Cezalar yaptırım değil...

Ölemi simon:)ona göre ileri alacağım da:)

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun..İyi bilirim o illeti..Yaşayanı da, yakınını da sömürür, tüketir..

Gelmiş geçmiş, Allah tekrarını yaşatmasın..

Teşekkür ederim canım

Daha kötülerini yaşamayız inşallah kurtulduk çok şükür. Bizi yıpratan ailelerden gizlemek oldu. Aileler duymasın diye arkadaşlara falan da anlatamadık yapayalnız böyle bir şeyi göğüslemek zor geliyor. Ailemde de çok ölümler yaşadım kanserden bu çok daha basit bir şeydi ama hiç bu kadar yıprandığımı bilmiyorum.

Sen bir yakınınla mı yaşadın medcim?

saatler 31inde ileri alınıyor kızlar seçimden dolayı

yoo ben kabul etmem ama

yok liposaction topıklerınden bırındeydi

ha tamam onu gördüm de sonra resmi kaldırmışlar sanırım benim dediğim karın gerdirme ameliyatı başka biriydi

Son düzenleme:
Keşke gerçekten aramalar google da görünmese her isteyen rahatça girip geziyo aslında kk nın bi özelliği olmalı bu konuda zaten bilen biliyor burayı

ama görünmeyince de insanlar faydalanamayabilir
biz biliyoruz ama bilmeyen de çok bu siteyi
benim çoğu arkadaşım duymamış ben söyleyince duydular mesela
işi düşünce googdan görüp bi sürü insan faydalanıyo

ben ilk sağlıkla ilgili topikleri görmüştüm 5 yıl önce baya faydalı oldu öyle keşfettim siteyi

sonradan bdv geyik siyaset gibi topikleri keşfettim bi daha da çıkamadım

Eski eşim canım..Çok sancılı bir süreç, bilirim..Bir ara paylaşırım özelden

Biliyosun insanın başına ne gelirse.meraktan gelirmiş

yok mune acık sacık konuşmuyoruz sitede olan bişeyi anlattım tamam kapattım konuyu hangi konuya elimi atsam kurutuyorum yaaa

Hep tolin yapıyo bunları müdür hemen bel altı konuşuyo UI yap onu UI

yalnız buradı açıldı açılalı kimse siyaset kısmına birşey yazmıyo

demek ki hepimizin aklı fikri geyik yapmaktaymış

Ay daha iyi simoncum herkes birbirini ye ye bi hal oldu kafamızı dağıttık

Enerjimizi atamıyoduk ki

bi de ona buna herşeye ban yiyince de hiçbir istediğimi yazamıyodum
çok rahatladım valla

sen bide yarın gör burayı
o zaman siyasetin dibine vurucaz
kıyamet kopacak bence sonuçlar açıklanınca
merakla bekliyorum

Keşke gerçekten aramalar google da görünmese her isteyen rahatça girip geziyo aslında kk nın bi özelliği olmalı bu konuda zaten bilen biliyor burayı

Google a ne hastalık yazsak ilk kk çıkıyor yalnız. Site yönetimi böyle bir şeyi engellemez. Ne güzel herkes giriyor işte.

Turabi hatrına kabul et.
canevimden vurdun beni pis
saatler 31inde ileri alınıyor kızlar seçimden dolayı

ha tamam onu gördüm de sonra resmi kaldırmışlar sanırım benim dediğim karın gerdirme ameliyatı başka biriydi

sizin nerden ahberiniz oldu ya vay arkadaş o resim 10 dakıka kaldı sonra hemen kalktı:44::44:

iyidir merak iyi +18 demişken hadi bana film tavsiye edin aşk filmi olsun özelliklede +18 olsun

Google a ne hastalık yazsak ilk kk çıkıyor yalnız. Site yönetimi böyle bir şeyi engellemez. Ne güzel herkes giriyor işte.

geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın amin.

zaten bizim bilmediğimiz o kadar çok erkek üye vardır ki hatta geçen sene söylüyorlardı buraya biri üye olmuş gayet yazısmıs kızlarla 1 yıl falan sonra msnde arkadaş olmuşlar kızla ve kıza ben erkeğim sana aşık oldum demiş

Son düzenleme:
canevimden vurdun beni pis

sizin nerden ahberiniz oldu ya vay arkadaş o resim 10 dakıka kaldı sonra hemen kalktı:44::44:

online akıştan gördüm ben ama o an bakmamıştım sonra baktıgımda resim puf olmuştu

Valla şimdi söylesem cherry kızar mı bilmiyorum ama. Ekşide takılırken kadınlar kulubu başlığında okudum. geçen gün bir oğlan misscherryblossom çok iyi yazıyor falan demiş. Ben de cherry diyorum iletişime geç bir şey yap

neeeeeööööyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…