Cezalar yaptırım değil...

geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın amin.

zaten bizim bilmediğimiz o kadar çok erkek üye vardır ki:KK6: hatta geçen sene söylüyorlardı buraya biri üye olmuş gayet yazısmıs kızlarla 1 yıl falan sonra msnde arkadaş olmuşlar kızla ve kıza ben erkeğim sana aşık oldum demiş:KK53:

bi de hande olayı vardı o da erkekti baya bi işletti
bi sürü kişi bizi bdvde kandırdı

hatta bi çocuk bizi işletmişti
kazen bulmuştuu onu
twitterdan da bulduk sonra bize baya saydırdı
samsundandı galiba çok komikti ya eğlenceli oluıyo aslında :KK53:

Valla şimdi söylesem cherry kızar mı bilmiyorum ama. Ekşide takılırken kadınlar kulubu başlığında okudum. geçen gün bir oğlan misscherryblossom çok iyi yazıyor falan demiş. :KK1: Ben de cherry diyorum iletişime geç bir şey yap :KK1:

nasıl yani misscherry onlardan mıymış anlamadım
ben onu görüyorum ara sıra

bi de ona buna herşeye ban yiyince de hiçbir istediğimi yazamıyodum
çok rahatladım valla :KK53:

sen bide yarın gör burayı
o zaman siyasetin dibine vurucaz
kıyamet kopacak bence sonuçlar açıklanınca
merakla bekliyorum :KK53:

Evet ben 3 kere üst üste ban yedim. 2 gün siteye giriyorum 3 gün kapalı. Kkden soğumuştum artık. Geri geldi kk sevgim. Forumdan biri için isim vermeden yorum yapta bir ara geyiğe vumuştuk o da kapandı gitti. İyice çekilmez olmuştu her şey.. :KK1:

Mune benim ceza puanım sıfır ama aldığım cezalar görünüyor hala profilimde..Hepsini de sen vermişsin, hatıra kalsın falan mı dedin acep?:KK6:

Mune
Mune
Mune
Mune
Mune
Mune

... diye gidiyor :KK14:

Beni hiiiiiç unutma diye patron özellikle bırakmış olabilir:KK51:

+18 diyince aşk filminden çıkıyor yanlız anladın sen onu :KK23:

yav ben daha masumunu diyorum ne kadanda fesatsın hee için kötü senin bi öpüşmedemi görmeyelim:KK52::KK53: aaa bak mesela bi taneizledim çok güzeldi bak netten aşk ve küller (blue valentine). bu saatte iyi gider:KK52::KK52: kıyağım olsun sana:KK53:

nasıl yani misscherry onlardan mıymış anlamadım
ben onu görüyorum ara sıra

Yok ekşideki erkek üyelerden biri giriyormuş buraya. Misscherryyi beğenmiş. Her yazdığını takip ediyormuş o derece.:KK1:

Zaten ekşiyi okursanız bütün erkeklerin takip ettiğini üyelere nerdeyse aşina olduğunu görebiliyoruz. Mune ve kazeni hepsi biliyor en başta.

Evet ben 3 kere üst üste ban yedim. 2 gün siteye giriyorum 3 gün kapalı. Kkden soğumuştum artık. Geri geldi kk sevgim. Forumdan biri için isim vermeden yorum yapta bir ara geyiğe vumuştuk o da kapandı gitti. İyice çekilmez olmuştu her şey.. :KK1:

o konu geri açıldı sonra yine mi kapandı yoksa
ama ben girince hiçbirşey anlamıyorum ordan
kimden bahsediliyo çözene kadar kafayı yiyorum valla :KK52:

yav ben daha masumunu diyorum ne kadanda fesatsın hee için kötü senin bi öpüşmedemi görmeyelim:KK52::KK53: aaa bak mesela bi taneizledim çok güzeldi bak netten aşk ve küller (blue valentine). bu saatte iyi gider:KK52::KK52: kıyağım olsun sana:KK53:

arkadaştan öte tam senlik o zaman. ikisi bir arada :KK9:

o konu geri açıldı sonra yine mi kapandı yoksa
ama ben girince hiçbirşey anlamıyorum ordan
kimden bahsediliyo çözene kadar kafayı yiyorum valla :KK52:

Ben görmemişim açıldı mı bilmiyorum ya :KK1:

Yok ekşideki erkek üyelerden biri giriyormuş buraya. Misscherryyi beğenmiş. Her yazdığını takip ediyormuş o derece.:KK1:

Zaten ekşiyi okursanız bütün erkeklerin takip ettiğini üyelere nerdeyse aşina olduğunu görebiliyoruz. Mune ve kazeni hepsi biliyor en başta.

haha misscherry i görünce yazayım bari
ekşicilerin idolü olmuşsun derim :KK53:

onlarda güya bize kezban diyo
takip etmeden de duramıyolar nedense :KK53:

Valla şimdi söylesem cherry kızar mı bilmiyorum ama. Ekşide takılırken kadınlar kulubu başlığında okudum. geçen gün bir oğlan misscherryblossom çok iyi yazıyor falan demiş. :KK1: Ben de cherry diyorum iletişime geç bir şey yap :KK1:

aman bırak ya onlar da hem sataşıyor hem beğeniyor. bir çözemedik şu ekşiyi:KK53:

tamam sağol kocişle izlerim biara sağol :21:

5xl mi :KK53::KK53::KK53: şaka yapıyosun heralde :KK1:

Tamam senimi kırcam 3xl olsun şişkoyum ben ya bilmiyomusun :KK53:

bi de hande olayı vardı o da erkekti baya bi işletti
bi sürü kişi bizi bdvde kandırdı

hatta bi çocuk bizi işletmişti
kazen bulmuştuu onu
twitterdan da bulduk sonra bize baya saydırdı
samsundandı galiba çok komikti ya eğlenceli oluıyo aslında :KK53:

kkyı işletmeye calısan gemiş gecmiş en beceriksiz erkekti o samsunlu :KK9: kendi resmini koymuş kız arıyor :KK53:

tamam sağol kocişle izlerim biara sağol :21:

Tamam senimi kırcam 3xl olsun şişkoyum ben ya bilmiyomusun :KK53:

ayy senin altta çıkan korku filmi manzarası beni çok korkuttu valla
ışıklar kapalıydı birden bunları görünce çok korktum :KK53:

X