Cezalar yaptırım değil...

Aaaa niye çıkıyorum aradan ben de sitenin nüfusundayım
Tabiki nevroşum çıkma:)
Sana ayar oluyorum hatun bilesin O tacı bana vereceksin
Veririm tabii.Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)

Tamam silinmesin:)Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)

anaaaa cezalarmı indiriliyo valla ben masumum benimkileride indir müdür ablaaaaaam noluuuur sevabına beee

Ablacım, cezalar sıfırlanıyor. Tüm cezalarınız siliniyor.
Kazen'e mesaj atıp cezalarımın silinmesini istiyorum derseniz siler.
Kazen'e mesaj atamıyorum diyenler Kazen'i arkadaş listesine eklerlerse mesaj atabiliyorlar rahatça.

Doğrudur Bu online sayfa olsa keşke gene çok güzel sohpet olurdu ya :) Geyik bölümü var ama
Ben seni kazenin ablası ahbabı sanıyorum açıkcası kazenle konuşurken senin dedikodunu yapmıştım .

Merak etmiştim var mı bir kişisel hesabı falan pek bir şey demedi ama

Seni çok sevip sayarmış sen birtaneymiş sin öyle diyordu

vakit geçirmeden atayım ablaaaa benim azcık dilim uzunya önlemi alalım

çok sevindim buna ablaaa

Tabiki nevroşum çıkma:)

Veririm tabii.Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)

Tamam silinmesin:)Siz benim gönlümün onur üyesisiniz:)
Ay allahım ya , siz nasıl birisiniz tanımadığınız insana böyle güzel bonkörlükler. Severim böyle hanımları sizide sevdim :13:

Alayım o zaman tacımı ben

Mune belli cezalar mi siliniyor hepsi mi? 10 puanlik bi cezam var benimde onu sildireyim bari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağolsun sever sayar, ablasıyım ben onun manevi ablası.
Site sayesinde tanıştık ama köklü bir dostluğumuz oluştu bunca yılda, ailece görüşürüz.

vay arkadaş herkes tertemizmiş bi ben kirli herkesin 10 20 puan benım 110 puan hepside muneden

bu seferde ortalık karışacak, geyiğe dönecek gibi. bazıları alttan alttan sataşırdı şimdi direk sataşacak

Sağolsun sever sayar, ablasıyım ben onun manevi ablası.
Site sayesinde tanıştık ama köklü bir dostluğumuz oluştu bunca yılda, ailece görüşürüz.
Aa kazen de çok saygılı bilgin eğlenceli bir bay. Sever sayarım kendisini Yok canım ablası değilsin ya aynı yaştasınız bildiğim kadarıyla hatta o biraz daha büyük

(nasılsa konu dışı mesaj serbest artık)

Mune belli cezalar mi siliniyor hepsi mi? 10 puanlik bi cezam var benimde onu sildireyim bari :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepsi siliniyor, sildir hemen, Kazen'e mesaj atarsın, atamıyorsan önce arkadaş listene ekle ama

bu arada nette youtube ve yasaklı bir çok siteye giremiyor isteyen varsa Dns verebilirim . Ama lütfen özel dışında kimse ile paylaşmayınız. Dns hekleniyor.

Kazen bu mesajı görmesin:)))
Yaştan girmeyelim en iyisi

***Hatırlatma***

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…