-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

gunluk yemek takımım da alınmıs oldu abım hedıye almıss :):):)
cok sevındım cunku begendıgım bı takımdı

nihal çok güsel görünüyor
kesinlikle harika
güle güle kullan cnm

herkes buraya transfer olmuş :roflol:

nevresim delisi arkdşm ada nerdesin olumunekankayizsmile
duydunmu bim de 23 tl çift kişik nevresim

iyiyim nisanım yatak örtülerine yorum yapmadın
bi deyiversen yaw? hangi renk
soft pembe olanı alsam kanatlı perdeleride aynı renk yaptırsam nasıl olur yatak odası??

çilek balım kaybolmazsın canım söğütlüçeşme-avcılar arası işliyor metrobüs zaten,bineceksin söğütlüçeşme de ineceksin Bağlar-Florya da hepsi bu,ya hem ne alakası var nevresimsiz de süper duruyor ayrıca firma onu katolog çekimi için öyle nevresimli falan koymuş yoksa örtüyü kapatırsın ohhh mis gibi hiç belli olmaz altındaki nevresim zaten

nihal güle güle kullan tatlım ayy ne cici bir takımmış o öyle

nisanımmmmmm hakikaten mi kız anammmm gidip bakmalı hemen 23 nereee 124 nere di mi ama kaydirigubbakcemile3

iyiyim nisanım yatak örtülerine yorum yapmadın
bi deyiversen yaw? hangi renk
soft pembe olanı alsam kanatlı perdeleride aynı renk yaptırsam nasıl olur yatak odası??

pembeyi severim ama rengi solmuş gibi görünüyo sankim
yani bilmiyorum ama ben o renk düşünmezdim fisfisfis

nihal güle güle kullan tatlım ayy ne cici bir takımmış o öyle

nisanımmmmmm hakikaten mi kız anammmm gidip bakmalı hemen 23 nereee 124 nere di mi ama kaydirigubbakcemile3

hakkat kıs
sabah yazdım ama görmedin galiba
kalite ne durumdadır bilmem ama fiyat o yani

çilek balım kaybolmazsın canım söğütlüçeşme-avcılar arası işliyor metrobüs zaten,bineceksin söğütlüçeşme de ineceksin Bağlar-Florya da hepsi bu,ya hem ne alakası var nevresimsiz de süper duruyor ayrıca firma onu katolog çekimi için öyle nevresimli falan koymuş yoksa örtüyü kapatırsın ohhh mis gibi hiç belli olmaz altındaki nevresim zaten
gelirim cnm ben zaten metrobüste durak isimleri yazıyo içeride :roflol:
doğru diyosun aslında ne bilim valla nevresimi bile güzel :roflol:

pembeyi severim ama rengi solmuş gibi görünüyo sankim
yani bilmiyorum ama ben o renk düşünmezdim fisfisfis

alla alla banada o rengi canlı gibi geldi kreme göre kaydirigubbakcemile3
yakından görmek lazım a.s

kızlar
minifırın alan hatta almış ve kullanmış olanınız warmı bilmiyorumkismile

siemens düşünüyorum tavsiyelere ihtiyacım war bi yardım etseniz bilmiyorumkismile

sıemens fırın hakkında bi fikrim yok ama biz eve arçelik aldık ve ilk kez arçelik bişey alıyoruz eve büütn beyaz eşyalar bosch ama fırın çok güzel aklında bulunsun

ekliyorum cnm işte bunlar annemede gösterdim daha çok kahve olanı beğendi daha ağır duruyo dedi

kahveli daha güzel bence cnmmm

canım senin gösterdiğin örtü bu adı pink rose fiyatı 453 Tl. %30 indirimli ben 317 Tl ye alabilirim haberin olsun canım,evet en çok giden modellerden biri bu güzelim,rengi tamamen pembe gibi değilde böyle soft hoş bir rengi var gül kurusu + pembe karışımı canım

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

bir de bu modelin krem renkli olanı var onun da adı white rose ve yine 453 Tl bize 317 Tl ye geliyor onu da ekleyeyim canım

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

ya kremde güzel ama gül kurusu çok şık olmuşşş takımın şekliyle
normalde böle yatak örtülerini sevmiorum 1-2 kez kullanılıo sonra boşa yer kaplıo die düşünüodum bunlrı görene dek ama bunalr süpermiş vallaaaa fikrimi değiştirdiii

cnm bende ocak kasa işledim, nakit akışı tablosu hazırladımm geldimmmkaydirigubbakcemile3

oh maşallah canım.. bende ocak faturaları işlemeye başladım bide program değiştirdik öğrenene kadar uğraşıcam biraz..aklinialirimsmile bakıyım dedim çeyizlik neler varrrr

ben geldiiiiim
çilek canım bence pembesi daha tatlı görünüyor
bende örtüde kremden yanayım herşeye daha uyumlu diye ama bu model için pembe daha şık duruyor gülün doğallığına yakıştığından mıdır bilmiyorum gözüme hoş geldi
ama benim için çok abartılı boshayallersmile

:enbuyukkk:ilgililerin dikkatine lütfen şu yukardaki göğüs büyütme bilmem nesi reklemını kaldırın
olan var olmayan var aaaaaaa gözüm kaldı kadına bişey olacak valla kaydirigubbakcemile3
sapık sanacaklar beni şimdi napim :roflol:

X