-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kız lilyum hadi dicektim hesini yazmamışımkaydirigubbakcemile3
ama düzelttim sonra adi kızlar heee hiçte aklıma gelmedisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinnipisss çok dikkatlisin

bakın size bisey anlatacam benim bi akrabamın kızı birini seviyordu ama annesi kızı ona vermek istemedi hatta kızı dövmüs bbile vermem diye kız ekmek almaya diye çıkmıs sevdigi oglana kaçmıs annesi o sinirle allah hamile kalasında çift baslı çocugun olsun demis kızı icin ha kızın vardığı yer cok iyi kıza gözünde kalmasın diye çok güzel düğününüde yapmıslar ama annesi istemedi kız hamile kaldı çocugu zihinsel özürlü oldu 2 yine aynı oldu bir annesinin bedduası yüzünden allahım kimsenin basına vermesin herkesi hayırlı kisilerle karsılastırsın insallah

ayyy kutlacım annenin babanın ahı tutarmış ama ben ne olursa olsun ah edilmesine karşıyım o evlat sonuçta hepimiz ailelerimizin iznini almalıyız ben asla kaçmam

en iyisi canım çünkü babanın evinden telli duaklı cıkmak gibisi yokallahım herhese öyle nasip etsin kızlar yaslarınız kaç sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim

kız bende baya yasınız var zannettim anam aynı evde kalmıs gibi konusunca aaa bosverin hayatın tadını cıkarmayaa çalısın anacım ne evlenipte kaynana çocuk derdi cekiçinizayol

kız bende baya yasınız var zannettim anam aynı evde kalmıs gibi konusunca aaa bosverin hayatın tadını cıkarmayaa çalısın anacım ne evlenipte kaynana çocuk derdi cekiçinizayol

yokcanım onlar espiri olsun diy yoksam ben memnunum halimden bu günede şükür gezmeme karışan yok işime karışan yok rahatım yerimde böyle kabul eden arıyorum o da zor diyolar o yüzden üzülüyorumbilmiyorumkismileboshayallersmile:kedi:

ay ben buldum valla ne okula karışıo ne üstüme başıma ne gezmeme tozmama, gençsin canım hayatını yaşa ne istiosan yap dio, hemen evlenmelym dedim, yoksa daha 5 sene evlenmezdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…