-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

gulsunnn evet canım ben de sordum unuttun sanırım sen kaç beden aldın bu büstiyeri tatlım

nisancım evet belki rahat edilemicek bişe ama
ya gelinliğin duruşunu etkiliyosa
hani böle daha tok görünmesi için giyilmesi gerekiyosa bilmiyorumkismile
onun için sormuştum bilmiyorumkismile

şöle söliyim bi kere bedeni sıkıyoya hani
düşünsene gelinliğin üst kısmı filan misal düştü bişi oldu
nasıl hissetcem ben onu kaydirigubbakcemile3
yani bedeni sıktığı için bişi hissedemiyon ve ben gelinliğimi hissetmek istiyom
ayrıca her gelinlik ölemi bilmiyorum üst kısmı sert olanlar var
yani straplez olsada nasıl hareket edersen et düşmüyo hani
öle bişi istiyom ben
onlar daha iyi bence
yani anlatabildimmi bilmiyom:sm_confused:
kusura bakmayınkaydirigubbakcemile3
öle yani fisfisfis

adaer cim canım ben sana yazdım diye hatırlıyorum ama.. 85 aldım canım... B miydi ondan emin değili.. göğüs kısmıda tam oldu... benimkiler orta karar.. ne büyük, ne küçük... :)))
ayrıca aldığınz yerde deneme imkanınız olsun... ben deneyerek almıştım kızlarr:)))

nisan cım benim gelinliğim straplez olmadığı için düşme gibi bir problem yaşamam.. ama üstüne göre yapıldığı için gelinlikler straplez de olsa düşüceğini sanmıyorum..

canım ben carrefourdan aldım direk carrefoura bak :)

bugün gördüm carrefourda 12 lirakaydirigubbakcemile5

canım çok güzel olur
banada bu takımı aldı kayınvalidem
ama garip biraz çok rahatsız ediyo beni rahat değil

Yeni İnci - 2703 Jartiyer Takım

hımm ne güzelmiişş
ama linliğin aldından iyi durur mu bunlar
kenarlardan kabarıklık yapar mı şu tel olan yerlerden

o geceler uzun olmaz haha:kedi:

komu bilmem ama gelinlikçim bana yeni inci demişti.. bende yeni inci aldım... ahanda işte bu:)))

benim daha bi gelinlikçim bilem yoksempatiksalakcinni

kızlar ya bişe sorcam
benim fazla kilom yok
hatta az kilom war bilmiyorumkismile

bunlardan giymelimiyim yinede gelinlik içine?

sen 15 tane büstiyeri üst üste giysempatiksalakcinni

büstiyersiz gelinliğin içine giyince potluk falan yapar mı kızlar :gitme: bana da cevap verin mafoldumben
büstiyer giymezsen ne olur die mi soruosun
bilmiom ki
benim kuzene de büstiyer giydirmişti gelinlikçi
ama dikkat edin
minik göğüslüyseniz destekli alı verin
kzın memikler mnikti
iyice sıkkıştırmışlar büstiyerle falaln
madalina gibi duruodueyvahedigeldismile

yaa kızlar bişey sorucm bu nevresim takımları çok büyük oluyo evde kullandığımız yorganlar bunlara küçük gelir nasıl olucak yaabilmiyorumkismile

selam kızlar nasılsınızz
gelinlik, gelinlik iç çamaşırı konuları için fikrim olmadığından bugün yazmadım :)
güle güle kullanınnnn hıra gelinler(babannem yeni geline öyle der:)

yaz ayları yaklaşıyor heyecan dorukta... 2010 yazı gelinleri hani nerede çeyizzz fotolarınız..boshayallersmile

2010 yazı gelini değilim ama ben de yavaş yavaş çeyiz oluşturuyorum, özellikle ilginç şeyler buldukça alıyorum zemuszemus

bu çikolata kalıbım boshayallersmile aşkıma kalpli çikolatalar yapıcam bununla opuyorumnanaktan

okdr çok alacak şeyim var ki anlatamam...napcam ben nasıl altından kalkıcağım off offf bir liste yaptım kendimeee bilmiyorum nerden başlasam eyvahedigeldismile

bu kalıplar çokk güzelllkaydirigubbakcemile3 nerden aldın ve fiyatı ne kadar öğrenebilirmiyimboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…