Ceza mı bu?

Nasıl sorulurki adamla bir karşılaşamıoruz ki bir sorayım noldu diye.

Ama gerçekten ne kadar çok sevdiği bakışlarından belliydi size yemin ederim gözleri parlıyordu bana bakarken.O kadar sıcak ve güven vericiydi ki bakışları.Etkilendim.

Artık hayatımın vazgeçilmezi olmuştu gözleri sabah onun gözlerine bakma umuduyla uyanıyordum.

Benim yanımda elleri titriyordu görüyordum.

Şimdi böyle oldu iştebenneyaptımki

canım seni çok iyi anlayabiliyorum....
ama dediğim gibi zaman akıp gidiyor....
acabalarla kaç günümüz gitti biliyormusun...
kaç yaşındasın bilmiyormuyum ama.senin probleminde acabalara yer yok...
bak kaç kişi degişik degişik yorum yaptık...
onun davranışı psikolojıkte olabılır taktıkte olabılır altında bir suru neden olabılır...
o yuzden aç teli öğren bakalım....
ona bir şekılde ulaş canım

canım bende akraba evliliğine karşıyım.uzak bir akraba olduğu düşüncesiyle baktım olaya.ailende karşıysa böyle bir duruma sanırım tavır koymuşlardır.
canım herşeyde vardır bir hayır.sende hakkında hayırlısını dile.zaten hayırlıysa olur.benimde seninle ilgili dileğim bu)))))

canım seni çok iyi anlayabiliyorum....
ama dediğim gibi zaman akıp gidiyor....
acabalarla kaç günümüz gitti biliyormusun...
kaç yaşındasın bilmiyormuyum ama.senin probleminde acabalara yer yok...
bak kaç kişi degişik degişik yorum yaptık...
onun davranışı psikolojıkte olabılır taktıkte olabılır altında bir suru neden olabılır...
o yuzden aç teli öğren bakalım....
ona bir şekılde ulaş canım

19 yaşındayım

Aramaya cesaretim yok

eger seviyosan oda seviyo diyosun otur konus cocukla ne yani dünyami batacak sen konusunca hep erkeklerdenmi beklenecek

canım bende akraba evliliğine karşıyım.uzak bir akraba olduğu düşüncesiyle baktım olaya.ailende karşıysa böyle bir duruma sanırım tavır koymuşlardır.
canım herşeyde vardır bir hayır.sende hakkında hayırlısını dile.zaten hayırlıysa olur.benimde seninle ilgili dileğim bu)))))

Teşekkürler bu durumda insan malesef mantıklı düşünemiyor böyle bir duygula ilk kez tanışıyorum oldukça üzücü geliyor

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için

eger seviyosan oda seviyo diyosun otur konus cocukla ne yani dünyami batacak sen konusunca hep erkeklerdenmi beklenecek

Yüz yüze konuşmak daha mı iyi olur acaba?

Ya bilemiyorum ne yapsam şaşırdım. Ne diyeceğim hem "Neden benden kaçıyorsun mu?" diyim.

O da kalkıp " nereden çıkardın" derse ne dicem hem:1no2:

Yüz yüze konuşmak daha mı iyi olur acaba?

Ya bilemiyorum ne yapsam şaşırdım. Ne diyeceğim hem "Neden benden kaçıyorsun mu?" diyim.

O da kalkıp " nereden çıkardın" derse ne dicem hem:1no2:

canım açıkça de...
ya direk benden kaçıyorsun deme tabıkii.
deki : ya bana karşı soğumuş gibisin bir problemın var de....
oda yok oyle bir şey derse sende a bir şey olmadığına çok sevindim de....
hadi canım biraz cesaret....
bunda korkulacak utanılacak bir şey yok...
sen güçlü kızsın...

canım açıkça de...
ya direk benden kaçıyorsun deme tabıkii.
deki : ya bana karşı soğumuş gibisin bir problemın var de....
oda yok oyle bir şey derse sende a bir şey olmadığına çok sevindim de....
hadi canım biraz cesaret....
bunda korkulacak utanılacak bir şey yok...
sen güçlü kızsın...

Yarın görür görmez soracağım aklıma yattı doğrusu ne çıkar ki sorsam değil mi?

Size yarın mesaj atıp ne olduğunu anlatırım dua edin bana düzelsin artık herşey zira bu kaçmalı kovalamalı ilişkilerden sıkıldım

aileler devreye girmiş besbelli onay vermemişler bu ilişkiye....
hem de ikinizin birbirinizi çok sevdiğinizi bilmelerine rağmen.işin zor güzelim.ben de merak ettim yarın yazacaklarını umarım herşeyin hayırlısı olur çünkü ailelerin onaylamadığı evliliklerde (hele akraba ise) problemler arapsaçına dönebiliyor...aşk herşeyi düzeltemiyor maalesef.......

Sabah evlerine gittim şehir dışına çıkmış telefonunu aradım kapalı buyrun işte Allah'ım her zaman böyle oluyor ne var bende anlamıyorumsenağlamasenağlama

sor tabi ne var bunda..
nerden çıkardın derse dikkatimi çekti gibi yuvarlak bi cvp verirsin..
neyse yok diyosan yoktur filan dersin sonunda da ama artık hiç yüz vermezsin, onu görünce sen kalkıp gidersin olur..

eskiden kızlar daha çok yapardı bu kaçma taktiğini de bu erkekler bizden öğrendiklerinden beri iyi de uyguluyolar maşallah :) ama yemezlerrrrrr kötükedihüso

Sabah evlerine gittim şehir dışına çıkmış telefonunu aradım kapalı buyrun işte Allah'ım her zaman böyle oluyor ne var bende anlamıyorumsenağlamasenağlama

cnm şanssızlık olmuş
senin aradığını görür nasılsa, geri arar
aramazsa zaten o başka manaya gelir öle diil mi

tatlım akrabalık dereceniz nedir?

bizde de akraba evliliği yoktur, kardeş torunları, kuzenler evlenmezler vb...
zaten abi abla kardeş olarak görürüz hep
damadın teyzesinin oğlu tabiki akraba olmaz, dış kapının mandalı olur ve evlilik mümkündür

sanırım senin ailen de akraba evliliklerine karşı

akrabalık derecenizi bilmiyorum ama doğacak bebeklerin sağlığı yönünden akraba evlilikleri son derece sakıncalı

tatlım akrabalık dereceniz nedir?

bizde de akraba evliliği yoktur, kardeş torunları, kuzenler evlenmezler vb...
zaten abi abla kardeş olarak görürüz hep
damadın teyzesinin oğlu tabiki akraba olmaz, dış kapının mandalı olur ve evlilik mümkündür

sanırım senin ailen de akraba evliliklerine karşı

akrabalık derecenizi bilmiyorum ama doğacak bebeklerin sağlığı yönünden akraba evlilikleri son derece sakıncalı

Canım damadın teyzesi oğlu kadar alakasız değil akrabalığımız ama şimdi burada anlatsam karışık bir akrabalık bağımız var kan bağı var yani

Çok sıktı beni bu olay ben dayanamıyorum artık kaçmalı kovalamalı şeylere.

Yaşım dayandı yirmiye lise öğrencisi değilim saçma sapan bir şeye döndü ya kaçmak nedir yhaa

Kendisi geldi beni ayarttı sonra da hadi anası şöle dedi babası böle dedi kaç oldu yani

Karar verdim yani eğer babamın lafıyla benden kaçıyorsa hemen uzaklaşıyorsa hem de hiç bir şey söylemiyorsa olanlarla ilgili keyfi bilir Bu ne kadar karakterli olduğunu gösterir napalım yani.yasakkelime

Canım damadın teyzesi oğlu kadar alakasız değil akrabalığımız ama şimdi burada anlatsam karışık bir akrabalık bağımız var kan bağı var yani

Çok sıktı beni bu olay ben dayanamıyorum artık kaçmalı kovalamalı şeylere.

Yaşım dayandı yirmiye lise öğrencisi değilim saçma sapan bir şeye döndü ya kaçmak nedir yhaa

Kendisi geldi beni ayarttı sonra da hadi anası şöle dedi babası böle dedi kaç oldu yani

Karar verdim yani eğer babamın lafıyla benden kaçıyorsa hemen uzaklaşıyorsa hem de hiç bir şey söylemiyorsa olanlarla ilgili keyfi bilir Bu ne kadar karakterli olduğunu gösterir napalım yani.yasakkelime

kan bağı var, genetik bozuklukları olan çocuklar doğurmak ihtimali seni korkutmuyor mu?

tatlım unutma analar babalar evlatlarının kötülüğü istemezler ( müstesnalar hariç)
anladığım kadarıyla da baban iyi babalardan...

tabiki senin iyiliğin için önlem almaya çalışacak alacak

bence babana çok yüklenme, hakikaten de kan bağı olan evlilikler bana her açıdan uygunsuz geliyor hele ki bu devir de...

basında uzmanlar bas bas bağırıyor "akraba evlilikleri yapmayın, sakat bebekler doğurmayın" diye.

sonra bu adam seni ayartmışmıydı? anladığım kadarıyla aranızda adı konmuş bir aşk yoktu...

yoksa atladığım bir yer mi oldu?

cnm akrabalık derecen ne.bende yakın akrabalarla evliliği hoş karşilamayanlardanım,ama uzaktansa neden olmasın.baban bişey söyledi yada yaptı.şu oalblirmi flört dönemi yaşamadan ciddiysen bir söz keselim falan demiş olabilirmi çocuğa oda ürktü belki emin değilse duygularından.vallahi merek ettim ne oldu bu çocuğa çok ilginç.:uhm:

bende ayarttı lafına takıldım.sana açılmamış bile hayatım sadece davranışlarından bu kanıya varmışsın.acaba sen yanlişmı anladın belki sıcak karakterli bir insansa sana başka türlü göründü davranışları.ay ne biliyim.muamma oldu.bulur bulmaz ağzını ara.neler olduğunu öğren.ablaların meraka.s. içinde

X