-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım senin gösterdiğin örtü bu adı pink rose fiyatı 453 Tl. %30 indirimli ben 317 Tl ye alabilirim haberin olsun canım,evet en çok giden modellerden biri bu güzelim,rengi tamamen pembe gibi değilde böyle soft hoş bir rengi var gül kurusu + pembe karışımı canım

[url=http://urlal.com/dqqf]
[/URL]

bir de bu modelin krem renkli olanı var onun da adı white rose ve yine 453 Tl bize 317 Tl ye geliyor onu da ekleyeyim canım

[url=http://urlal.com/dqqf]
[/URL]

hilalim canım benim sandığın ve içindekiler çok güzeller,Allah'ım ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin balım

biricik bence de tatlım sanırım 2. nevresim daha ağır duruyor,tabi senin zevkin en önemlisi

adacım mükemmel çok beğendim ya ben
annemle ablama göstereyimde ona göre rengine karar vereyim
bu arada nakit fiyatım mı bu taksit yapacak mısın

adacım mükemmel çok beğendim ya ben
annemle ablama göstereyimde ona göre rengine karar vereyim
bu arada nakit fiyatım mı bu taksit yapacak mısın

canım benim şimdi showroomla konuştum balım 317 Tl.yi 5 taksite böleriz dediler.Kredi kartın vardır umarım bebişim eee herhalde var Ada olmasa internetten nasıl alışveriş yapacam kız desene kaydirigubbakcemile3

çilenkkk kız bunları adamı satıyo yanee ne iş yapıosun adacım sen

yok yavru kuşum ben satmıyorum ama home sweet home da merkez de çalışıyorum ya ben şimdi o sebeple kızlara bir faydam olsun diye buradan bahsetmiştim kendime alıyormuş gibi alacağız çileğime de

adaercim bu fiyatlar mağaza fiyatlarımı çok uygun geldi yaa...
English home var Ümraniye'de onunla bir ilginiz varmı sizin...

adaercim bu fiyatlar mağaza fiyatlarımı çok uygun geldi yaa...
English home var Ümraniye'de onunla bir ilginiz varmı sizin...

hayır tatlım o markayla bir ilgimiz yok ben home sweet home da çalışıyorum ayrıca bu 317 Tl dediğim fiyat ta benim % 30 indirimli alabileceğim fiyat mağaza fiyatı 453 Tl canım

mağaza fiyatıda çok uygun geldi, biraz önce taça baktım uçmuş fiyatlar ben en az 600 hesaplıyordum böyle bir yatak örtüsü için ama cidden çok beğendim.
Kalitesini bilmiyorum ama işte bu dediğim bir yatak örtüsü...

adacım ben bittim pembeye
ablam krem dedi ben pembe dedim sen bilirsin dedi
pembe alsam bu tonlardada kanatlı perde yaptırsam hoş olur gibime geliyo yatak odası??
adacım peki 3 yastık dimi birisi küçük, bide örtüsü var sanırım.

peki içindeki bej rengi nevresim ne kdr??
world kartım var cnm
semt olarak nerdesin sen?

çilekkkkkk canım nevresim hangisini koymuşlar resim çekerlerken bilemedim ama onda da indirimini yaparız tatlım.Evet 2 büyük 1 küçük 3 yastığı var world ün varsa oooo iyi süper.

Son düzenleme:
çilekkkkkkkkkk dur kız baktım şimdi içindeki nevresim de pink rose nevresim takımı onun da fiyatı 178 Tl o da %30 indirimli bize 124.6 Tl. ye geliyor

gelirim cnm
ben bostancıdayım
söğütlüçeşme den binsem dediğin duraktan geçiyo mu? kaybolmıyım kız oralarda :roflol:
world karta daha mı çok yapıosunuz acaba? bilmem adacım işte bi güzellik yap bana şu nevresimide alayım :roflol:
ben netten bi araştırıyım bu nevresimi pembelinin nevresimide hoşuma gitti :jeyyar:

not: uuu nevresimi pahalıymış kız
4 tane nevresimim var alma dışarıdan da getirirler dediler bana. ama mecbur yatak örtüsü için alınması lazım
yatak örtüsü kendini gösteriyo o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…