-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

tatlım ben lise 1e giderken 15 yaşımdaydım böle bişeyler olur gibi oldu ama çocuktuk ikimizde şımardım heralde biraz istemedim ama o beni unutmamış kaç yıl karşılıksız sevmiş beni benim eskiden ayrıldığımı duyunca hemen annesini gönderdi dünde bizim hanımlar gittiler annem düşünücez dedi bakalım dualarınıza ihtiyacım var

hım hım hım anladım canım sen de baya istiyosun hayırlısıysa olsun diyorum canım dualar müşterektir sende bilere et canım hadi bakalım buraya kadar gelmeside iyi babn ne diyo bu işe

oofff kesin olur kız bu iş, senin annenler vazgecse bile onlar cok ısrar eder napar eder alırlar seni, hem de aslında baya yaknsnz yani snn kac yıllık arkdsn onun kuzeni... oğlan bizim kız bizim hesabı

babam çekimser kalıo çocuğu görmeden bişey diemem dio annemde aslında istemio gibi ama çocukla bi konuşalım bakalım o nası dio yani alinin konuşmalarını beğenirse anne olur yani bende aliye diorum annemle konuşmaya gelirsen anneme çiçek getir belki görünce yumuşar:)
20 yıllık yani bebeklik diyelim

anladım canım aliyle annen ne zaman görüşcek belli mi

bebek dünde söylediğim gibi, beni bile verdilerse ve beni bile alıcak adam cıktıysa, hic dert etmeyin kendinize bunu kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:müjde kıs benim moralim çok bozuldu sizin nikah olmazsa biz yine biricik lilyum falan evde kaldık demektir kim yazcak bizi ayakkabısına:roflol:

bebek dünde söylediğim gibi, beni bile verdilerse ve beni bile alıcak adam cıktıysa, hic dert etmeyin kendinize bunu kaydirigubbakcemile3

kızım bile ne demek ya? ulan kayınvaliden seni almak için neler yapıyo vallahi burdan hiç bile gibi görünmüyo RABBİM nazarlardan korusun baksana bir an önce olsun herşeyin en güzeli olsun diye çırpınıyolar bizi kızda beni bile alan olduysa diyo heyy allam ya

:roflol::roflol:müjde kıs benim moralim çok bozuldu sizin nikah olmazsa biz yine biricik lilyum falan evde kaldık demektir kim yazcak bizi ayakkabısına:roflol:

takma kafana yavruu 2010 bizim yılımız olucak inşllh daha başındayız:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

merak etmeyn o gelmezse ben gdyrm ıraka ahahahha elcilikte yıldırm nikahı kaydirigubbakcemile3 hic bişeyi götrmem yanmda, bi tek ayakkabıyı alırm altına isim yazmk icin kaydirigubbakcemile3 kız smdi böle de, kaynanam benden nefret ediodu başta, kolumdaki dövmeden sacımın boyasına, okulumdan stajıma, hersey batıodu karıya kaydirigubbakcemile3 ay oglummm buna gelinlik bile giydiremeyiz biz bi dövmeyi kapatsak öbürü açılır falan demiş, zamanında barmaidlik yapmışım, benden hayr gelmezmiş kaydirigubbakcemile3 valla mustafanın aklını başından almışım, kadın beni sevdgnden diil oglu mahvolmasın die yapıo bunları kaydirigubbakcemile3 bide daha 3 aydır tanıdıgım adama beni verdiler ya ben hala olayın şokundaym, aramzdada 10 yaş var kaydirigubbakcemile3

hatıceye değil neticeye bak canım kadıncagız şimdi cırpınıyoo .ayakkabıyı unutursan evlenemezsin zaten...bu arada ortak bır noktamızı buldum benimkinin opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…