Cezalar yaptırım değil...

:KK60: :KK60: :KK60:

Yanlız mune seninde fena geyik yapasın varmış negüzel geyik yapıyoruz birlikte :KK53::KK53:

cıks sevmedim bu kuralları. cezalar tamam biraz yumuşardıda bunlar olmdı ya. valla durum vahim.
şimdi bdvde bekaret konusu açılınca olay dine girmezse bende oky değilim.

mune koltuga yaslanmış kahkaha atıyor şuan:KK53:

chescim eğlenceli değil ya. :KK6: herkesin üslup seviyesi aynı değil. hani okumayın geçin denilecek belki o zaman da ama mecbur okuyoruz. bence yönetim pes edecek eskiye dönecek her şey:KK53:

He valla keyifle 32 dişimi göstere göstere gülüyorum, iki tanesini çektirmiştim 30 dişimle diyeyim yalan olmasın:KK60:

Biz değil siz pes edeceksiniz bence, banlayın biziiii diye gelirsiniz özelden:KK60:

uzatmanın anlamı yok bence de ebedi, sana söylenilen hoşuna gitmediyse üslup korunarak cevap verilir kötü kelimelerle değil.
işin özü budur. ha o tartışmada ben hatalı olduklarımdan özür diledim beşer şaşar. yani yanlışı doğru diye diretmedim. bunu sen de yapabilirsin halbuki bunca söze gerek yok.

bencede gerek yok :KK34:
ama hala diretiyorsun nedense

ay biride gelmiş kalıteden bahsetmiş ALLAHIM ne günlere kaldık yarabbim
kendilerinden bi haberle
işte bunlar hep üslup bozukluğu :KK52:

Allah'ım ölecem ya :KK53::KK53:

vay zalım mune vay mahvettin bizi:KK53:

siz hala aynı konuyu mu tartışıyosunuz :KK1:
başka konu açıldı birdenbire simoncum o değil :KK53:
Polemik denen şeyi okumak ne zevkliymiş :KK51:

Oh bee ne stres kaldı ne birşey, huzur içersindeyim, aydınlanıyorum, evren içimde :KK60:

bu günden sonra ben girmicem siyasete artık demiştim zaten
ömrümden 1 yıl gitti ya :KK53:

Son düzenleme:
Bence bu bir tuzak:KK14:Nasılsa ceza yokmuş diye burada coşan herkesi Mune gece tek tek avlayacak:KK6:

Bu saatte konuya dahil oldum neler neler olmuş böyle..
Azcık göz attım yorumlara Mune ve Kazen ne yapsa yaranamıyor arkadaş:KK1::KK1::KK1:
Cezalar silindi diye sevinenler bir yandan polimikler artacak konu özünden sapacak polimikmi okuyacaz diyenler hatta ceza sistemi devam etsin diyenler:KK30::KK30::KK30: Sonuç olarak hem fikir olamıyoruz yine :KK1::KK1::KK1:
Valla şahane bir karar almışsınız Mune ve Kazen:KK42::KK42::KK42:

X