Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
chocolatestar gözmakyajların çok güzel canım.a.s. makyaj malzemelerin harika zevklerimiz inanılmaz benziyor. givenchy phenomenon maskaradan memnunmusun canım?

naturel makyajini daha yeni izeledim cok müthis olmus cok sekersin sen ya tatli dilini yirim

canlarim cok tesekkur ederim =)
karincim, givenchy maskaramdan cok memnunum, fircasi inanilmaz uzatma sagliyor bir de her acida kullanabilmek cok iyi, tum kirpiklerine dokunabiliyorsun =)

canim gozumun ustune ve altina far bazi suruyorum, makyaji kalici ve rengini canli yapiyor, goz kapagi kapanip acildikca simetrik bir sekilde kasin altina cikmasini onluyor...

hımmmmm neler var neler yaa bız fondoten kapatıcı allık farz rımel kalem derken sadece bunu bılırdık neler cıkıyo yaa

Çaklıtımmmm süper olduuu sana çok yakıştı smokeyyy
Ayrıca saçlarını ilk defa salıkken görüyorum
Makyaj + Salık saç seni çok olgun ve daha güzel gösterdi bence
Ellerine sağlık canım a.s.

bende begendim siyah hastası olarak.. ama en cok renkli makyajı yakıstırıyorum sana.. siyah makyaj cok güzl olmus ama yüzündekii tatlılıga sert bir ifade vermiş birazcık.. oysa renkli oldugunda hem daha masum hem daha tatlı bir ifade katıyor sana.. ellerine saglıka.s.

smokey eyes süper olmuş çok yakışmış ya ben neden yapamıyoorum yaaaa kıskandım şimdii:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…