-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

dyson lar pahalı dimi ya , ben daha makul bişi bakıyorum aslında ama kafam kızarsa pahalı da albilirim belli olmaz

daha alıncaklarm var
mikser rondo falan, çamaşır sepeti ütü masası , çamaşırlık plastikler bardaklarım hiç yok uzağa gidecek kırılmasın die alamıyorum,
bi de clipso çok istiyorum parayı ayarlayabilirsem alırım onu da

em inşallah hepsini gönlüne göre alacaksın
Allah yuva kurana yardım ediyor:1rolleyes:

ya kirli sepeti ve banyo fırçalık falan bir takım gördüm , siyah deri kaplı , kapağında bir sıra taş döşemişler çok beğendim belki öyle bişi alıcam ben , ama benim banyomda kirli sepetine yer yok :KK43: sanırım yatak odasına koymam gerekicek ..
clipso bende istiyodum ama karaca set aldım içinde düdüklüde var, bi daha ekstra almıcam

dyson lar pahalı dimi ya , ben daha makul bişi bakıyorum aslında ama kafam kızarsa pahalı da albilirim belli olmaz

evet pahalilar biraz ama sonucta bir kere alincak onu da en iyisini al dimi yani
kaydirigubbakcemile2

dysonlar nerdeyse 1000 tl civarıydı bikaç ay önce, çok pahalı

türkiyede fiyatlari bilmiyorum ama burda 300, 400 € civari
a.s

DERI-BANYO-SETI-5-PARCA-GORMEYE-DEGER__16900807_0.jpg

işte bu benim dediğim banyo seti

kızlar süpürgede çok kararsızım

sulu uğraşması dert. onun boruları falan da yıkanıomu biliomusunuz. ama temizliği çok güzelmiş
toz torbasız torba alma takma yok fakat boşaltması var ama hepa filtre ii tabi
bi de klasik toz torbalı hep kullandıklarımız akarı kokarı yok kaydirigubbakcemile3

siz ne yaptınız kızlar süpürge işini
rowentadan aldım belki sana fikir olur hayatım bunlarda özellikleri
Max 1900 W
Tozu suya çeken sistem
Hepa filtre
İstenen boya göre ayarlanabilen teleskobik boru
Çift stepli By-Pass motor
Aksesuar park özelliği
Otomatik kablo sarıcı

Eklentiler

• $89744.jpg
    $89744.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 41
jumbo çeyiz setimm.çay seti de var ama tanıyamadım bakınca unuttum modeliini
güle güle kullan canım jumbo çatal kaşığın özellikle çok hoş
benim sadece hisar yemek takımı,çatal kaşık takımı birde tencere seti var
başkada birşeyim yokkaydirigubbakcemile3
Allah yardımcımız olsun hepsi olur canıma.s.
kızlar bende geldim :) benim daha bi adım yok sevgilim var babama söylemei bekliyoruz sonrada hızlanır ALLAH ın izniyle hem sohbetiniz hosuma gitti hemde fikir alışverişi yaparız dedim .topikte hayırlı olsun buarada ..çabuk kaynaşırız umarımm
hoşgeldinnn canımm inşallaha.s.
efettt kokoşş tam benlikkkk zemuszemus
canım zevk tabi ama bence biraz soğuk duruyor yani hem siyah hem deri pek iç açmıyor gibi geldi bana salon takımı gibi görünüyor ama sen beğendiysen ne mutlu a.s.
ben daha elektrikli aletleri almadım hiç

bende çünkü çok erken kaydirigubbakcemile5

X