çeyiz topiğinde ilk sayfa güncelleştirmesi?

DonukPudra

asparagas!
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
25.898
28.128
merhaba arkadaşlar bir sorum sorunum var.

çeyiz topiği açan arkadaşlar .çeyiz topiğini oluşturdum .şimdi çeyiz parçalarım ayrı ayrı olmasın takip edenler ilk sayfada görsün hepsini istiyorum.

yeni aldığım ürünleri ilk sayfaya eklemek istiyorum ama başaramıyorum. nasıl yapılıyor?

mesaj düzenle den resim eklemeye geliyorum uzantı vs tutmasına rağmen kabul etmiyor.

bilen ve ilk sayfasını böyle güncelleştiren arkadaşlar yardımcı olur musunuz .

teşekkürler şimdiden

bende aynı sorunu yaşıyorum ama nası çözüldüğünü anlamadım:44::44:

ben kendi yaptığımı anlatayım yanlışsa doğruyu anlatın lütfen bana

mesaj düzenleme panelinden gelişmiş düzene tıklıyorum
ordan alt tarafta eklenti ekle var orya tıkladığımda yapabiliyodum artık olmuyor

bu yanlışsa doğruyu öğretin banaa:26:

mesaj düzenleme panelinde ınsert ımage yazan yere tıkla tatlım..

burda yuvarlak olarak çizdiğim yer.. daha sonra çıkan pencere from url olan kısımdan resmin url sini yazıp altındaki tık olan kutucuğun tık ını kaldırmak.. bu kadar basit iştee

Son düzenleme:
pamukcum yaa yine yapamadımm

dediğin gibi yaptım (ımg)jpg(ımg) diye bişşi çıkıyor sayfada ama ne olduğu belli değil sadece bu yazı yani

ahh donuk pudracığım ahhhh. sırf bu yüzden güncelleme işini bıraktım.
bir iki arkadaşa sordum anlattılar ama yapamamıştım. şimdi aldığım bir kaç parçanın resmini çekip biriktiriyorum artık. yoksa parça parça oluyor.
pamukprensesin dediğini de deneyeyim bakayım. bende bu sorun tek bende var sanıyordum.

birde silmk istediğim resimlerde silinmiyor da altta eklenti olarak duruyor ya ona da sinir oluyorum.

al bendede o kadar

pamukcum yaa yine yapamadımm

dediğin gibi yaptım (ımg)jpg(ımg) diye bişşi çıkıyor sayfada ama ne olduğu belli değil sadece bu yazı yani
Kuzum birazdan yapılış aşamasını resim olarak eklicem takipte kal

al bendede o kadar

tatlım o resimleri silmek için eklenti butonuna tıklayıp altta çıkan eklentilerin üzerinden kaldırıyoruz sayfayı düzenlerken yazı siler gibi direkt silmiyoruz yanii

1-Öncelik olarak size tavsiyem resimleri ekleyeceğiniz ilk sayfayı düzenleme modunda başka bir sekmede açmanız.. aynı sayfada resimleri bul link kopyala mesajı düzenle daha zor olucaktır..

eğer internet tarayıcınız sekmeli değilse farklı sayfalarda açın !

2- ekleyeceğiniz resmin üzerine gelip sağ tıklayın. Açılan penceredeki resmin url sini kopyala seçeneğine tıklamanız yeterli

3- resmi ekleyeceğiniz ilk sayfaya gelin ınsert ımage botonuna tıklayın

Eki Görüntüle 517481

4- çıkan pencerede "From URL" başlığına tıklayın . Pencereki adres çubuğuna sağ tıklayıp yapıştır deyin.
Hemen altında gördüğünüz " Retrieve remote file and reference locally" yazısının başındaki kutucuğun işaretini kaldırın.

işte bu kadar kızlarr

sen sen sen bir tnesin pamukprenses

hemen deniyorum
kaçmak yok. soru sorabilirim

Alttaki eklentileri kaldırmak için yaptığım girişim sonucu

bu yazıyla karşılaştım =(

yaptığım işlem şuydu. düzenleme paneline yeni sekmede girdim. gelişmiş düzenle dedim. bir iki resim url si kopyaladım yapıştırdım.
acaba nasıl gözüküyor diye ön izleme yaptım. sonraaaa bir baktm kiiii tüm resimlerim orada grili kutu içinde eklenti olarak duruyor.
silmek için dediğin işlemi (eklenti kutucuğuna tıklamayı ) yapınca bu uyarı ile karşılaştım.
Allahım bu kadar mı beceriksizdim ki

Fotoğrafların eklenmesinde sıkıntı yok. o oluyor.
ama diğer kısım olmuyor :44:
bir ara vakit ayırıp denemeliyim

yaptıımmmm

pamukcuum çook teşekkür ederim ya sağol valla

yalnız şu silmek istediklerimiz kısmının üstünden tekrar geçsek onu yapamadım da:26:

Deneyerek anlatayım dedim denedim oldu
kuzum söylediğim tarzda resmi kaldırabilmen için resmi eklenti kısmından eklemen gerekiyormuş.
bende şimcik öğrendim

edit : ımage kısmından da eklenince aynı metodla silinebiliyormuş

edit : bende bulamadım

Son düzenleme:

sonuç:26:
silemiyomuyuz şimcikk:44::44:

sağol canım, bu bile yeter bize biraz kurcalayarak yapmam gerekiyor sanırım.
senin konuna baktım da sende alt kısımda ekli değiller.ben düzenliyorum ama altta da ikinci kez çıkıyor resimler. hem eklenti oolarak hemde konu içinde çıkıyor.
sanırım alt kısımda çıkmaması için dediğin şekilde yükleniyor ama onu bende bulamadım.

Bu mesajı yazarken bir şeyi farkettim.
ben ekleyeceğim şeyleri değil de, ilk mesajdaki ve diğer ekleyeceğim mesajdakı fotoları url olarak eklediğim için olmuyormuş

az önce bir parça kek yemiştim, sanırım içindeki şeker kanıma karıştı ve beynime ulaştı kiiii yaptığım hatayı gördüm

bir de kulağıma küpe olsun bir daha resim eklersem url olarak ekleyeceğim diğer türlü eklenti olarak yapıldığında silinmiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…