-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım dün çıktım bende alışverişe sana söleyeyeim gördüğüm fiyatlarıı..
hatta aldığım şeylerden de..

ütü ve masa 180 gibi aldım ben arçelikte kampanya vardı masa hediyeli ve arstil masa güzeldi..
dün bornoz aldım taç 250-285 arasında değişiyo
klozet takmlarıda böle hoş diyosan 70-90 değişiyo
banyo setlerine bende baktım fiyatlar tek tek aldıklarımıza göre artar veya azalır

ama şöyle bişi varki her bütçeye göre mutlaka birşeyler bulmak mümkün..

galiba sandığımdan daha pahalı olacak bu alışveriş (

cimcime öle düşünme canım yaaa var her bütçeye göre gerçekten.. ama böle şeyler pahalı oluyo biraz işte..

canım bu fiyatlar bana pahalı geldi valla

uyku seti en fazla 150
ütüyle masa için fiyat uygun
bornozda normal
battaniye pahalı en fazla 60
klozet takımıda bence pahalı
banyo setide pahalı gibi
canım açıkçası bana pahalı bu fiyatlar:ecrin_bebek:

densem süpürgeni güle güle kullan
hilalim o sandığın kenarındaki güpürleri hiç sevmiyorum ben ama dışı çok güzeldihihoyyyt

valla mutlu ettin beni
zemuszemus

valla mutlu ettin beni
zemuszemus
kaydirigubbakcemile5
biricik sen bilirsin canım günlük kullanımlık yemek takımları ne kadardan başlıyo..

canım eğer praktiker yakınsa sana mutlaka ordan al 24 parça kütahya porselen 55 tlydi en son yine aynıdır sanırım ben tam takım yaptım eğer başka yerden alırsanda 60tl den fazla verme:jeyyar:

ıvır zıvır çok para tutuyor vallaa al al bitmiyor ...lmaz: fazlasına hiç gerek yok en gerekliler alınmalı bence evde öyle heryerden her dolaptan bişey çıkmasını istemiyorum.... hele mutfak bir felaket tezgahın üzerine diziyorlar sırayla her türlü aletiii hiç sevmiyorum ben hiç hem de...

yakın canım ya praktiker giderim oraya.. sen biliyosun maşallahhh vermem fazla.. fazla verdik aldım yemek takımı zaten gerek yok tekrar haklısınn...kaydirigubbakcemile3

bende tezgahın üstünde elektrikli aletleri hiç sevmiyorum yaayerimseniben

CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…