Ceza mı bu?

Senin yasin daha ne ki bukadar stress yapiyorsun kendine?
Bosver sen evliligi falan, bana kalirsa sen biraz kendine kuruntu yapmisin, dereyi gömreden pacalari sivamisin,
daha ortada fol yok yumurta yok evlilige hazirlamisin kendini, biraz sucu kendinde ara derim.

Tamam adam sana yakin davranmistir belki sana asikda olmusdur, ama bunu dile getirmedi,
cikmadiniz söz möz olmadi sen evlilikden söz ediyorsun, belki ciksaydiniz anlasamicaktiniz gene ayrilacaktiniz,
bazi seyleri sirasiyla yasa, her ilisiki illaki evlilikle sonuclanacak diye sartlandirma kendini.

Belki öyle sartlandirinca tavirlarin degisiyor ve erkekler ne bilim kaciyormu ne oluyorsa.
Ama bu adamin kacmasi belli ki babanla alakali,
cok bariz belli.

Bence baslamadan sil bu olayi.

Arkadaşlar akrabalık derecemiz oldukça karışık özlük üveylik gibi şeyler var çok ayrıntıya girmeyeceğim.Hatta çok komik gelecek belki ama ben de net bilmiyorum.Babamlar beraber çalıştığı için devamlı görüşüyoruz

Dün ben buraya mesaj yazdığımda annemler onların evine gitmişti ben gitmedim bir saat sonra zil çaldı ve gelen oydu babam veya başkası değil bayramda annesi babamla o şehir dışındayken telefonu elime vermiş ben konuşmamışım.Daha doğrusu o öyle anlamış.

Aslında benzer bir olay oldu ama ben telefonda onunla konuşmamak için kasti bir şey yapmadım o an müsait değildim.

Annesi durumu açıklayınca çıkmış gelmiş Şeniz Ayrıca sandığım gibi aileler de bu duruma karşı filan değil.Dün beni alıp evlerine götürdü açık seçik konuşmadık ama dikkatli ve seviyeli olmamızı istiyorlar

Şu an çok duygusalım hayatımda ilk kez böylesine mutlu oldum sizle paylaşmak istedim.

Her türlü yorumunuz için teşekkür ederim.

Hepinizi çok seviyorum gerçekten :1hug:a.s.

Hadi gözün aydin,
demekki neymis insanlar konusa konusa anlasirmis:)))) degilmi.

Senin adina sevindim hayirli olsun, ama evlilik icin acele etme derim.

hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsun canım.senin adına sevindim.darısı tüm bekleyenlerin başına diyelim)))

the end:1rolleyes:

bi sonraki matinemizde muro var, ezmeyin itiklemeyin birbirinizi hepinize yetecek kadar koltuk var:tomato:-tatlicadiarzu-

şaka maka işin çözülmesine sevindim canim:içelim:

X