-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ya kızlar konuya ortadan dalmış olcem ama beni en çok endişelendiren şu kıl tüy meselesi.
Evlendikten sonra çok sorun olurmu acaba, epilasyon şartmı yani, hem çeyiz telaşı hem epilasyon ağır gelecek bana bu sorunları nasıl hallediyorsunuz.

ohh süpersin mobilyalar ne kadar tuttu canım toplam ?
Benden bayağı öndesn kız herşeyin hazır :-)

Evet şimdilik öyle görünüyor tatlım ama belki depar atar beni geçersin son anda aklinialirimsmile
Mobilyalar 28 milyar tuttu..Salon oturma grubu,yemek odası takımı, oturma odasına köşe koltuk, TV ünitesi, yatak odası takımı, portmanto, mutfağa 8 kişilik masa ve sandalye, mutfağa camın önüne keyif sandalyesi ve masası..

[

canım Sevim hanımla konuştum şimdi ürünler yeni gelmiş,arayacak seni,sen aramasını bile bekleme ürünler mağazada seni bekliyor balım git bakalım ondan sonrada beğendiğin hangi renkse söyle bana Ada şu rengi getirt mağazaya de ben showroom'a getirtirim canım,hadi bakalım umarım beğenirsin yatak örtüsünü

adacım
sevim hanım aradı akşam gidip bakıcam sositososito
nevresimleride getirdi mi bilmiyorum ama onlarada bakıcam
ay yatak örtüsü aramaktan daral gelmişti bana kaydirigubbakcemile3

Aaa o zaman süper gerçektende şanslısım tatlım..Yalnız yaşayan erkekler çok düzenli ve temizlik yapmaya alışkın oluyor, muhakkak temizliğe yardım edecektir. Sağlık sorunların için üzüldüm Allah şifa versin.Bende seninle aynı durumdayım sağlık sorunlarım yüzünden evlilik ve işi bir arada yürütmekte zorlanacağımdan endişe duyuyorum biraz ama Allah yardım eder opuyorumnanaktan Benim nişanlım hep ailesiyle yaşamış ve annesi çayının şekeri ekleyip karıştırır öyle verir oğluşunun eline, o yüzden ben evimde bir düzen oturtana kadar biraz zorlanıcam sempatiksalakcinni

teş.ederim canım.. sana da geçmiş olsun.. ilk 1 yıl çalışırım ama sonrasında eğer zorlanırsam nişanlımda ayrılmamı istiyor.. bakalım artık..
senin işinde zormuş be canım... ama erkeklerin nazı annelerinee söker.. ... evlenince karıcıklarının nazlarını çekmek zorundalar:)))

Ya kızlar konuya ortadan dalmış olcem ama beni en çok endişelendiren şu kıl tüy meselesi.
Evlendikten sonra çok sorun olurmu acaba, epilasyon şartmı yani, hem çeyiz telaşı hem epilasyon ağır gelecek bana bu sorunları nasıl hallediyorsunuz.

canım ben lazere gidiyorum.. 3. senasıma da geçen hafta gititm.. ve çok ama çok fark var.... kesinlikle tavsiye ediyorum.. ayrıca benim gittiğim yerin senası 70TL.. sonuçta 2 ayda bir verilebilir bir rakam.. bence hiç beklemeden git..

of 28.000 tl de çok beee :-)

cimcime ben epilasyona gidicektim ama sölemesi aiptır nişanlıcım izin vermedi :kedi: sir ağdaya gidiyorum artık geçenlerde 2.defa gittim çok azaldı tüylerim böle giderse çok incelcek ve azalcak inş...

bnmki geçti
8 aralıktı
:gitme:
olsun cnm doğum günün kutlu olsun yine de :içelim:
Benimde 22 şubat
Çilek senlen beraber kk'da parti düzenleyelim :teytey:
:lepi:
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
düzenleyelim hadi :roflol:ikimizden başkası bilmez ama kk da parti var die :roflol:
ay mause un pili bitti dımdızlak ortada kaldım :roflol:
kullanılmamış pilde kalmamış
kullanılmışlardan taktım ama oda biter şimdi kaydirigubbakcemile3

teş.ederim hilal cim.. ama benimki kalıcı bir durum...
neyse kötü şeyleri unutalım..
eee kimse de yeni birşey yokmu yaavvvv...:))) daha ayın ortası gelmeden tükettinizmi paracıkları??

nerdeeee
2aydır 5kuruş param yok :roflol: sempatiksalakcinni
inş yarın vereceklermiş geçen ayı :Saruboceq:

:gitme:
olsun cnm doğum günün kutlu olsun yine de :içelim:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
düzenleyelim hadi :roflol:ikimizden başkası bilmez ama kk da parti var die :roflol:
ay mause un pili bitti dımdızlak ortada kaldım :roflol:
kullanılmamış pilde kalmamış
kullanılmışlardan taktım ama oda biter şimdi kaydirigubbakcemile3

saol cnm teşekkür ederim olumunekankayizsmile

Gerçi kızlar size de sorayım..Ben pembe bir yatak örtüsü almıştım, yatak odam da beyaz lake.Yani aslında uyumlular ama annem daha ağır bişi alalım diyo çünkü benim yatak örtüm öyle fırfırlı vs değil..Ben yatak örtüsünü misafirden misafire örtücem, günlük kullanmam. O yüzden sizce 2. yatak örtüsüne gerek var mı?

bence alma
almışsın 1 tane yeter
zaten fırfırlılar fazla kullanılmıyomuş
bende yatak örtüsü almazdım ama mecburum 1 tane almaya çünkü ev kurulurken olması gerekiyomuş bide içine gelin nevresimi olacakmış -tatlicadiarzu-
kullanacağımdan almıyorum yani birisi gelirse örtücem bende birde ilk ev kurulurken işte
çalışan insanım sonuçta yorganı örterim yada battaniyeyi örter çıkarım

Kızlar yatak örtüm bu işte..O gördüğünüz ince şeritler lame pul işleme..
Ayrıca dediğim gibi yatak odamda beyaz lake ve kapağın çerçeveleri de lame..
Sizce ayrı bir yatak örtüsü almaya gerek var mı?

hilalcim döktürmüşsün yine...:)) hayırlı olsun canım.. güle güle kullan...

nisan cım gerçekten kötü olmuş.. bizde 10 gün gecikince sarsılıyoz... allah yardımcın olsun vallaa...

canım ben lazere gidiyorum.. 3. senasıma da geçen hafta gititm.. ve çok ama çok fark var.... kesinlikle tavsiye ediyorum.. ayrıca benim gittiğim yerin senası 70TL.. sonuçta 2 ayda bir verilebilir bir rakam.. bence hiç beklemeden git..

ay çok uygun, kuzenim toplam 1000tl verdi 5 seans için, yeri nerde canım

bence alma
almışsın 1 tane yeter
zaten fırfırlılar fazla kullanılmıyomuş
bende yatak örtüsü almazdım ama mecburum 1 tane almaya çünkü ev kurulurken olması gerekiyomuş bide içine gelin nevresimi olacakmış -tatlicadiarzu-
kullanacağımdan almıyorum yani birisi gelirse örtücem bende birde ilk ev kurulurken işte
çalışan insanım sonuçta yorganı örterim yada battaniyeyi örter çıkarım

aynnen katılıyorum

canım gittiğim yerin adı formmed estetik.. ben kartal daki yerlerine gidiyorum ama ataşehir taraflarında da yerleri var...
150 ye yapan yerler de var... ama önemli olan cihaz ve yapan kişinin tecrübesi.. ben 3 kişiyi daha götürdüm ve hepside çok memnunlar:))

X