-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hatige canım sen almışsın güle güle kullan benim nişan da hediye edilen seninki gibi sadece nakış yerine dantel var bol bol,tam gelin gibi :),ama işte pahalı oluyorla o ayrı tabi

sağol canım aldım evet dün haklısın gelin gibi :)) çok şatafat sevmiyorum ben az olsun bölee yerimseniben biraz pahalı oluyo tabi ama beğenince aklında kalacağına diyosun al karşında dursun :kedi:

sadece flormar markası vardı gittiğimiz yer pek tercih etmem ama mecburen almak zorunda kaldım için kirpik kıvırma makasım gece kremim gündüz kremim makyaj temizleme toniğim manikür setim ojelerim ve makyaj malzemelerim var :)

hilalcim çok güsellerrr :)) şıkır şıkır maşallahh :)) bende böle sandık almamıştım makyaj malzemeleri için:)) siyah farklı bi çanta aldım içinide nişanlımla sonradan gittik öle doldurmuştum :))

kuzenimde senin gibi yaptı canım ama ben öle istemedim zaten çok yoğundum iş bi yandan hazırlıklar bi yandan bide üniversite kayıtlarıyla uğraşıyodum gözüme kestirdim aldım hemen

Beğenmene sevindim :)

kızlaar eksiklerle ilgili bi hesap yaptım bana yardımcı olun bakam, yaklaşık fiyatları bilirsiniz siz.
uyku seti - 250 tl civarı
ütü ve masa (tafal istiyorum) - 150 civarı
elk. süpürge (arzum) - 165 civarı
bornoz (taç olur muhtemelen) - 250
battaniye - 80
klozet takımı - 65
banyo seti - 165
fiyatlar bu şekildemidir yoksa farklımı?
çok pahalı şeyler istemiyorum yanına yaklaşık fiyatları yazarmısınız ya...

iyi yapmışşsın tatlımmm zemuszemus insan bunalıyo valla lmaz:

hilalcim çok güzel ya çok beğendim, hiç görmemiştim bu tür sandıklardan.
Ben televizyon sehpasına benzer bir sandık görmüştüm hoştu hemde küçük televizyon altına konulur ama bunu görünce düşüncem değişti :))

nasılsınız bakalım kızlarr eklemişşsinizz cicilerinizi ağız tadıyla kullanmak nasip etsin hepinize..

ne demek canım :)) bu arada takvimlere baktımda aramızda 1 gün var yerimseniben

aslında bigün bile olmayabilir
26 pazar 25 cumartesi
ben pazar olsun diyorum benim dışımda herkes cumartesi
o yüzden düğündaş olabiliriz senle kaydirigubbakcemile3
bazen takvime bakınca heyecandan duramıyorum yerimde
içimde kelebenkler uçuşuyo kaydirigubbakcemile3

güle güle kullanırsın inş yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…