-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

haha:) başkasının da ilgisini görünce nsan daha çok sahiplenio dimi
bazen ben bakıom benimkine bi karzma gelio bi karizma gelio
ulen diom seviom ben bu adamı:)
bi de dio dışarı bi çıktım bisürü kız baktı diom de git:)
sen inanma daha dio ama gerçekmi bilmiom valla:umursamaz:
neyse arada kıskanmak güzel amakaydirigubbakcemile3
buarada davetye çok uygun olmuş kız
bizim bi belli olsun size de danışırım bitanem ya
saol :kedi:

aynen canım dediğin o kadar doğru ki,sevdiğimiz herhangi bir insan için bile bu bahsettiğimizi hissediyoruz aslında ama ilişki yaşadığımız erkek olunca işin rengi biraz daha değişiyor ve kıskançlık sinyalleri daha bir fazla hissettiriyor kendini.Dün öğlen hissettiklerimden sonra akşamına onu görmek ben de şok etkisi yarattı daha bir sıkı sarılasım geldi.Garip bir duygudur ki sonrasında acayip bir huzur kapladı içimi.Hele ki elinde davetiyemizin örneği ile gelince senin gibi dedim seviyorum ben bu adamı ya ve evet bu benim kaydirigubbakcemile3

davetiyeye gelince,gerçekten çok uyguna gelecek çünkü biz koza'da bir kaç model beğendik önce 100 adet fiyatı en uygun 39 Tl'di. 700 tane davetiye 273 Tl oluyordu + 35 Tl de baskı ücreti etti mi 308 Tl bir de zarflarını eklersek bize en ucuz davetiye 350 Tl'ye gelecekti.Ama şimdi dediğim gibi 50-60 Tl'ye bu işi hallediyoruz :)

kızlar beyaz eşyalarım gelmiş eve çıkarılıyomış şu an
montaj da bugün olucakkk.
h.sonuda halılarımı aldımmıydı bi sonraki haftayada eşyalarım gider artık evime .

pınarpin gözün aydın cnm
kandiliniz mubarek olsun kızlar
kayınvalidemi aradım kandilini kutladımsüprizzzzzkaydirigubbakcemile3

ada davetyemn basıldığını ben de görcekmiyim yaa:gitme:

pınar
evin fotolarını çekmene az kalmış
çekince ekle emi buraya

Ada davetiyene sevindim canım pınar beyaz eşyalarınada geriye bakmadım dahada bişey alan varsa hayırlı uğurlu olsun hepiciğinize:d :nazar:

Aynen bacılarımmm arada bi benimkide dehşet oluyor:d Mürekkep balığı gibi sarılıyorum çocuğa ve en doğru seçimlerimden biri diyorum:KK70: Normalde öyle kıskançlık yapmam o daha fazla kıskanır o başka sempatiksalakcinni .

teşekkürler nisancım. ben de kullanışlı olsun die aldım. belki işe giderken bir kaç bişe atıştırabilirz. pek adetimiz değil ama neyse

adaer göremedim ben davetiyenini

ereğli kız sen gelinlik nasıl alcan ya da diktircen

kızlar beyaz eşyalarım gelmiş eve çıkarılıyomış şu an
montaj da bugün olucakkk.
h.sonuda halılarımı aldımmıydı bi sonraki haftayada eşyalarım gider artık evime .

çok heyecanlısındır şimdi,benim 58 günüm olduğu halde ben bile heyecan yapıyor bir de evime eşyalar gitti falan derken nasıl olurum hayal bile edemiyorum.Rabbim en güzelinden nasip etsin o günleri hepimize :)

ada davetyemn basıldığını ben de görcekmiyim yaa:gitme:

tabi göreceksin canım,bizler de tecrübelerimizle sana fikir vereceğiz aslında en şanslımız sen olacaksın,hadi güzel şeyler düşünnnnn opuyorumnanaktan

ada davetiyeni eklesene tekrar... bizim öle 700 faan değil ya. ama iki taraf için bastırcaz. ortak davetiye yapcaz. trabzon:.......
manisa:...... diye yazsın. bizden anca 100 tane ama nişanlımın tarafı nasıl bilmiorum

em canım benim davetiyemizin tasarımı bu şekilde ben hazırlamıştım,renklendirme ve baskı nişanlıma ait tabi onun resmini çekmediğim için pc.de yok bu benim ilk hazırladığım şekli yani

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

Seçeneklerimden biri em.
2424.jpg

Soldaki tül
2441.jpg

Ben nikah yapacağım için bulut gibi etekli gelinlik istemiyorum. Kınalığımda artıkın kabarık etek. Sen ne tarz düşünüyorsun bebem?j

Adaaaaaaaaaaaaaaa ya bu davetiyenin şekli şemali teferruat aşkınızı ilan ediyosunuzya esas olay bu ay duygulandım canım yaww. Çok güzel:nazar:

he görmüştüm ada bunu. çok güzel sade olması daha ii bence

kız ereğli aynı işte 1. deki var ya ben de onu beğendim. dün denedim ben bi tane. kesinlikle bana aşırı kabarık çiçekli falan gitmio. sade olucak kanımca. straplez istiom tabi düşmezse. benimki dedi çekiştirdiğini görmücem. istemio straplez. kayınvalidemde bişi olmaz bir kere giycek dedi dün hazır denedim bi tane. güzeldi renk ekrumuş. bana o yakıştı krem gibi. 1300 dedi. ii fiyat. alcağımız zaman daha da inerler bence

pabuçlarum nasul

X