Cezalar yaptırım değil...

kkyı işletmeye calısan gemiş gecmiş en beceriksiz erkekti o samsunlu :KK9: kendi resmini koymuş kız arıyor :KK53:

ay bi de demiyo muydu sevgilim çok yakışıklı kaslı maslı kıvanç tatlıtuğ gibi diye
kendi fotosunu koyunca kriz geçirmiştim gülmekten :KK52:

Son düzenleme:
ayy senin altta çıkan korku filmi manzarası beni çok korkuttu valla
ışıklar kapalıydı birden bunları görünce çok korktum :KK53:

kız o korku filmi.değil en sevdiğim dizilerden birinden bi sahne :KK23: the originals :KK53:

ay bi de demiyo muydu sevgilim çok yakışıklı kaslı maslı kıvanç tatlıtuğ gibi diye
kendi fotosunu koyunca kriz geçirmiştim gülmekten :KK52:

sonra nasıl korkmuştu ama yerini bulurlar seni şikayet ederler diyince :KK60:
garibim oyunu kısa sürdü:KK9:

aman bırak ya onlar da hem sataşıyor hem beğeniyor. bir çözemedik şu ekşiyi:KK53:

haha misscherry i görünce yazayım bari
ekşicilerin idolü olmuşsun derim :KK53:

onlarda güya bize kezban diyo
takip etmeden de duramıyolar nedense :KK53:

Offf bakmayın siz onlara ya bayılıyolar bence bu siteye. Kendilerine baksınlar onlar. hayatında hiç canlı meme bile görmemiş 25 yaşında türk genci gelmiş burdaki kızlara kezban diyor. Hahahah külahıma anlatsınlar. :KK36:

Offf bakmayın siz onlara ya bayılıyolar bence bu siteye. Kendilerine baksınlar onlar. hayatında hiç canlı meme bile görmemiş 25 yaşında türk genci gelmiş burdaki kızlara kezban diyor. Hahahah külahıma anlatsınlar. :KK36:

canlı meme mi :KK52::KK52: ahaha dans öldürdün beni :KK60:
ben de öyle düşünüyorum zaten :KK9:

sonra nasıl korkmuştu ama yerini bulurlar seni şikayet ederler diyince :KK60:
garibim oyunu kısa sürdü:KK9:

ya küçük liseli çocukmuş ben sonradan çok üzüldüm öyle korkunca
babam filan öldü demişti çünkü

ay bide kazen teyze diyip meydan okuyodu ya çık karşıma buluşalım diye çok gülmüştüm ya :KK53:

kıskanç terbiyesiz seni:KK19::KK4::KK4:

Ne kıskancam be +18 i ben istediğim zaman çeviriyorum sen kısakan :KK53:

Hahhahahaha :KK60: canlı memede ne ya :KK60:

Kezban kezban diye dolanıyorlar ama buradan -kendi tabirleriyle- kız kaldırmak için üye oluyorlar ...
Konusunu bile açmışlar Allahın kamilleri :KK14:

Son düzenleme:
Ne kıskancam be +18 i ben istediğim zaman çeviriyorum sen kısakan :KK53:

Hahhahahaha :KK60: canlı memede ne ya :KK60:

hahahaha film değil canlısını demek istedim. Öyle bi tuhaf demişim evet. Gerçek meme canlı meme. bilemedim şimdi. :KK53:

kızı bozmasan olmazdı yani çok bilmiş:KK19::KK53:

öner öner sorman hata :KK52::KK52: hadi bekliyorum:KK52:

geçenlerde izledim aşk filmi değil ama çok açıkseçikti yani
wolf of wall street
türkçesini tam bilmiyorum para avcısı olabilir
leonardo di caprio oynuyo
baya bi +18 yani ona göre izle :KK53:

Son düzenleme:
Kezban kezban diye dolanıyorlar ama buradan -kendi tabirleriyle- kız kaldırmak için üye oluyorlar ...
Konusunu bile açmışlar Allahın kamilleri :KK14:

Hayatlarında hiç kız kaldırabilmişler mi burdan kaldırcaklar. :KK1:

Hüh 62 sayfa oldu konu, 10 yorum cezalar içinse 100 yorum geyik var, burdan ne tatlı ban çıkardı:KK51:

X