-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

tatlım lal serisisnin mikseri yok malesef üretimi yok..mail bile attım ben :)) ama başka mikser alıcam artık yine arçelik güsel hoş bi eflatun varsengözlerimebaksanab

ben sanki mikser gördüm diye hatırlıyorum Lal de bizim burada.
neyse yoksa beyaz eşyalar gri oda gri olabilir akannehir

ben sanki mikser gördüm diye hatırlıyorum Lal de bizim burada.
neyse yoksa beyaz eşyalar gri oda gri olabilir akannehir

gördüğün arçelik değildir canım..nettende arçeliğin sitesinden bak istersen..hatta dün uğradım ben diğerlerini aldığım arçelik mağazasına üretilmedi henüz öle birşey yok dedi :))mikser farklı olabilir bencedezemuszemus

Canım yaw. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
olsun napalım artk sempatiksalakcinni

Lepi aynen geniş olması sorun değil ama
uzun olması problem olabilir yandan kırarsın ama eee boydan tavandan üst kata çıkartırız.

işte oyüzden selvi boylu stemiyorum
sanırım çok şey istiyorum gene bulmam zor olcak:S

aynen öle düşünüyorum canım
güzel şeyler olsun istiyorum
evde de bulaşık yıkıyorum sorun değil ilerde özellikleri istediğim gibi olanı alırım
cefa çekmeden sefa sürülmezmiş
en azından bana böle oldu,

canım illa lale uygun mikser istiyorsanız kingin var.. aynı renklerde.. çokta iyiymiş diye duydum ama... büyük resim ekleyemedim, hata veriyordu.. bu şekilde idare edin artıkın:))

bu ben de var çok cici
fiyatı şuan 80 lira ben indirim de 60 a almıştım
mesela bunun kettle var ama onu beğenmedim oyüzden de almadım

slm kızlar emin amcayı seyrediom star da iice ev hanımı oldum yavvv
kayınvalidem de yok evde eltim taşınıo ona gitti yardıma ben de takılıom öle
beyaz eşya demişsiniz biz inox siemens aldım. ama çamaşır makinem beyaz bi de buzdolabı bulaşık aldık onlar gri toplam 3 parça 4150 tuttu taksitle aldık düğüne kadar biticek.fırını da eve göre alıcam yer olursa fırın almayı düşünüorum
spedy naptın nişan yeri nasıl bi yer istediğin gibi mi

Lepi canım yanında sandalyeler veriyorlar :jeyyar:

em4561 çok beğendim salonu yeri de çok güzel..
Fırın istemiyorum bende set üstü ocak olucak set üstü de fırın alırım belki duurma göre.

Lepi canım yanında sandalyeler veriyorlar :jeyyar:

em4561 çok beğendim salonu yeri de çok güzel..
Fırın istemiyorum bende set üstü ocak olucak set üstü de fırın alırım belki duurma göre.

haha
kız benim boy sorunum yok da evin tavan sorunu olursa ozaman naparım bilmemsempatiksalakcinni

güle güle kullanın canım eşyalarınızı
sonunda tayinin istediğin yere çıkar
sıkma canını

slm kıslar nasılsınz nikah günümüzü aldık 6 mayısta kıyılıcak

ay ne güzel ogünleri ben de görcek miyimboshayallersmile

haha
kız benim boy sorunum yok da evin tavan sorunu olursa ozaman naparım bilmemsempatiksalakcinni

canım ozaman diğer dediğim üst komşu ile konuşulcak.
Ona göre üst kata çıkacak :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
şaka bi yana sen yine de dikkat et ama ona göre yapılıyor zaten merak etme

saolun kıslar düğünden önce olucak nikah işten ayrılıcam nikah çıkışı yapıcam düğün 12 haziranda ( ayakkabımın altına derya lepi biricik ve lilyumun isimlerini yazıcam) başka yazmamı isteyen varsa yazarım

ben evlendim yazma artık beni. kızlar bizim de 10 temmuz düğünnnn he he burdaki daha belli değil
ama annemi özledim annem yok kayınvalidem yanımda. dokunuo biraz annecim beni göremio özlüo ama kayınvalidem her dakika görüo

çeyiz hazırlığı yapan bayanlar markafonide silikon kek kalıpları mutfak gereçleri acaip indirime girmiş haberiniz olsun kek kalıpları 9 tl falan, indirimler konusuna başlık açtım bir göz atın derim:))

heeeeyyy bende istiyom bende bende
benide yaz kaydirigubbakcemile2

adaş aşkolsun ya unuttun iki dakkada benii:sm_confused::mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…