-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çaycı almasam ne kaybederim? bana çok gerekli gelmiyor açıkçası?

canım bence bişey kaybetmezsin çok çay içmiyosanız sorun yok bence agır mısafırler gelıncede yetısırsın bence cokta onemli değil sen bilirsin yinede olmadı baktın evlendıkten sonra lazım oluyomus o zaman alırsın

nerde buldun kız hadi gözün aydın yenisini almak zorunda kalmıycaksın :)

ay saol şekerim, evde yerde buldum halının üstünde, nasıl düşrdm hc anlamadm ama yaa, farketmedm hc, aldım elime bakıyorm gercekten burda mı yoksa hayal mi görüyorum diye.

ay saol şekerim, evde yerde buldum halının üstünde, nasıl düşrdm hc anlamadm ama yaa, farketmedm hc, aldım elime bakıyorm gercekten burda mı yoksa hayal mi görüyorum diye.

haha delü :) dikkat et kız kaybolmasın nasıl düşürdün halıya inanki bende anlamadım:roflol:

amaan böyle düğün stresi olmasında iidr bnce:icecream: rahat rahat ohhhh! bugün balayına karar verdik bizde, bi yandan cok güzel bi yandan cok kötü, tercih yapamıyo insan

amaan böyle düğün stresi olmasında iidr bnce:icecream: rahat rahat ohhhh! bugün balayına karar verdik bizde, bi yandan cok güzel bi yandan cok kötü, tercih yapamıyo insan

öyle deme kız şu anda o aşamada olmak için neler vermezdim.zor ama zevklıdır heralde alayı ecmek de nereye karar verdınız

öyle deme kız şu anda o aşamada olmak için neler vermezdim.zor ama zevklıdır heralde alayı ecmek de nereye karar verdınız

singapura cnm. çok tereddüt ettim söylemym dedim cok pahalıya cıkar, sorada dedim ki yaa balayı bu nasıl istiyosak öyle olmalı, söyledim gitti zemuszemus

singapura cnm. çok tereddüt ettim söylemym dedim cok pahalıya cıkar, sorada dedim ki yaa balayı bu nasıl istiyosak öyle olmalı, söyledim gitti zemuszemus

hadi bakalım hayırlı olsun canım inşallah hayal ettiğindende güzel geçer bosver içinde kalmaz iyiki demişsin imkan varsa sorun yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…