-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

32tl çok uygun sanki heee daha önce brillant home dan bişi almadım ben
bide desenleri modelleri nerden görebiliriz biricikkimmm
cnm brllant store da var sanırım üç sitesi var bi tanesindeydi
izmirliyim
yani şekli filan nasıl bişey
hatırlamadım fisfisfis

kız google beze yaz çıkar karşınadelikafadulden

levrekim o ne öyle 200 milyon çok çok fazla ben 10 150 arası bişey bakıyorum daha ucuz bulursam sevinicem ama:dance:

cnm brllant store da var sanırım üç sitesi var bi tanesindeydi

levrekim o ne öyle 200 milyon çok çok fazla ben 10 150 arası bişey bakıyorum daha ucuz bulursam sevinicem ama:dance:

bi sitede katalog buldum oraya bi bakayım tşk içn bilgi için cnmmm
bencede cnm çokk 200tl
her zman kullanılan bişey değil uyguna almak daha mantıklı

anam ben çok severim bunucokacimcoook
ama yapmadım hiç

hilalim bu tarifim senin için.

Benim joker tarifimdir,hiç şaşmaz,süper olur.Unu kesinlikle ne çok tepeleme ne çok silme tam kararında 13 yemek kaşığı koy,kıvamı cıvık gelebilir.Tabi çok aşırı da olmayacak yani bildiğimiz kek kıvamından hafif akışkan olacak.Böyle yaparsan tadı,kabarması süper oluyor.Haberin olsun

Malzemeler:

2 adet yumurta
1,5 su bardağı şeker
1 su bardağı süt
1 su bardağı sıvıyağ
1/2 su bardağı iri çekilmiş ceviz
2 paket kabartma tozu
1 paket vanilya
13 yemek kaşığı un

Derin bir kapta yumurta ve şekeri iyice köpük köpük olana kadar çırp. Daha sonra süt ve yağı ekleyip, karıştır. Daha sonra cevizi ekle. Daha sonra da un, vanilya ve kabartma tozunu eleyerek karışıma ekle ve düşük hızda mikserle yada bir tahta kaşık yardımı ile karıştır. Yağlanmış 26cm.'lik kek kalıbına hamuru dök. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında 35-40 dk. pişir. Pişme sırasında ilk yarım saat fırının kapağını açma. Daha sonraki sürelerde kekin pişip pişmediğini anlamak için keke bıçak batır,bu bir kürdan da olabilir eğer bıcağa hamur yapışmamışsa kekin pişmiş demektir.

adaer cım.. valla bende asla keki tutturamayanlardanım... tarifini hemen not aldım. ilk fırsatta deneyeceğim.. çok teşekkür ederim canım:)

günaydın kızlar yada tünaydınnnn :))

tünaydınnnn,hoşgeldin tatlım

adaer cım.. valla bende asla keki tutturamayanlardanım... tarifini hemen not aldım. ilk fırsatta deneyeceğim.. çok teşekkür ederim canım:)

iyi olmuş demek ki tarifi eklediğim,sevindim canım,denediğin zaman nasıl güzel bir tarif olduğunu göreceksin şekerim

Adacm çok tşk ederim canımmm :)

rica ederim ne demek,siz isteyin oohhoooo ben de tariften bol bir şey yok :)

kızlarr dün netten sipariş ettiğim terlikler bugün elime gelmiş bulunmaktaa boshayallersmile

çok güzeller ve mis gibi kokuyolar

pabbuc. com dan aldım tavsiye ederim çok hızlılar yerimseniben

hadi gözün aydın canım..gelmiş terlikler..bende bugün BJK 'ye gidip bakıcam beğenemezsem senin dediğin gibi papucc dan sipariş vericem :))

hadi gözün aydın canım..gelmiş terlikler..bende bugün BJK 'ye gidip bakıcam beğenemezsem senin dediğin gibi papucc dan sipariş vericem :))

walla şiddetle tavsiye ediyorum

bjk de daha pahalılardı
o yüzden burdan aldım
bi arkadaşım daha aldı hatta

ya kızlar erkek tarafına verilen bohçalara ne koyulur? bi fikri olan var mı? alışverişe çıkıcam ne alıcağımı bilmiyorum :1shok: bide karşı taraf çok özenip ince düşünüp hazrlıyo, bzm de güzel şeyler koymamız lazım

pijama takımı al sabahlıklı
terlik
kemer
cüzdan
normal bi pijama takımı daha
bi tane üst al sweet gibi mesela veya kazak
atlet 2 3 tane
boxer yine 2 3 tane
çorap 2 3 tane
traş seti al mutlaka
parfüm, rolon koltuk altı için al
diş fırçası tarak al
bide ben el olarak seccade tesbih bide takke koymuştum dantel
bide tabi güzel bi havlu
hatırladıklarım bu kadar yerimseniben

he bide beyaz mendil koymuştuk biz

güle güle kullan densem

mujde canım

traş seti parfümü vs. iç çamaşırı pijaması gömleği pntlnu seccadesi havlusu lifi çorabı terliği ayakkabısı vs. ben bunlar konulur diye biliyorum ?

hıı gömlek kravat flnda koymuştuk hatta iki tane gömlek koymuştuk unutmuşum sölemeyi
bide traş takımını ben deri bi çanta aldım ona koydum
daha kullanışlı olur diye düşündüm yerimseniben

hilal saol canım ama ben diil aşkım güle güle kullansın bencee hihihi :)

bizde çok olmadı bohça götüreli kızların yazdığı şeyleri koyduk..aklıma gelirse ekstra paylaşırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…