Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
smokey eyes süper olmuş çok yakışmış :nazar: ya ben neden yapamıyoorum yaaaa kıskandım şimdii:sm_confused:

canim benim sagol =) cok rahat emprovize edilebilen birsey smoky eye, tek yapman gereken goz kapaginin katlandigi yere golge yapmayi unutmamak =) benim gibi kolaya kacip siyahtan baslarsan cok cok kolay olur canim... siyah goz kalemi de onemli, gerisini istedigin gibi yap bir sekilde smoky oluyor en son =D

denizcim ben derslerden ancak yeni videolarını farkedebilmişim-tatlicadiarzu-

çok beğendim ellerine sağlık kaydirigubbakcemile2 ya senin çok değişik yüz hatların var melezler gibi çok beğeniyorum kemik yapını. buarada kılcak damar çatlaması bende de var ve yeşil renkte concealer aradım ve buldum sephoranın kendi 4lü paletini. kılcal damar çatlaması olan yerlere sürünce çok güzel nötralize ediyor aklında olsun

denizcim ben derslerden ancak yeni videolarını farkedebilmişim-tatlicadiarzu-

çok beğendim ellerine sağlık kaydirigubbakcemile2 ya senin çok değişik yüz hatların var melezler gibi çok beğeniyorum kemik yapını. buarada kılcak damar çatlaması bende de var ve yeşil renkte concealer aradım ve buldum sephoranın kendi 4lü paletini. kılcal damar çatlaması olan yerlere sürünce çok güzel nötralize ediyor aklında olsun

cok haklisin canim, bende yesil /mavi/eflatun gibi renkler iceren bir top allik vardi ama cok ise yaramiyor ince yapili oldugu icin, sephora'dan dortlu concealer almak aklimda param olunca, ben de uriage kizarik ciltler icin renkli nemlendirici suruyorum simdilik burun kenarlarima... tesekkur ederim bu arada kusum :asigim: gercekten melezim, baba tarafindan atalarim tatar, anne tarafindan atalarim ise romanya gocmeni =) boyle bir karisim cikarmislar ortaya =)

smokey süper olmuş tatlım, bu hafta sonu uygulamaya çalışıciyim, bir davet var da :)) :emir_bebek: hihoyyyt

canım yaa ne kadar tatlısın...emeğine sağlık vallahi çok güzel hazırlamışsın videoyualkisalkisalkis böyle mahçup mahçup çok şekersina.s.

Şeniz

Arkadaslar Tropik Yesil renklerdeki makyajim icin tiklayin:

Chocolatestar Tropik Yesil Makyaj =)

Image1-6.jpg

DSCN.jpg

Son düzenleme:
Image1-6.jpg

DSCN.jpg
[/QUOTE]

yeşil de çok yakışmışşş. arada girmedikçe unutuyorum bir bakıyorum yeni video. oleyy sevinç manyağı oluyorum:)) makyaj malzemelerinde harika yeteneğinde harika sonuç olarak harikasın:)

X