-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hehe güle kız orda burda:KK70:
iyi etmişsin güzelmiş canım
ben geçen oralardaydım amma
gelinliğim olmadan almicim böle bişi
fikir ediniom hep sizden:)

yok zaten sakın alma gelinliğinin modeli belli olmadan,çünkü gelinlikçin seni yönlendiriyor modeline göre,ama bedenini bilmiyorum da 3 aşağı 5 yukarı böyle bir şey söylerler.Gerçi çok zayıfsan sadece görüntü amaçlı dantelli sıkmayan bir şey giyersin

az önce nişanlım aradı uyanmış hiç birşeyden haberi yok evde kız var mı yok mu onu bile bilmiyor,uyandım seni aradım napıyosun özledim falan dedi,ben de şöyle bir nefes aldım ve iyiyim hayatım çok yoğundum ay nasıl zaman geçmiş farkedemedim bile dedim hiç laf bile açmadım.Haklısınız gereksiz bir şeydi yaptığım,neyse ki kısa sürdü

çok sevindim canım bu gelişmelere... hiç kafanı takacak birşey değil bence... şurda 2 ayı daha var görümcenin... sonrasın da sıra sana gelcek::hooray:

çok sevindim canım bu gelişmelere... hiç kafanı takacak birşey değil bence... şurda 2 ayı daha var görümcenin... sonrasın da sıra sana gelcek::hooray:

canım öyle ama çok tuhaf bir his görümcem benim arkadaşımdı öğretmenlik için ilk atandığım okulda tanışmıştık,öğretmen arkadaşım yani,tamam onun vesilesiyle tanıştım,saygısızlık etmek istemem hakkını da yiyemem ama nasip diye de bir şey var değil mi ama.Bu bahsettiğim kızla eminönüne giderler mesela ben de tesadüfen görümcemi ararım nasılsın falan diye,hiççç bizde dilek le beraberiz,dilekle oturuyoruz,dilek yanımda falan diye konuşur.Bir insan normal üslupla söylenen ya da art niyetle söylenen şeyi ayırt edebilir değil mi yani ben edebiliyorum.Bir de bu kızın nişanlım için düşündüklerini bana söylemesi o biraz tuhaf değil mi başkası olsa söylemez,sinek pis değil mide bulandırır derler.O da bunu özellikle yaptı sırf ben sinir olayım diye amannn neyse ne işte dediğin gibi 2 ay sonrasını düşüneyim ben o zaman bakalım kimin yanında olacak nişanlım

canım seni çok iyi anlıyorum..o seni gelin olarak değilde arkadaşı olarak kıskandığı için canını acıtmaya çalışıyor, dilek'i sana tercih ettiğini belli etmeye çalışıyor... sende ona yap aynısını... seninde başka arkadaşların vardır ve sende sürekli onlarla beraber olabilirisn.. ona vakit ayırmak yerine kendi arkadaşlarına vakit ayırırsın..
vee kesinllikle sen 2 ay sonra balayı resimlerini önüne koy bak... her kareyide heveslendire heveslendire anlat... bak nasıl olcak..

amannnn boşverelim görümceni... o dilekle beraber eminönünü feth etsin... sen hafta sonundaki provanı düşün...

canım öyle ama çok tuhaf bir his görümcem benim arkadaşımdı öğretmenlik için ilk atandığım okulda tanışmıştık,öğretmen arkadaşım yani,tamam onun vesilesiyle tanıştım,saygısızlık etmek istemem hakkını da yiyemem ama nasip diye de bir şey var değil mi ama.Bu bahsettiğim kızla eminönüne giderler mesela ben de tesadüfen görümcemi ararım nasılsın falan diye,hiççç bizde dilek le beraberiz,dilekle oturuyoruz,dilek yanımda falan diye konuşur.Bir insan normal üslupla söylenen ya da art niyetle söylenen şeyi ayırt edebilir değil mi yani ben edebiliyorum.Bir de bu kızın nişanlım için düşündüklerini bana söylemesi o biraz tuhaf değil mi başkası olsa söylemez,sinek pis değil mide bulandırır derler.O da bunu özellikle yaptı sırf ben sinir olayım diye amannn neyse ne işte dediğin gibi 2 ay sonrasını düşüneyim ben o zaman bakalım kimin yanında olacak nişanlım

ikisi gezerken seni kıskandırmaya çalışıyo bence
aslında içi gidiyo seninle vakit geçirmek için kaydirigubbakcemile3

ne bileyim daha güzel oluyor bence birde arka tarafa çok yağ sıçrıyo en azından kapağını silersin temiz olur ben alsam kapaklı alırdımyerimseniben

heh işte bende o arka tarafa sıçrama olasılığı yüzünden kapaklıyı tercih etmiştim :roflol:sempatiksalakcinni

yok zaten sakın alma gelinliğinin modeli belli olmadan,çünkü gelinlikçin seni yönlendiriyor modeline göre,ama bedenini bilmiyorum da 3 aşağı 5 yukarı böyle bir şey söylerler.Gerçi çok zayıfsan sadece görüntü amaçlı dantelli sıkmayan bir şey giyersin

kilolu değilim canım hani kilo kapamak içn istemiyorum
şık olsun gelinlik içinde bi de göğüsleri daha iri göstersin fındık misali sıkmasın zaten azsempatiksalakcinni

en doğrusu cnm bi kere alınıcak ne de olsayerimseniben
siz hep set üstü alıyosunuz ben fırınlı aldırcam:1ninca:

set üstünü niye alıolar diye bi sor
eğerkim ilerde ev olursa fırına 1000 lira boşa gitmesin diye
toplamda 400 500 e işi kapatıolar aklinialirimsmile

kız biricik
ev onların değilse nasıl yapsınlar
her evin ankastresi mi var allasen:eek:
ben fırın almazsam tek bu sebepten almam
ama zevk istek bilimum maddi manevi durum sonuçları indanlar fırın almıolar

kızlar size yeni çeyizlerimi eklicem

viewer.php