ve ne niyetle cagırdı die düşünüyosun gibi geldi dogrumu?

Eşiniz problem etmemiş, sizde o böyle bir durumda kız arkadaşıyla görüşmek istese izin veririm demişsiniz..
E ortada hiç bir problem yok..

Anca bu konudaki fikrim; ben olsam gitmezdim, ve öyle bir durumda eşim gitmek isteseydide izin vermezdim..
Hatta benim açımdan mümkün değil gibi birşey..
Ama tabiki herkesin kendi hayatı, sizin açınızdan ve eşinizin açısından problem yoksa zeten problem yoktur..
Ama genede bence doğru değil..

bilmiyorum ben yanlış mı düşünüyorum ama erkekten bir bayana çok yakın arkadaş olmaz diye düşünüyorum...ben yapamazdım sanırım...msn de görüşme filan tamamda bana akşam yemeği filan gereksiz geliyo...tamam arkadaş topluluğuyla olabilir ama başbaşa:bbo: sonuçta artık msn die bişey var..konuşulabilecek herşey orda konuşuluo...özürdiliyorum belki de ben yanlış düşünüyorum ama benm fikrim bu

bosanmis yasini basini almis bi erkegin evli bi kadinla ustelik te bayadir gorusmedigi ..dertlesmek istemesi bana samimi gelmiyor, konusulur karsilasitignda da ozel olarak bunu istemesi bana samimi gelmedigi gibi bencilce geldi

Eşin senden emin...
Ama benim başıma aynı hadise gelse ben gitmem,bana ters gelir böyle akşam yemekleri felan,ne bilim işte ben yapamam -tatlicadiarzu-
Eşini düşün aynı şeyi yaptığını,gelip dese böyle böyle bayan arkadaşım var samimiyiz,ayıp olur felan,sen git dermiydin,sanmam
Ama illa gitmek istiyorum dersen ,eşini de al beraber gidin,madem eşinle tanışmak da istiyomuş...
Hem böylece sen de içindeki huzursuzluktan kurtulmuş olursun canım

bence esinizle gidin içiniz rahat etsin..samimi bir arkadasiniz oldugunu söylemişsiniz ama samimi bir arkadasla 12 yil görüşmemezlik biraz tuhaf CADIARZU 12 yil sonra size anlatacagi ne olursa olsun bunu eşinizin yaninda da anlatabilir..kaldiki eşinizin yaninda anlatamayacagi özelini dinlemek size hoş gelirmi?

bana göre normal bir durum degil..ama bu tamamen karakterle alakali bişey..ben hoşlanmam,dogru bulmam ama bir baskasi normal karşilayabilir..

eşinin sana güvenmesi çok güzel MAAŞALLAH.benimki de sonsuz güvenir ama böyle bir konu olsa yanlız gitmeme izin vermez buna eminim.zaten bana da uymaz böyle bişey ne biliyim senin gibi düşünürüm sanırım gitmekte kararsız kalırım gönderse bile.arkadas kızda olsa erkekde olsa önemlidir görüşülmelidir herzaman..ama güzelim bide bişy daha var insanlarımızı biliyorsun,akılları sadece dedikoduya çalışır.evli bir bayanı başka biriyle yemek yerken görseler hemen adını çıkarırlar malesef..eşiin ne kadar bilsede insanlar konusur ..bence iyi düşün ve eşin olmadan gitme derim..ama bence tabi.sevgiler canım...

neden kotu olsun ki anlamadim arkadasim siz iyi iki arkadasmissiniz ve esinizden gizli birsey yapmiyorsunuz
benimde hala gorustugum esiminde taniyip bildigi cok sevdigim arkadaslarim var
gorusurumde
ama icinizde sikinti varsa kendinizi rahatsiz hissediyorsaniz esinizide alin gidin
neden olmasin???hem esinizde mutlu olur hem siz rahatsiz olmazsinir???
Ben olsam oyle yapardim.arkadasinizda anlayis gosterecektir
tanisip sohbet ederler
herkes rahat eder benim fikrim

bence çok ters bi durum ben olsam aklımın ucundan bile böyle bişey geçirmem zaten ne telefonla ne başka şekilde konuşmam eşimde böyle bi teklifle gelse bana çok sinirlenirimolmaz yetiştiğim çevre buna izin vermez tek başkaları ne der diye değil kendim için ben eşimde gözümü açtım allah onunla kapatmayı nasib etsin ... bu sadece benim düşüncem herkezin yaşantısı farklıdır saygı duyarım ben öyle bi durum yaşamam ama sana normal geliyosa git tabi

Bir konu açmıştım bundan aylar önce
Eşim üniversiteden bir erkek arkadaşımla görüşmeme izin vermiyor diye
Ne kadar şanslısınız anlayışlı bir eşiniz var
Bunu dert edecek ne var inanın anlayamadım
Siz de arkadaşınızla aranızdaki sınırı muhakkak bilirsiniz
Eşiniz de size ve kendisine güveniyor ki olabilir..demiş
Bence gereksiz sıkıntı yapmayın kendinize.

karşılıklı güven olması ve her durumda içinizin rahat olması ne kadar güzel. ben bnu yaşayamıyorum eşim bana sonsuz güvenir (gerçi son günlerde değişti biraz sanki güvenmiyor) fakat ben güvenemiyorum ben asla yollamazdım görüştürmezdim çünkü .... ff yazamıyorum bile içim parçalanıyor.
bence git fazla oturma eşin sana 4 saat vermiş 2 saati geçmesin. tamam güveniyor fakat sınırları zorlama güvenini sarsma. zaten sende sıkılacaksındır çünkü şimdiden sanki gidesin yok sanki sırf söz verdiğin için gitmek ister gibisin.
bana sorsan gitmezdim erkeklere hiç tahammülüm kalmadı yapmacık geliyorlar bana her halleri..

Eşin anlayişli canim
sadece biz kadinlar işte eşin yok deseydii buseferde onun için bir topik açip neden yok dedi derdin kaydirigubbakcemile5sanirim git işteee neden için kötükii oazamn eşinide götürr:dance:

bence de ya eşinle git ya da eve çağır orada görüşün.hem koskoca 12 yıl.az değil ki.hem o kadar iyi kankiymişsiniz neden 12 yıl boyunca birbirinizi hiç aramadınız.?çok iyi arkadaşlar asla birbirlerini bırakmazlar.eşini de çok taktir ettim.eşinle tanışınca eminim eşin onu senden daha iyi anlayacaktır.malum başından bi evlilik geçmiş ve sonu kötü bitmiş.valla ben kız arkadaşlarıma bile güvenemiyorum ki kaldı 12 yıl boyunca görüşmediğim bi insana güveneceğim.hem bu erkek,hem de bunalımlı.bilemiyorum.bana pek sıcak gelmedi.

12 yıl olsun 24 yıl olsun ben şahsen gitmem..başbaşa ne işim var derdine derman olucak bi ben mi kalmışım bunca zaman görüşmemişim onunla gamyoncuiremsu
hem içine düşen garipliği de açıklasaydın kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…