-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adaerrrr evet ben geldim canım kartaldayım sen nerdesinnn???
ya olurda bi home sweethome a rastlarım diyorum senle telefonlaşırmıyız nasıl yaparız?

kızlar cicilerinizi güle güle kullanın tek tek yazamıyorum artık işi oturma durubuna kadar getirdik ya ne güzel inşallah hepimiz mutlu günlerimizi burada paylaşırız
huzurla sağlıkla kullanın inşallahhh:1hug:

amin canım hayırlısı ile ..

haftasonu gene bi sürü ciciler aldım hem evimize hem kendimize :)
ama ben sizin gibi ekleyemiyorum böyle tek tek üşeniyorum

amin canım hayırlısı ile ..

haftasonu gene bi sürü ciciler aldım hem evimize hem kendimize :)
ama ben sizin gibi ekleyemiyorum böyle tek tek üşeniyorum

cicilerini güle güle kullan cnm benim ekliceğim resimlerde varda bende üşeniyorum önceden tuzluk külük gibi bişeyler almışım geçen gün tesadüfen buldum nutmuşum aldığımı

ya kızlar şu çeyiz listelerine bakınca çok moralim bozuluyoooo
bişe kalmadı nerdeyse hepsini aldım diyorum
sonra bi bakıyorum listelere offf budamı war şudamı war
kafayı yicem sanırsam
:1shok:

Denizcim malesef o liste hiç azalmıyor ya da tamamlanmıyor akannehir

benim defterim vardı herşeyi yazdığım aldıkça üstünü çiziyordum. Geçen baktım da 6 ay geçmiş hala almadıklarım kalmış ufak tefek. O kadarını da artık zamanla alırım diyorum.

Çünkü gerçekten eksik hiç bitmiyor ohaoldumsmile

merhaba kızlar. ben aranıza yeni katıldım.16 ocakta nişanlandım ve ben maalesef çok geç başlayacağım çeyizi hazırlamaya.Ankara da 25 eylül de nikahım olacak.Temmuz ayından itibaren tüm eksikleri almaya başlayacağız.aslında biraz eşya var.Ama çok stresliyim nasıl alınacak o kadar eşya.zaman yeter mi bilmiyorum eyvahedigeldismile peki siz ne kadar sürede tamamladınız eksikleri.buradan bakıyorum o kadar çok şey var ki,irili ufaklı bir sürü eşya.Ayrıca en önemlisi gelinlik için de ne kadar önce başlamak gerekiyor araştırmalar.Ya ben çok mu geç kalıyorum acabakafamçokkarıştı

tax stres yapma tatlim bak benim 24 nisan da ve ben de henuz gelinligime karar vermedim bu ay sonuna kadar daha suremiz var dedi pazar gunu gorustugum moda evi hersey yoluna giriyor merak etme canim,hayirlisiyla halladersiniz insallah

balim ben avcilar dayim merkez yerimiz de metrobusun baglar-florya duraginda inince hemen 5 dk.lik yakininda karsidan bizim tarafa metrobus var canim bin metrobuse 28 dk.da bizim buradasin merkez showroom a gelirsin ben seni karsilarim istedigini rahat rahat secersin %30 indirimimiz var zaten optummmmmmmmm

ayyy canım benim çok sağoll ama ben buraları hiç bilmediğim için korkarım o yollara çıkmaya
metrobüs buaradan nerden kalkıyor acaba?
sanırım becermem:gitme: ama seni görmeyi de çok isterdim
şimdi markanın sitesine baktım da bu tarafta bildiğim bi maltepede var galiba orayıda bulup gitmem çok zor
kör cahil kaldım buralarda yaaasırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…