Cezalar yaptırım değil...

siyasetten içim bayıldı yanlız, değişiklik olsun diye siyaset dışı başlık açıyorum kimse sallamıyo

ama piliçe tecavüz haberine ilgi olmuştu hakkınızı yemiyim

bu aralar herkes seçime odaklandı
sonradan düzelir

:))) hep polemik ve konu dışı cezalardan şikayetçiydi üyeler, şimdi istediklerine eriştiler, herşeyi zaman gösterecek, ben bu sitede ağır hakaret edipte ne var yazdığımda ne hakla beni banlarsın diyene bile rastladım, hakaret ve küfür etmek yasak hala, bak görürsün hakaret etti diye ceza alan bile itiraz edecek, hırsıza hırsız demek suç mu diyen bile oldu.

bu konu benimde aklıma geldi.
konu dışı mesaj ve konuyu başka konuya çekme nolacak. bazen bakıyorum sayfalarca geyik yapılmış.konu sahibinin konusu bitmiş okeye dönüyor.
aradaki mesajlar kaynamış.. bence büyük bir sorun olur bu.. konu sahibi içinde okuyan diğerleri içinde

Son düzenleme:
Şimdi doğru mu anladım ;

Artık polemikten ceza almayacağız , küfür hakaret ikinci üyelik hariç ban yok .

Ben x partisini tutuyorum kendi konumu açıp savuna bilirim başta topikte saydıra mam başkasına .

Cezalarda silindi yani 2 tık genişledik
:26:

Tüm üyelerin ceza puanı mı silindi acaba?

Kazen'e mesaj atan herkesin cezası siliniyor, bu topiği görmeyen arkadaşlarınız varsa mesajla bilgilendirin siz ve bu topiği okuyan herkes

Valla inanmayacaksınız belki ama ben bu kadar özgürlük fikrinden hoşlanmadım.Özellikle bu bölüm için.Mesela ben artık polemiğe girmemek için çaba sarfediyorum,sabrım taşmadığı sürece kimseyle dialoga girmek istemiyorum,polemik yaratan ya da yaratmaya çalışan birilerini gördüğümde de hiç muhatap olmadan anında kibliyorum.Şimdi bu durum ortadan kalktıysa artık saç saça gireceğiz,bu bölümün çivisi çıkacak benden söylemesi.

He madem af var hazır eliniz değmişken benim cezalara da bi el atsanız çok makbule geçer.

Aynen öyle oldu, üyelerden birine ya da devlete, siyasetçilere ya da fark etmez herhangi bir 3. şahsa küfür hakaret ederseniz ceza alırsınız ama konu dışı, polemik ceza kapsamından çıkarıldı.

Reklam, ikinci üyelik, erkek üye de ceza kapsamında hala.

Doğrudur mune , tek korkum diğer sitelerden farklı yakalanmış bir çizgi vardı , onun bozulmaması .

Bakalım , göreceğiz .

Konusu bitmiş okeye dönen konu sahibi çift açmaya gidecek herhalde

Bilmem , yaşayıp göreceğiz .

Neyse ki hakaret ve uslüp hala ceza sebebi .

Kazen'e mesaj atan herkesin cezası siliniyor, bu topiği görmeyen arkadaşlarınız varsa mesajla bilgilendirin siz ve bu topiği okuyan herkes

munee carrie siteye girmiyo küsmüş sana kazene söylermisin onun ceza pointinide silsin en cok carrieye sevıncem

Oky o konuyu tekrar Kazen'le konuşurum olmadı geyikçileri banlamak yerine ikaz yapılır, mesajlar toplanıp kaldırılır.
Ama önce bir konuşayım olur mu

Galiba bir deneme sürecine giriyoruz.:26:Ablacım senin ceza verdiğin günleri özleyeceğimize eminimRahat olunca kavgalar polemikler artabilir

Bence bu abartı oluyor Mune.
Üslupluca tartışanlar elbette banlanmamalı ama mesela siyasette saç şekli konuşulursa hoş olur mu?
Ben bu kadar esnetileceğni düşünmemiştim.

Neticede herkesin üslup seviyesi aynı değil.

Son düzenleme:

Sitenin çizgisinin dışına çıkmasına izin vermeyiz, endişeniz olmasın, konu dışılara bir metot buluruz, banlama olmaz da ikaz olur, sarı kart yani, puanlanmaz ve konu dışı mesajlar toplanıp kaldırılır, Kazen'le konuşurum bunu.

Ben de dahil ister istemez ölçü kaçacaktır bence, kendini bilen kişi tabi ki
hakaret ve küfür etmeyecektir ama karşıdakine cevap vereceğim diye yoldan çıkabilir.
sınırlar iyiydi.

Anladım ama buda içimize sinmedi bence herkes aynısını düşünüyordur Çünkü alıştık o yasalara

Bu garip geldi azcıkın Ben bile bunu diyorsam düşünün ..

Ama konu dışı mesaj garip geldi bana da herkes gibi . :26:

Yani şöyle oldu :

Mapusta ki tecavüzcüler çıktı cinayetciler hala içerde
:26:anlatabildim mi

Ben de dahil ister istemez ölçü kaçacaktır bence, kendini bilen kişi tabi ki
hakaret ve küfür etmeyecektir ama karşıdakine cevap vereceğim diye yoldan çıkabilir.
sınırlar iyiydi.

Aaaaaa ama ben herkes benim cımbızdan şikayetçi diye biliyordum:)))
Siteden gidersin inşaallah bile dendi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…