-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

saolun kızlar daha önce hiç arçelik markalı biş kullanmadım..
ama ii marka diosanız içim rahat eder..
sinbo nasıl peki.
pek ii bi marka olmadıgını duymuştumda...

Tabikide Sinbo çok iyi değildir sanmam.
Ama arçelik bu konuda iyi yine. tavsiye edebilriç
Bende o tip eşyalarımı lal serisinden alıucam inşallah sempatiksalakcinni

günaydın canlarımmmmmm,nasılsınız kızlar :)

Hoşgeldin canım iyiz sen nasılsın

ooo zeynep sultan gelmişş hoşgeldin canımm
speedy salonu tutmuşsunuz hadi hayırlı olsun canım fatihtekini mi tuttunuz ?birde ne kadara geldi canım son hali?

anladım lepicim
bizdede herşeyi aileler yapıcak ve ben mümkün oldğnca çok para biriktirmeye çalışıyorum
aileme pek yük olmasın diye
yoksa soraya kalırsa bize ödetmezler asla

bizde de bizim elimiz cebimizden çıkmıo sğolsunlarsempatiksalakcinni

caım bizimkinin ölçüsü 185-70-70

Bizimde 180*70*79 ölçülerinde

hımm tamam
ben de geniş istiyorum sipit senin ki baya geniş
bu arçelik mereti boyu 192 genişlik verinliği 68 70 yapıo
uzun sevio arçelikP

saolun kızlar daha önce hiç arçelik markalı biş kullanmadım..
ama ii marka diosanız içim rahat eder..
sinbo nasıl peki.
pek ii bi marka olmadıgını duymuştumda...

iyi değil demiyelim
ama kalite çok fla değil
yoksa işini görr
senelerce sorunsuzda çalışır
bizde robot var 20 küsüre almıştık
kaç senedir çalışıo maşallah
çok kullanmayacaksan fazla para vermeye gerek yok derim ben
kardeşim philipsin m. sıkacağını almıştı ilk çıktığı vakitler 200 küsüre
ama okadar çok kullanmadık boşa verdi oakdar parayı
ben almicam sıkacak
hediye ne istersi diyene derim artıksempatiksalakcinni

Lepi aynen geniş olması sorun değil ama
uzun olması problem olabilir yandan kırarsın ama eee boydan tavandan üst kata çıkartırız.

lepii fırını sormuşsun canım bencede alma bende almayı düşünmüyorum ilerisi için.
dediğin gibi kendi eviniz olunca ankastre yaptırırsınız.bulaşık makinası içinde iki kişinin bulaşığından bişey olmaz anca böyle kalabalık misafir olucak oda ayda yılda bir olur idare ederim diyosan onuda almadurumunuz rahatlayınca alırsın canımm dediğin gibi dandik alıp devamlı tamire götürmektense biraz zahmet cekıp sonra iyisinden alırsın rahat edersinn

günaydın kızlarr :)) robot arçelik falan derken bende arçelik lal serisi aldım herşeyimi sadece mikseri yok malesef bu lal serisisin..onuda metal rengi alıcam dün sipariş verdim getircekler.. mail bile atmıştım lal serisi mikser diye ama :))

Son düzenleme:

eeee bende LAL istiyorum mikser nasıl yok yaw. bilmiyorumkismile

canım karar verdim çay seti flan almicam onun setini al bunun setini al yeter yahu bunuda toplama yapıcam:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
:)lilyum bulduğumuz her kişiye muhteşem üçlünün isimlerini veriyoruz biricik,lilyum,asgd:lepi:
canım hayırlısı olsun çıkar brgün kısmetiniz hayırlısıyla gelsinler inşallah :Saruboceq:
muhahaaaaaaa:roflol: :roflol: :roflol:
ay bu topikte bi üçümüzüz sanırım hiç bi işe başlamayan evlilik anlamındasırnaşık şey

amin canım öle dua ediyoruz:hulya:
hiçbi işe başlamadık ama azimliyiz çabamız yeter:lepi: :lepi: :lepi:
AAAAA LİLYUMMMM! ben yazcam seni kız asgdyle konştk bricik sen derya asdg hepnzi yazıyrmmm
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
evet canım olduğumuz yerde sayıyoruz :roflol:ama biricik hiç bu durumu takmadan çeyizleri düzüyo:roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
bak müjde olurda unuturda yazmazsan bizi kabusun oluruz bu senede yüzük takmazsak eğer bunu senden bilir toplanıp senin evi basarız he :roflol::roflol:
aynen kim tutar bizi evlilkleriniz tehlikedekötükedihüso kötükedihüso kötükedihüsounutmayın bizi yakarız sizi:roflol: :roflol: :roflol:
waaaaaawwwwaklinialirimsmile
Eki Görüntüle 36530

kızlarrr bu da bnm sevgllr günü hediyemmm....
çok hoşmuş cnm güle güle kullan.
ya gittiler güselim bugün annem çok iyi insanlar dedi ama kafasında bişeyler vat düşünelim biraz dedi bende tamam dedim cnm öle
hadi hayırlısı olsun cnm ilk adımlar atıldı inşllh hayırlısıysa senin için devamı gelir.
selam kızlar
zeynep sultan geri döndüüüüüüüüü :lepi: samsundayım çok şükür :) gerçi evi de özlüyorum ama
neler kaynattınız kim bilir :1rolleyes:
hoşgeldiiiin
nan zeynep özledim seniŞenizŞenizŞeniz

eeee bende LAL istiyorum mikser nasıl yok yaw. bilmiyorumkismile

canım illa lale uygun mikser istiyorsanız kingin var.. aynı renklerde.. çokta iyiymiş diye duydum ama... büyük resim ekleyemedim, hata veriyordu.. bu şekilde idare edin artıkın:))

Eklentiler

• $KNG%20~1.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 24
canım illa lale uygun mikser istiyorsanız kingin var.. aynı renklerde.. çokta iyiymiş diye duydum ama... büyük resim ekleyemedim, hata veriyordu.. bu şekilde idare edin artıkın:))

evet başka markaların uygun renkte olanları var king var arzum var ama arçeliğin servisi çok yaygın diye değişmek istemedim ben :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…