Cezalar yaptırım değil...

peki,mesaj içeriğini silmek ,konusunu silmekte suç değilmi.
demin bir mesajın siyasette uçtuğuna şahit oldum.

bence bu ceza nedeni. o zaman yaz yaz hakaret et . sonra sil.

Bu saatte konuya dahil oldum neler neler olmuş böyle..
Azcık göz attım yorumlara Mune ve Kazen ne yapsa yaranamıyor arkadaş:KK1::KK1::KK1:
Cezalar silindi diye sevinenler bir yandan polimikler artacak konu özünden sapacak polimikmi okuyacaz diyenler hatta ceza sistemi devam etsin diyenler:KK30::KK30::KK30: Sonuç olarak hem fikir olamıyoruz yine :KK1::KK1::KK1:
Valla şahane bir karar almışsınız Mune ve Kazen:KK42::KK42::KK42:

Teşekkürler:KK42:

Bence bu bir tuzak:KK14:Nasılsa ceza yokmuş diye burada coşan herkesi Mune gece tek tek avlayacak:KK6:
Hahahahaahaha Kazen geceyarısı operasyonu yap dedi bana, 12'den sonra herkese iki misli ceza yağacak :KK60::KK60:

peki,mesaj içeriğini silmek ,konusunu silmekte suç değilmi.
demin bir mesajın siyasette uçtuğuna şahit oldum.

bence bu ceza nedeni. o zaman yaz yaz hakaret et . sonra sil.

İçerik silmek hala yasak, pıt pıtla yorumu oky, göster bana hangisi:KK51:

İçerik silenleri bildirin, küfür etmediklerini nerden bileyim, içerik silmek herzaman ki gibi yasak.
Polemik ve konudışı yasak değil dedik, herşeyi serbest bıraktık demedik yahu:KK51:

ilk defamı duydunuz bu cümleyi,görende küfür etmişim sancak
niye utancakışım,herkes kendi uslubuna baksın
ki küfür eden bi insan değilimdir
uslup öğretmeni kesilmeyin başımıza
seni kışkırtan olursa gül atarsın oldumu :KK34:

sen küfürden saymıyor olabilirsin Allahtan küfür etmiyorsun yani etsek napardık acaba:KK14:

Valla sizden ricam hepiniz arkadaş listelerinizdeki üyeleri haberdar edin, ceza sildirmek isteyenler olabilir, polemikten ceza alacağım diye korkanlar vardır, korkmasınlar artık Mune çikelata yiyip bol bol sohbet edecekmiş, geyikte serbestmiş deyin:KK34:

Mune abla bence siz kazenle bir oldunuz 1 nisana hazırlanıyorsunuz :KK52:

İçerik silenleri bildirin, küfür etmediklerini nerden bileyim, içerik silmek herzaman ki gibi yasak.
Polemik ve konudışı yasak değil dedik, herşeyi serbest bıraktık demedik yahu:KK51:

nayır nolamaz müdür ablam bukadar özgürlüğe alışık bi millet değilik biz :KK53: en azından hakaret ve polemik yasak olsun bari burda strese girmeyelim dışarda yeteri kadar üzülüyoruz zaten burdada kafa dağıtıp dertleşemiycez desene:KK43:

X