Cezalar yaptırım değil...

dns ler oyle hacklenebılıyomu ben dun burda bi dns paylastım hala girebılıyorum:44:
Tabiki bir çok kişi giremiyor bugün .. Bende yeni bir Dns var onunla girdim Sadece özelden paylaşın devlette yasaklar hekletirler de .

onur üyesi nasıl olunuyo bilen var mı

sadece bi kişi gördüm de merak etim o yüzden
sanırım kendi kendine yaşayan, kimseye bulaşmayan, polemiğe girmeyen üye oluyor
melek gibi bişi olsa gerek en ufak bir sorun yaşamayan insanda hata ararım ben

sanırım kendi kendine yaşayan, kimseye bulaşmayan, polemiğe girmeyen üye oluyor
melek gibi bişi olsa gerek en ufak bir sorun yaşamayan insanda hata ararım ben

Surrrrr daha geçen gün bit pazarında lafını ettik bak kalbimiz temizmiş

[video=dailymotion;x1fcd03]http://www.dailymotion.com/video/x1fcd03_model-aglamam-zaman-aldi_music[/video]

konu dışı yaptım şuan

benim d.günümde açmadın banımı şaka biyana bende senin cımbızını sevenlerdenim son yediğimden biraz şikayetçiydim ama olsun ama konu dışı msja bi uyarı olmalı bencede yoksa yardırırız gider müdür benim ceza butonum yok 40 ğuanım vardı gitmişmidir kazene msj atayım mı :26:

bibi,
ceza profilin pir-u pak, tertemiz, Kazen aceyle yıkamış

o zaman benim onur üyesi olmam imkansız

simon,
onur üyeliği bir ara veriliyordu artık o uygulama yok, sitede saygıdeğer, sözü dinlenen, üyelerce sevilen ablalarımıza verildi bu ünvan

kanka seninkiler kalsın silinmesin ayrıca sabah facede sizin banlar hemen acılıyo ben hep banlı kalıyorum diye sitem eden sen dğilde benmiydim görbunları mune görrrrr

simon,
onur üyeliği bir ara veriliyordu artık o uygulama yok, sitede saygıdeğer, sözü dinlenen, üyelerce sevilen ablalarımıza verildi bu ünvan

Arkadas listeme ekledim ama onunda kabul etmesi gerek sanırım

kanka seninkiler kalsın silinmesin ayrıca sabah facede sizin banlar hemen acılıyo ben hep banlı kalıyorum diye sitem eden sen dğilde benmiydim görbunları mune görrrrr

bak ya bide arkadaş olucak herşeyimi döküyor ortaya ben nebilim sadece sizinki açıldı sandım kıskandım 5gün mapıslarda kalmıştım ben

ayrıca kazen beni hemencecik pür-i pak yapmış çok mu pis görünüyodum acaba

demin biri irana gidin demiş önceden bunlar yasaktı
birde tapıyor diyenler ceza alacakmı
ve herhangi bi topikte dedikodu ve siyaset yapanlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…