çeyiz topiğinde ilk sayfa güncelleştirmesi?

pamuk prensescim çok teşekkürler vakit ayırıp ayrıntılı bilgi verdiğin için.

yeni yazıyorum kızlar kusura bakmayın 2 gündür internet yoktu iş yerinde hem işlerim kaldı hem de konuyu takip edemedim.

peki pamuk prenses birşey daha soracağım. kendi fotoğrafını çektiğim resimleri nasıl ekleyeceğim peki ben _? onu biliyor musun?

ınsert imageden from computer'e geliyorum resimleri seçiyorum ama kabul etmiyor jpg uzantılı olmasına rağmen. bu konuda bilgin var mı?

Ben de resim yüklemek istiyorum ama boyutu küçük oluyor nasıl büyük resim koyacağımı bilemiyorum:/ Admine mesaj attım dönüt alamadım yardımcı olur musunuz lütfen:/

url olan kısım tamam ama bilgisayardan fotograf ekleme olmuyor. Güncelleyemedim (

Canım geçenlerde adminlerden birine yazdım bu sorunu bana şu cevabı yollamış site içerisinde kötüye kullanan arkadaşlar varmış diye böyle bir karar alınmış

Merhaba,
sayfa düzenleme malesef kötüye kullanıldığı için kaldırıldı, bu yüzden düzenleme yapamıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…