-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

esracım güle güle kullan canım .çokk teşekkür ederim canım ayrıca aminn.
çileğim az daha dayan tatlım çok şükür bak bigün daha bitti .ALLAH hayırlısıyla gelmesini nasip etsin ondan sonra bütün günler sizin canımm

çalışıyo maalesef, anlaşması öyle, sadece cumartesi izin kullanıcak kış boyu, yaz tatili normalinden 3 hafta uzun olucak, balayında rahat olalım diye böyle istedi :icecream: ama keşke yanımda olsaydı bugün allah kavuştursun çilekcim bu arada ne kadar kaldı?

anladım cnm olsun tatilde daha çok vakit geçiriceksiniz

valla iyi dayanıyosunuz ben olsam hic duramazdım, allahtan ki öyle bi sorunumuz olmadı, tanıştığımızda çoktan gidip gelmişti

anladım cnm olsun tatilde daha çok vakit geçiriceksiniz

evet canım 2 hafta balayı izni 3 hafta normal izin 3 haftada bundan dolayı ekstra izin, yani 2 ay hic bi engelimiz yok. ama bugün onu göremediğim için üzüldüm baya, hediyesini de veremedim, o da bana veremedi eyvahedigeldismile bi burukluk var anlicağın

insan sevince öyle bi duruyo ki
o şekilde söylemeyin bence
evli kızlar bile var asker yolu bekleyen

asker yolu beklemek evlilik kadar çok kutsal bişey
her yiğidin harci değil evet

çok sağolun kızlar bütün askerlerimiz sevdiklerine kavuşsun inşallah sağ salim :Saruboceq:

evet canım 2 hafta balayı izni 3 hafta normal izin 3 haftada bundan dolayı ekstra izin, yani 2 ay hic bi engelimiz yok. ama bugün onu göremediğim için üzüldüm baya, hediyesini de veremedim, o da bana veremedi eyvahedigeldismile bi burukluk var anlicağın

2 ay tatil çok güzel cnm bayabi fedekarlık yapıyosunuz
bişey sorucam bide düğün izni ne kadar oluyo cnm

yani askere gitmemiş olsa ben de tabiki beklerdim ama, burda mahvolurdum ben, her gün gelir ağlardım, bide üzülünce uyumam yemek yemem hic bişey yapmam ben, yaşayan ölü gibi olurdum, o anlamda dayanamazdım, yoksa tabiki 'amaaan seni mi beklicem be' diyip unutmazdım onu, öyle ya da böyle beklerdim bi şeklde

2 ay tatil çok güzel cnm bayabi fedekarlık yapıyosunuz
bişey sorucam bide düğün izni ne kadar oluyo cnm

heryerde değişir o canım, abime 1 ay vermişlerdi, kuzenime 10 gün verdiler, nişanlıma 2 hafta veriyolar. ama resmi olarak öyle bi izin yok zaten, işverenin insiyatifine kalmış.

yani askere gitmemiş olsa ben de tabiki beklerdim ama, burda mahvolurdum ben, her gün gelir ağlardım, bide üzülünce uyumam yemek yemem hic bişey yapmam ben, yaşayan ölü gibi olurdum, o anlamda dayanamazdım, yoksa tabiki 'amaaan seni mi beklicem be' diyip unutmazdım onu, öyle ya da böyle beklerdim bi şeklde

ama hayat o şekilde devam etmiyo
gitmeden başlıyosun ağlamaya sızlamaya
gittikten sonrada aynı oluyosun ama belli bi süre sonra bu duruma alışıyosun
ve yerini özlem ve hasretlik alıyo
insanoğlu herşeye alışıyo a.s

allahtan benimki kısa dönem o tesellim var işte :gitme:
ben gidiyrm kızlar iyi sohbetler çaya davetliyim bi yere :eek:

heryerde değişir o canım, abime 1 ay vermişlerdi, kuzenime 10 gün verdiler, nişanlıma 2 hafta veriyolar. ama resmi olarak öyle bi izin yok zaten, işverenin insiyatifine kalmış.

anladım cnm nişanlım şu anda çalışmıyo iş arıyo işe yeni başlıcağı için izni olmıcak ondan sormuştum

ama hayat o şekilde devam etmiyo
gitmeden başlıyosun ağlamaya sızlamaya
gittikten sonrada aynı oluyosun ama belli bi süre sonra bu duruma alışıyosun
ve yerini özlem ve hasretlik alıyo
insanoğlu herşeye alışıyo a.s

allahtan benimki kısa dönem o tesellim var işte :gitme:
ben gidiyrm kızlar iyi sohbetler çaya davetliyim bi yere :eek:
iyi gezmeler cnm allah asker yolu bekleyenlere sabır versin çok zor

esra nişanlının mesleği ne? ona göre çok değişir, benim abim mesela 2 aydır çalışıyodu, evlendi 1 ay izin aldı, sırf yüksek mühendis diye.

esracım tek beni kaale alan sensin teşekkür ederim
saol cnm öyle düşünme ama görmemişlerdir arada kaynamıştır mesajın
esra nişanlının mesleği ne? ona göre çok değişir, benim abim mesela 2 aydır çalışıyodu, evlendi 1 ay izin aldı, sırf yüksek mühendis diye.
şuanda çalışmıyo cnm çalıştığı fabrika kapandı çıkışlarını verdiler iş bulamadı daha nişanlıma sordum balayına gitme gibi imkanımız varmı diye yeni işbaşı yapıcağı için o zamanlar izin vermezler diye 1 hafta düğün izni veriyolar demişti

müjde , esra teşekkürler iyiyim.

bugün küçük odamız için l koltuk , salona tv ünitesi , orta sehpa aldık ..
damat ayakkabısı aldık

son 40 günümüz kaldı :)

X