-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar geçen akşam carrefourdan en küçük kavonozla en büyük kavonozlardan aldım 4 tane büyük 2 tane küçük aldım piyasaya göre fiyatı çok çok uygun geldi bana küçük 3 lira,büyük 5 lira idi haberiniz olsun

çok güzelmiş fiyatlarda iyi banada lazım bu tarz kavanozlar :))

çay seti aklımdaydı ama kararsızım hala önce elektrik süpürgesi ile ütü işini halletmem lazım onuda araştırıyorum phılıps olcak sanırım her ikiside ortalama ikisi 550 vivarı tutucak

organık guzelmıs canımm güle güle kullan.cay setı cok onemlı degıl once utunle suğurgeni hallet canım cay setını sonraya bırak bence

çok güzelmiş fiyatlarda iyi banada lazım bu tarz kavanozlar :))

züccaciye tarzı bi iki yerde baktım küçük 3.75 , büyükleri 6.75 idi bayada büyükler canım haberin olsun zaten büyüklerden çok kalmamıştı ben alırkende neyse bu dertten de kurtuldum bence bulursan sende al at kenara hoşuma gidiyo bunlar hem yuvarlaklar gibi çokda yer kaplamıyo

kız müjde ayakkabının altına adımı yazmazsan küserim şöyle en silinebilecek yerine büyük harflerle bastıra bastıra bi yaz be sana zahmet hahahhaa:) hadi hayırlı olsun canım heycan varmı ne giycen onlarıda göster bize heee

ayy cnm dün akşam benide anmıştın sendin sanırım biricikin adınıda yaz diye bende istiyorum müjde şimdiden yaz unutma bak:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…