-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar bizim burdaki japon pazarından aşağıdaki seti yaptım günlük yemek takımı için, ama böle fincanı falan yok, sadece çorba kasesi, yemek tabağı, tatlı tabağı, bir de pasta tabağı, 6 kişilik ve bu takım sadeceeee 34 tl tutuuuuu delikafadulden çok ucuza kapattım, çok mutluyummmm :sm_cool:

i528707_arkopal-37-parca.jpg

Son düzenleme:
kız sen bi geliosun, gülmekten alamıyorum kendimi kaydirigubbakcemile3 ay allah seni de güldürsün inşallah
ahh gülücem gülücem inşllhsırnaşık şey
woooooooooooooooow kıs ne güselmiş o öyle
napım cnm ya bildiğin gibi

ee ne var ne yok anlat birazcık

gdmt güle güle kullan cnm hoşlarmış

kız müjde ben aldıklarını göremiyorum hızlıresimden yüklesene

nolsun cnm ya görücü işini bilion annem rahatsızlandı biraz korkuodan soramıomda bakalım belki doğum günümde süpriz olur 20 martta oğum günüm allahım inş bana muhteşem bi hediye verir

bu ne yavru böleesempatiksalakcinni sempatiksalakcinni sempatiksalakcinniiştah açar bu:roflol: :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok düşündüm aslında alsam mı almasam mı diye neyse yaa ii yaptım bayanssulusmile

kızlar bizim burdaki japon pazarından aşağıdaki seti yaptım günlük yemek takımı için, ama böle fincanı falan yok, sadece çorba kasesi, yemek tabağı, tatlı tabağı, bir de pasta tabağı, 6 kişilik ve bu takım sadeceeee 34 tl tutuuuuu delikafadulden çok ucuza kapattım, çok mutluyummmm :sm_cool:

i528707_arkopal-37-parca.jpg

anaaaaam ne güzel olmuş, sevndm valla ucuza kapatmşsn, güle güle kullan cnm

X