Cezalar yaptırım değil...

Oooo... bu iyi olmus. Ben de diyordum dun herkesler banliydi, ben de dahil... Bugun ne olmus boyle... Topigi daha yeni gordum. Aklin yolu birdir yav, tartismasiz siyaset olur mu? Insanlar fikirleri tartisa tartisa dogruyu bulur ( gerci kk de bunun mumkuniyati biraz zor oluyor, herkesler, ben de dahil olmak uzere keci gibi inatciyiz ya :KK52:) Olsun. Gene de begendim. Zaten bu bolume geldigimden beri bu uygulamayi savunuyordum, gak dedin ban, guk dedin ban, oyle de olmaz ki... Konusma ozgurlugune yasak gibi... Hakaret kufur edene ben de gicikim, tartisalim, fikirlerimizi cata cat savunalim, yanlis fikri dogrusunu yazarak curutelim, ama edep seviyesinde.. Hanimefendi gibi...
Iyi oldu bu iyi...:KK34: Ozgurlugume kavusmus gibi oldum..:KK53:

Merhaba
Mune ile görüşüyoruz, ceza sistemini yeniden gözden geçireceğiz. Seçim havasını tatısz geçirmemeniz adına Mune genel af ilan etti. Yeni cezalar verilir iken neleri esas alacağız bunun görüşmelerini yapacağız. Bire bir polemiklerde birbirinizi yiyeceksiniz biz hiç karışmayacağız gibi. Siyasi paylaşımlarda yazdıklarınızdan siz sorumlu olduğunuz için buna da açıkçası bir yaptırım düşünmüyoruz. Nasıl olsa her koyun kendi bacağından asılır...

Küfür, hakaret gibi durumlarda cezalar aynen uygulanır.

Görüşmelerimiz devam ediyor...

Kuşların kanadına yazarım adını ....
Ey Özgürlük...

Pardon canım bir soru açmak istiyorum ama nasıl açılacağını bulamıyorum. Forumda yeni sayılırım.

Oooo... bu iyi olmus. Ben de diyordum dun herkesler banliydi, ben de dahil... Bugun ne olmus boyle... Topigi daha yeni gordum. Aklin yolu birdir yav, tartismasiz siyaset olur mu? Insanlar fikirleri tartisa tartisa dogruyu bulur ( gerci kk de bunun mumkuniyati biraz zor oluyor, herkesler, ben de dahil olmak uzere keci gibi inatciyiz ya :KK52:) Olsun. Gene de begendim. Zaten bu bolume geldigimden beri bu uygulamayi savunuyordum, gak dedin ban, guk dedin ban, oyle de olmaz ki... Konusma ozgurlugune yasak gibi... Hakaret kufur edene ben de gicikim, tartisalim, fikirlerimizi cata cat savunalim, yanlis fikri dogrusunu yazarak curutelim, ama edep seviyesinde.. Hanimefendi gibi...
Iyi oldu bu iyi...:KK34: Ozgurlugume kavusmus gibi oldum..:KK53:

Profilinize sıra sıra dizdiğim ceza puanlarınızı Kazen'e sildirtip kuş gibi hafifleyebilirsiniz.

Kazen'e mesaj atıp cezalarınızın silinmesini istemeniz yeterli:KK34:

Profilinize sıra sıra dizdiğim ceza puanlarınızı Kazen'e sildirtip kuş gibi hafifleyebilirsiniz.

Kazen'e mesaj atıp cezalarınızın silinmesini istemeniz yeterli:KK34:

Ceza puani mi? Onlar ne ise yariyor bilemedim ama Kazen'e mesaj yollayayim dedim, arkadas degilsin, yollayamazsin dedi..:KK45: Nasil olacak?

Bukadar yadaklardan sonra bu iyi geldi :KK53: ama inş. Kimse kendini kaybetmez :KK19:

benim eskilerden kalma bir tane cezam var, o da dursun şimdi, zararı yok..
ben bi işkillendim :44:

X